Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 18:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 co sie kryje pod określeniem Moderacja 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post co sie kryje pod określeniem Moderacja
opisz co na ten temat wiesz

pozdrawiam

ps do Adminów gdzie jest regulamin dotyczący moderowania (czy taki istnieje czy to tylko narzucenie czyjejś woli)


Śr maja 21, 2003 0:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 18:26
Posty: 221
Post 
Tutaj jest odpowiedz: faq.php#29

_________________
pozdrawiam


Śr maja 21, 2003 7:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
na tej stronie jest tylko część odpowiedzi i do końca niewiadomo o co chodzi.
przepraszam jeśli urażaja moje odpowiedzi, gdyz prawda w oczy kole.


Śr maja 21, 2003 10:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
i tak niemoge dostawić wiekszości mych opini przez jakiś błąd (jeszcze niewiem jaki to błąd czy ze zględu na moje zdania czy moją osobe)


Śr maja 21, 2003 11:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
widocznie jestem tu raczej nie potrzebny to czas bym sobie dał z tym spokój, a i tak raczej jest fakt że powinno mnie tu czy ówdzie nie być,


Pn cze 30, 2003 21:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Widocznie samo to forum jest forumem niezgody, każdy tu sie pyszni jak ino umi.

a moze by tak pozablokować wszystkie tematy i pousuwać większosć postów? Bo niestety ale to jest zauwazalne przez nie których.


So lis 15, 2003 11:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Adasiu może jaśniej... wytłumacz Ty mi człowieku o co chodzi, bo się troszke pogubiłam! Jeśli ktoś uwaza ze istnienie tegoż forum jest bezsensowne po prostu nie musi tutaj przychodzić! Ot cała folozofia :D

Cytuj:
a moze by tak pozablokować wszystkie tematy i pousuwać większosć postów? Bo niestety ale to jest zauwazalne przez nie których.


Adasiu nie musisz czytac...nie musisz pisac..nikt nikogo do niczego nie zmusza...

Cytuj:
widocznie jestem tu raczej nie potrzebny to czas bym sobie dał z tym spokój, a i tak raczej jest fakt że powinno mnie tu czy ówdzie nie być,



Nie czytałeś uważnie moich postów do Ciebie Adasiu! Już omawiałam tę kwestię i prosiłam Cię o coś...

Cytuj:
i tak niemoge dostawić wiekszości mych opini przez jakiś błąd (jeszcze niewiem jaki to błąd czy ze zględu na moje zdania czy moją osobe)


Zaręczam Ci że nikt nie usuwa Twoich postów :!: :!: :!:

Cytuj:
na tej stronie jest tylko część odpowiedzi i do końca niewiadomo o co chodzi.
przepraszam jeśli urażaja moje odpowiedzi, gdyz prawda w oczy kole.


Rzeczywiście pogubiłam się...ja też nie wiem o co Ci chodzi :(
Proszę Cie Adaś ustosunkuj się do tego i sprecyzuj swoje zarzuty... ja niestety zupełnie nie wiem o co masz pretensje :?


Pozdrawiam


So lis 15, 2003 13:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Dzika moje pytanie już wcześniej padło i jest tytułem tego. To co wcześniej Sky podał jako link to jest jedynie 1/4 tego co powinno być a także niejasno określone.
Zresztą czytam wszystko po kolei, a większość od ostatniego wejścia, jeśli niemam do czegoś zdania i uważam ze zbytecznie by było żebym coś tam dodał to niedodaje, zresztą forum ma służyć w wiekszosci do wymiany poglądów a nie wymianą oskarzeń jak to ostatnio coraz częścej zauważam tu. Jeśli tak policzył ille znikło mych postów to byś sama w to nieuwierzyła, zresztą nawet w jednym miejscu już nieraz wspominałem.

Masz racje nic mie tu nietrzyma, ba nawet widać że ci co powinni dbać o całość sami to olewają.


So lis 15, 2003 18:42
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post 
Adasiu, a mnie wydaje się, że sprawa została wyjasniona na początku funkcjonowania forum. Admin zrobił ankietę, a użytkownicy dodawali swoje opinie. Twoja jest tam również. Nie będę pisał drugi raz tego, co tam napisałem o roli moderatora forum. Dlatego odsyłam: viewtopic.php?t=54


Ostatnio edytowano So lis 15, 2003 23:07 przez celnik, łącznie edytowano 1 raz



So lis 15, 2003 20:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Celniku przecież powiedziałem tam ze obojętne, wieć tylko wyrazam opinie, a ze mie nietolerują to juz ich problem, jednakóż chyba zadużo treściwie powiedziałem, a czas pokazuje rzeczywiscie jak do tego podchodzą wszyscy czy opinie swe tu głoszą.


So lis 15, 2003 20:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL