Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 23:22



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 Zagryfki 
Autor Wiadomość
Post Zagryfki
widac ze na tym forum nie byłem dawano ale wrucilem i nie moge pozac tego forum robi sie to forum "polityczne" i są tu zagryfki Moderator i jak cos im nie pasuje bo jest nie pomysli "politycznej" tp blokuja temt


N sty 08, 2006 19:24
Post 
Zrob jedno, dla ogolnego wygladu forum: popros moderatora o nazwanie Twojego tematu zagrywki. I od razu mozesz poprosic o zamkniecie, ewentualnie przesuniecie do odpowiedniego dzialu, w tym przypadku dzialu: Moderacja.


Crosis


N sty 08, 2006 19:28
Post 
Nei jzest hypa tak śel. Tafno ceim tó nei pyuo i torrzkó seim stenksnislimsmy, ale wajnei zre frucilse. Tyklo co po sakuadaż tka feile tamtuf?
Sausz jeten końrektyn i tma pirz o fszytskim

bostrufka


N sty 08, 2006 19:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 12:06
Posty: 146
Post 
luki nie o to chodzi... nie o żadną myśl polityczną...Blokują, bo już mają dośc zwracać Ci uwagi jak wyglądają Twoje posty i jak się tutaj zachowujesz... Nie można od razu się obrażać i stroić fochów...Trzeba wysłuchać innych i ich także próbować zrozumieć, a Ty, jak widzę co raz tylko piszesz nowe posty, aby powiedzieć jak się czujesz pokrzywdzony...więc nie dziw się, iż są blokowane lub zamykane...


N sty 08, 2006 19:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Belizariuszu, jesteś wielki. Sam nigdy bym nie stworzył czegoś podobnego.
:brawo:

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


N sty 08, 2006 20:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL