Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 05, 2024 2:47



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125  Następna strona
 Uwagi do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Mroczny, zwróć uwagę na to, kto jest moderatorem tych działów. Rozalka pojawia się rzadko, angua prawie w ogóle już, Asienka też niezbyt często. Weź na to poprawkę


So paź 20, 2007 21:37
Zobacz profil
Post 
No to niech przekażą zadanie komus innemu :?


So paź 20, 2007 21:45

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Mroczny, Twoja prośba została spełniona

Na przyszłość nie gorączkuj się tak ;)


So paź 20, 2007 22:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Przepraszam za opóźnioną reakcję...

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


N paź 21, 2007 2:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Dziękować.

Ale chyba jest tu jakiś admin, który ma prawo na wszystkie działy?

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


N paź 21, 2007 13:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
No kiedy będą nowe awatarki, kiedy? Obrazek


N paź 21, 2007 14:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 27, 2007 10:35
Posty: 273
Post 
Chciałabym zapytać czy mówienie, że moje tezy są niemoralne, że komuś wstyd za to, że osoba w XXI w., (znaczy ja) w dodatku wierząca ma skrzywione pojęcie do szczęścia, sugerowanie, że powinnam pójść do Monaru obejrzeć sobie prawdziwe szczęście, że powinno się współczuć moim dzieciom bo będę wyrodną matką, która podsunie im narkotyki, a na koniec zdanie o tym, że trolluję jest obrażaniem mnie czy nie? Według regulaminu, moderacji?

Ja nie oskarżam, nie żądam, nie wypominam. Tylko pytam.

_________________
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
Antoine de Saint Exupery


N paź 21, 2007 17:19
Zobacz profil WWW
Post 
Czy określenie "katole" jest dopuszczalne na tym forum??

Ja uważam, ze coś takiego powinien byc od razu ban- bo taka osoba nie przyszła tu dyskutować tylko obrażać i wylewać nienawiść... :-(


N paź 21, 2007 23:17

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Myślę ze to jeszcze zależy od kontekstu wypowiedzi, ale raczej jest to obraźliwe
W którym miejscu się coś takiego pojawiło?


N paź 21, 2007 23:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Błogosławieni jesteśmy kiedy ludzie nam urągają z powodu Pana.
Więc w czym problem?
A w ogóle takie święte oburzenie, bo ktoś coś powiedział i mnie to się nie podoba i jak on mógł i t d i t p...to nie tak.
Jak ktoś na mnie psy wiesza to nie mój problem, ale jego...to on daje świadectwo o sobie a nie ja. Co mnie to interesuje, tak na dobrą sprawę? Umniejsza mi? Mi nie...sobie na pewno.

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


N paź 21, 2007 23:35
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Owszem, jesteśmy wtedy błogosławieni i winniśmy się cieszyć. Co nie znaczy, że mamy na to bezkrytycznie przyzwalać. Sam Jezus, uderzony w policzek, odpowiedział "oprawcy", żeby przestał Go bić albo wykazał, za co Go uderzył. Nie oddał, ale domagał się uczciwości i sprawiedliwości

My też się tego domagamy. Cieszymy się, że możemy znosić pogardę dla imienia naszego Pana Jezusa Chrystusa, ale jednocześnie nie przyzwalamy na zło


N paź 21, 2007 23:41
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Teresse napisał(a):
No to niech przekażą zadanie komus innemu :?

Spokojna głowa. Zastanawiam się nad tym :)

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pn paź 22, 2007 8:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Ależ oczywiście Kamyk, istnieje przecież instytucja Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty ;)

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Pn paź 22, 2007 9:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 17, 2007 8:34
Posty: 28
Post 
Szanowni Moderatorzy !
Z całym szacunkiem, chciałem przypomnieć, że jesteśmy na forum CHRZEŚCIJAŃSKIM.
Proszę łaskawie o zadanie sobie trudu i prześledzienie większej ilości postów Mrocznego Pasażera i dostrzeżenie jego prawdziwych intencji.
Otwartość na opinię innych musi uwzględniać szacunek również do nas samych !
Pozdrawiam serdecznie.


Pn paź 22, 2007 11:01
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Chciałabym zapytać czy mówienie, że moje tezy są niemoralne, że komuś wstyd za to, że osoba w XXI w., (znaczy ja) w dodatku wierząca ma skrzywione pojęcie do szczęścia, sugerowanie, że powinnam pójść do Monaru obejrzeć sobie prawdziwe szczęście, że powinno się współczuć moim dzieciom bo będę wyrodną matką, która podsunie im narkotyki, a na koniec zdanie o tym, że trolluję jest obrażaniem mnie czy nie? Według regulaminu, moderacji?

No cóż Nina, jest takie przysłowie o wronach...
Grunt to mieć swoje poglądy i myśleć i nie dawać się, a konsekwentnie tłumaczyć. Może ktoś zrozumie. A jak nie, to chociaż masz świadomość, że niektórzy będą Cię szanować za konsekwencję i odwagę. Widzisz, ciężko mieć inne poglądy :)

Każdy ma prawo napisać Ci co uważa, takie prawo forum. O ile nie użyje słów niecenzuralnych (zdaje się że określenie "wyrodna matka" nie padło, jeżeli myślimy o tym samym wątku). Swoją drogą niektórzy po prostu mają dar przekazywania obelg bez używania brzydkich słów, a że niesprawiedliwe to i wredne, no cóż. Zgodne z regulaminem...


Pn paź 22, 2007 13:03
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL