Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 14:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 tolerancja w moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 19:21
Posty: 16
Post 
Chcialbym zauwazyc ze slowo pedal nie jest obrazilwe ,pokazuje hipokryzje i egoizm tego zjwiaska a zreszta 95% osob w tym kraju tak mowi na tych zboczencow,trzeba jasno powiedziec to zboczency ,chorzy ludzi,dewiaci. (Censored)Prostestuje przeciwko rezimowi poprawnosci politycznej na tym forum,POdobno prwda nas wyzwoli a moze prawdy nie ma..........

"Tolerancja domena slabych"


Nacjonalisto, to nie jest forum dla antysemitow, dlatego Twoj post zostal ocenzurowany - Belizariusz


Śr sty 28, 2004 19:33
Zobacz profil
Post 
Nacjonalisto

pedał - wulgarne okreslenia homoseksualisty (Slownik Wspolczesnego Jezyka Polskiego)

Ostatni raz uzyles tego okreslenia...z tego wzgledu, ze na tym forum wulgaryzmy nie beda tolerowane.

dewiacja - zaburzenia psychiczne polegajace na odchyleniu od normy

nacjonalizm - ideologia i postawa spoleczna zakladajaca nadrzednosc interesow wlasnego narodu, co wiaze sie zwykle z niechecia lub wrogoscia do innych narodow, przejawiajaca sie w ich dyskryminowaniu, przesladowaniu, terrorze, wojnach.


Popatrz teraz na jakiej stronie znajduje sie to forum....zastanow sie i pomysl......czy czasami w swietle tej strony nie mozna by Nacjonalistow zaliczyc w grono Dewiantow??

Wedlug mnie jak najbardziej




Cytuj:
Prostestuje przeciwko rezimowi poprawnosci politycznej na tym forum,POdobno prwda nas wyzwoli a moze prawdy nie ma..........



Zgodnie wiec z Twoja wola i Twoimi pogladami......bedziemy sie do tego stosowac i kazdy Twoj nastepny post wycinac w CALOSCI.
Wszak sam zauwazyles, ze "Tolerancja jest domena slabych"



pozdrowka


Śr sty 28, 2004 22:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Belizariuszu niyuność się tak bo ostatnie czasy bardzo naginasz, a nawet się zachowójesz tak jak byś był niewiadomo kim. Wymagasz tolerancji od innych a czy od siebie też wymagasz? Łatwo wypomina sie błędy innych.


Cz sty 29, 2004 3:33
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 19:21
Posty: 16
Post 
Jaki antysemita!? o czym ty gadasz beli!?juz sam nie pamietam czy cos tam napisalem o zydach a jesli tak to wszystko wyciales,wiec inni nie moga zobaczyc czy faktycznie jestem antysemita?
A zastanow sie z jakiego jeszce slownika korzystales,z jakiegos pewnie durnego slownika wydanego przez postkomune gdzie slowo nacjonalizm odrazu sie im kojarzy z cyklonem b,albo hitlerem,zastanow sie koles co ty piszesz.Nacjonalizm to milosc do ojczyzny do narodu i kraju,do tradycji,tak to stawianie siebie na pierwszym miejscu ale kto tak nie robi,a jseli mowi ze sam dba o wszystkich tzn ze nie dba o nikogo albo ze klamie lub jest hipokryta.
A swoja droga to widzialem tez inne definicje i nie bylo tam nic o wojanach i terrorze,a z innej strony zapomniales wymienic wile innych rzeczy w SWOJEJ(demoliberalnej) definicji.
Sam jestes nacjonalista na tym forum,cenzura(skad my to znamy),grozby wywalenia,uwaznaie sie za lepszego 'Popatrz teraz na jakiej stronie znajduje sie to forum....zastanow sie i pomysl......czy czasami w swietle tej strony nie mozna by Nacjonalistow zaliczyc w grono Dewiantow??

Wedlug mnie jak najbardziej"

Twoja tolerancja jesli istnieje ogranicza sie jedynie do podobnych tobie,wiesz co gadasz jak faryzeusz albo uczony w pismie uzywajac slow jedynie dla wlasnych celow,aha i pamietaj to ty mnie pierwszy zaatakowales na agresje odpowiadam agresja nie daje sie bic w policzek!!!
Sam go nadstaw skoro jestes taki tolerancyjny i swiety!!!

Tolerancja domeną słabych!!!
Sława Wielkiej Polsce!!!


Cz sty 29, 2004 9:24
Zobacz profil
Post 
Witam



Cytuj:
Jaki antysemita!? o czym ty gadasz beli!?juz sam nie pamietam czy cos tam napisalem o zydach


Juz ty dobrze wiesz co napisales.....nie czaruj i nie prowokuj mnie do tego bym to "odtworzyl" bo nie ma na to szans



Cytuj:
A zastanow sie z jakiego jeszce slownika korzystales,z jakiegos pewnie durnego slownika wydanego przez postkomune


Slownik jest z 1996 r......ale coz dla Ciebie to zaden argument. jak ktos chce na sile znalezc "postkomunistow" to z uporem maniaka znajdzie ich nawet w Watykanie.......to juz jest FOBIA.



Cytuj:
Nacjonalizm to milosc do ojczyzny do narodu i kraju,do tradycji,tak to stawianie siebie na pierwszym miejscu ale kto tak nie robi,a jseli mowi ze sam dba o wszystkich tzn ze nie dba o nikogo albo ze klamie lub jest hipokryta.


Pomyliles dwie definicje nacjonalizm z Patriotyzmem....to sie czesto zdarza u nadgorliwcow....do tego jeszcze wmieszales pojecie kosmopolityzmu, a tego to ja nie pochwalam.
Chcialbym jeszcze dodac, ze wedlug wszelkich slownikow i zgodnie z ustalona norma....Nacjonalizm bardzo czesto dazy do KSENOFOBII. Co bylo wyraznie widoczne w wycietym przeze mnie fragmencie Twojej wypowiedzi.

Cytuj:
A swoja droga to widzialem tez inne definicje i nie bylo tam nic o wojanach i terrorze,a z innej strony zapomniales wymienic wile innych rzeczy w SWOJEJ(demoliberalnej) definicji.


Nie jestem DEMOLIBERALEM....zgadzam sie z nimi tylko w kwestii niesienia pomocy najslabszym i najbiedniejszym....co do reszty mam watpliwosci. Dlatego nie jestem nim.
Jakos niegdy do mnie nie dotarlo , ze Slowniki mozna dzielic na "demoliberalne" i te "inne"

Cytuj:
Sam jestes nacjonalista na tym forum,cenzura(skad my to znamy),grozby wywalenia,uwaznaie sie za lepszego


Hmmmmm.....logujac sie na to forum, wiedziales gdzie sie logujesz. Zgodziles sie automatycznie na to by Twoje wypowiedzi byly kontrolowane "moderowane". Cenzura?......to kolejna fobia, ktora wszedzie widzi cenzure.
Na cos takiego mowi sie "teoria wielkiego spisku"



Cytuj:
aha i pamietaj to ty mnie pierwszy zaatakowales na agresje odpowiadam agresja nie daje sie bic w policzek!


Czyzbys probowal mnie straszyc? Zle trafiles kolego....strach nie powoduje u mnie odstapienia, wrecz przeciwnie wzmaga we mnie chec dzialania.......pudlo kolego , pudelko :D



Cytuj:
Sława Wielkiej Polsce!


hmmmm wystarczyloby Polsce.....co wedlug Ciebie znaczy "wielkiej".
Mnie osobiscie calkowicie wystarczaja okreslenia "wolnej" i "suwerennej".....slowo "Wielkiej" kojarzy mi sie ze slowem "dominujacej"........a to juz jest czysty nacjonalizm

pozdrowka ;)


P.S.
pozwol ze uzyje swoje "wladzy" i przeniose nasze posty do innego dzialu.
Z gory dziekuje :)


Cz sty 29, 2004 9:53

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 19:21
Posty: 16
Post 
Dla Demoliberalow wszystko jest antysemityzmem ,wystarzczy ze ktos powie ze zydzi zabili jezusa albo wyarazenie zydowska lichwa,czlowieku wszyscy sa dla ciebi e antysemiccy albo nienawistni,moze i nie ejstes demoliberalem ale wszystko na to wskazuje!!!Idealny p[rzyklad to sprawa ksiegarni antyk albo rm.
Nie badz frajerem,ksiazki ,podreczniki akademickie itp zatwierdzaja ludzie w wiekszosci zwiazani z bylym rezimem,tak samo kto komentuje ewentualne podreczniki czy ich skutecznosc gazeta wyborcza albo inne demoliberalne media np kosciol ma w tej sprwie nic do powiedzenia i nie jest to zadna teoria spiskowa czego bys zapewne bardzo pragnal!!
Nie pomylilem zadnych pojec nacjonalizm przenika patriotyzm i na odwrot,czytalem artykul w gosciu niedzilnym na ten temat i pewnie ty sie z tym arytkulem zgadzasz wkoncu to forum gn.
A Bog to tez teoria spiskowa zeby omamic ludzi?wiec nie gadaj mi o teoriach sp[iskowych bo to byl typowy lewacki atak na mnie!
Co do fobii,to raczej jest ona twoim problemem,miotasz na lewo i prwo haslem antysemityzmu,nacjonalizmui nienawistnistwa,to takie slowo klucz slowo wytrych ktorego mozesz uzyc w kadej chwiliby zaatakowac swoich przeciwnikow!
Ta wiedzialem gdzie sie loguje,lecz sobie pomyslalem ze na tym forum bedzie mozna prwde napisac lecz dla was istnieje tylko wasza prwda i do tego bardzo rozowa!!!
Czy ja cie strasze?o czym ty gadasz jesli sie boisz to chyba powinienes wrocic do przedszkola,sam doarbiasz jakies ideologie do moich wypowiedzi.
Sława!!!


Cz sty 29, 2004 12:10
Zobacz profil
Post 
Nacjonalisto !

A jak się ma "nacjonalizm" do Dekalogu ? ....


Cz sty 29, 2004 23:42
Post 
I... czy mógłbyś podać jeszcze inną definicję nacjonalizmu od tej,którą umieścił Bezlizariusz, a którą Ty zanegowałeś ?


Pt sty 30, 2004 8:08
Post 
Cytuj:
Chcialbym zauwazyc ze slowo pedal nie jest obrazilwe

Nieprawda. Z tego co wiem środowiska gejowskie uważają te określenie za wulgarne i preferują właśnie określenie: 'gej'.


N lut 01, 2004 11:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL