Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 7:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Moderator Soul33 i Wiara a nauka. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Do tego działu przypisany jest Moderator Soul33.
Kilka miesięcy temu powróciłem do tego portalu, piszę głównie w dziale Wiara a nauka.
Jeszcze ani razu nie zetknąłem się z uwagami pochodzącymi od Soula33, lecz jedynie od bramina.
W regulaminie jest dopuszczalny udział dowolnego moderatora w każdym dziale, lecz wydaje mi się, że nie musimy być zmuszani do kontaktu tylko z jedną osobą.
W przypadku, kiedy Soull33 przestał się udzielać na tym portalu, to powinno to być ogłoszone.
Na portalu jest tyle działów, że każdy z moderatorów powinien prowadzić moderację w swoim, a nie ingerować w tematy, których nie rozumie.


N sty 03, 2021 18:52
Zobacz profil
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Co ciekawe, moderator Soul33 jest ateistą


N sty 03, 2021 21:00

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Quinque

[quote]Co ciekawe, moderator Soul33 jest ateistą[quote]

W trakcie rozmowy z ludźmi nie zwracam na to uwagi.
Kiedy zrezygnowałem na parę lat z udziału na tym forum, to bardzo często dyskutowałem z ateistami.
Nie ukrywałem, iż jestem Katolikiem. Na początku niektórzy z nich starali się mnie ośmieszyć, lecz
potrafię być twardy. Szybko im się to znudziło i tylko czasami coś tam sugerowali.
Generalnie po pewnym czasie według ich standardów było nawet miło.
I ja też tak uważałem.
Są to twarde męskie rozmowy, którym na tym forum bardzo daleko do nich.
Nie mogłem zaakceptować tylko przeklinania. Z czasem jednak nawet tego zaniechali, tak ogólnie.


N sty 03, 2021 21:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Quinque

A spotkala sie Pani z Soulem33 ostatnio na tym portalu.
Nie jest on czasem postacia mityczna?


Pn sty 04, 2021 17:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Jak najbardziej nie jest postacia mityczna, ale od dawna sie tutaj nie udziela.


Pn sty 04, 2021 17:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
HenrykK napisał(a):
W regulaminie jest dopuszczalny udział dowolnego moderatora w każdym dziale, lecz wydaje mi się, że nie musimy być zmuszani do kontaktu tylko z jedną osobą.

Każdy użytkownik przychodzi tu dobrowolnie, nikt nikogo nie prowadzi tu pod karabinem.

HenrykK napisał(a):
Na portalu jest tyle działów, że każdy z moderatorów powinien prowadzić moderację w swoim, a nie ingerować w tematy, których nie rozumie.

Każdy moderator ingeruje w tematy, jeśli użytkownicy nie przestrzegają regulaminu i może moderować dyskusję.

_________________
ksiądz


Pn sty 04, 2021 18:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
MODERATOR bramin

Cytuj:
Każdy użytkownik przychodzi tu dobrowolnie, nikt nikogo nie prowadzi tu pod karabinem.


W ten sposób to myśli najemnik, któremu nie zależy na pomyślności portalu.

Cytuj:
Każdy moderator ingeruje w tematy, jeśli użytkownicy nie przestrzegają regulaminu i może moderować dyskusję.


Na tym portalu jest znacznie więcej martwych dusz po moderatorach niż Soul33.
Nie będę wymieniał po imieniu, lecz przez dłuższy czas nie brałem udziału na tym forum, z powodu poprzedniego moderatora.
Powiedziałem, że powrócę, kiedy on przestanie nim być.
Okazało się jednak, że nie było już do czego.
Kiedy Pan odejdzie, to nie będzie już nikogo, kto by zgasił światło.
Wolałbym się jednak mylić.


Pn sty 04, 2021 19:00
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
@HenrykK, nie bardzo rozumiem w czym widzisz problem? Wytykasz moderatorowi, że korzysta z uprawnień, jakie daje regulamin forum, bo akurat czujesz się z tym niekomfortowo, ale zadaniem moda nie jest sprawianie, żeby nam było miło, tylko pilnowanie porządku. Jeżeli uważasz, że @bramin narusza regulamin, mamy stosowny temat Uwag go moderacji, gdzie możesz zgłosić swoje pretensje, ewentualnie napisz bezpośrednio do Admina. Moderator też człowiek i ma prawo być z różnych powodów nieobecny na forum i w takich przypadkach pozostali modzi w ramach zastępstwa pilnują porządku.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Pn sty 04, 2021 21:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Mrs_Hadley

Cytuj:
HenrykK, nie bardzo rozumiem w czym widzisz problem? Wytykasz moderatorowi, że korzysta z uprawnień, jakie daje regulamin forum, bo akurat czujesz się z tym niekomfortowo, ale zadaniem moda nie jest sprawianie, żeby nam było miło, tylko pilnowanie porządku. Jeżeli uważasz, że @bramin narusza regulamin, mamy stosowny temat Uwag go moderacji, gdzie możesz zgłosić swoje pretensje, ewentualnie napisz bezpośrednio do Admina. Moderator też człowiek i ma prawo być z różnych powodów nieobecny na forum i w takich przypadkach pozostali modzi w ramach zastępstwa pilnują porządku.


Porządek jest coraz większy, lecz poziom portalu zanika.
Jeszcze kilka lat temu to dyskusja była wartka i wciągająca. Ilu ciekawych i posiadających dużą wiedzę ludzi tu się pojawiało.
Może zanikło to w sposób naturalny, jak na wielu innych portalach?
Raczej wątpię, Katolicy wbrew tego co się twierdzi posiadają ogromny potencjał intelektualny.
Największe imperia upadały przez źle rządzących.
Tu nawet moderatorzy pouciekali. Coś jest nie tak.
To chyba powiew nowości papieża Franciszka?


Pn sty 04, 2021 22:46
Zobacz profil
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Soul33 udzielał się na kilku forach. Na tamtych też od dawna się nie udziela


Wt sty 05, 2021 0:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
HenrykK napisał(a):
Porządek jest coraz większy, lecz poziom portalu zanika.
Jeszcze kilka lat temu to dyskusja była wartka i wciągająca. Ilu ciekawych i posiadających dużą wiedzę ludzi tu się pojawiało.
Może zanikło to w sposób naturalny, jak na wielu innych portalach?
Raczej wątpię, Katolicy wbrew tego co się twierdzi posiadają ogromny potencjał intelektualny.
Największe imperia upadały przez źle rządzących.
Tu nawet moderatorzy pouciekali. Coś jest nie tak.
To chyba powiew nowości papieża Franciszka?


Wielu ateistów pouciekało z tego forum, więc już za specjalnie, nie ma z kim dyskutować.
A samemu ciężko jest walczyć :biggrin: bo ktoś sobie wymyślił że chrześcijaństwo przeczy ewolucji, że na wielki wybuch nie ma dowodów, że całun Turyński jest prawdziwy :mrgreen: a ja to wszystko samemu musze tłumaczyć/wyjaśniać aż czasem siły na to brak :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt sty 05, 2021 1:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Robek

[quote]Wielu ateistów pouciekało z tego forum, więc już za specjalnie, nie ma z kim dyskutować.
A samemu ciężko jest walczyć :biggrin: bo ktoś sobie wymyślił że chrześcijaństwo przeczy ewolucji, że na wielki wybuch nie ma dowodów, że całun Turyński jest prawdziwy :mrgreen: a ja to wszystko samemu musze tłumaczyć/wyjaśniać aż czasem siły na to brak :D[quote]

No faktycznie gigantycznego zadania się Pan podjął.
Nie łatwiej by było zgodzić się z tymi twierdzeniami i wnieść jakiś powiew prawdy do dorobku intelektualnego ludzkości.
Faceci w czerni nie po to wymyślili naukę, żeby ludzkość poznała prawdę.
Ich celem było, dzięki jej odkryciom wymazać ze świadomości ludzi istnienie Boga.
I prawie się im udało.
Oczywiście dzięki leniwym chrześcijanom też.


Wt sty 05, 2021 18:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
HenrykK napisał(a):
No faktycznie gigantycznego zadania się Pan podjął.
Nie łatwiej by było zgodzić się z tymi twierdzeniami i wnieść jakiś powiew prawdy do dorobku intelektualnego ludzkości.
Faceci w czerni nie po to wymyślili naukę, żeby ludzkość poznała prawdę.
Ich celem było, dzięki jej odkryciom wymazać ze świadomości ludzi istnienie Boga.
I prawie się im udało.
Oczywiście dzięki leniwym chrześcijanom też.


Jacy faceci w czerni? chodzi ci o księży? o czym ty mówisz? to ci szczęśliwi ateiści, którzy zrezygnowali z chrześcijaństwa, zostali do tego szczęścia przymuszeni?
Mnie ktoś przymusił, do życia w ten sposób, jak teraz żyję?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt sty 05, 2021 19:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
Robek

[quote]Jacy faceci w czerni? chodzi ci o księży? o czym ty mówisz? to ci szczęśliwi ateiści, którzy zrezygnowali z chrześcijaństwa, zostali do tego szczęścia przymuszeni?
Mnie ktoś przymusił, do życia w ten sposób, jak teraz żyję?[quote]

Nigdy nie określiłbym księdza jako faceta w czerni.
Miałem na myśli masonerię.
Mam nadzieję, że ten przymus nie jest dla Pana uciążliwy.


Wt sty 05, 2021 21:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 18, 2016 19:01
Posty: 572
Post Re: Moderator Soul33 i Wiara a nauka.
ADMINISTRATOR bramin

Panie ADMINISTRATORZE, ale ostatnio Pan pojechał po bandzie.
O jeju, jeju, jej !!!
Wynikają z tego pozytywa jak i negatywa.
Pozytywem jest fakt, iż zna Pan teologię.
Negatywem, że nie rozumie Pan Ducha Ewangelii.
W ostatnim czasie cedził Pan komary, a ostatecznie połknął wielbłąda.
Ciekawe, czy wie Pan, co mam na myśli?


Wt sty 05, 2021 21:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL