Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 1:22



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
 Cenzura 
Autor Wiadomość
Post Cenzura
Moderatorzy wykazują się nietolernacją względem poglądów dla nich nieprzyjemnych i nie są zdolni do obiektywizmu.


Śr lut 22, 2006 22:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Że zacytuję swoje dzisiejsze pw:

Cytuj:
Od: jo_tka
Do: alp
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 4:28 pm
Temat: Re: ostrzeżenie

Więc tylko uprzedzam, ze post, w którym się znajdzie tekst obelżywy będzie usuwany w całości, bez względu na pozostałą treść.


i kolejne
Cytuj:
Od: jo_tka
Do: alp
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 4:32 pm
Temat: Re: ostrzeżenie

Alp - tekst obelżywy nie musi byc wulgarny, wystarczy że obraża rozmówców. Poczytaj sobie regulamin (w dziale moderacja) - i postaraj się zastosować...


Można oczywiście zakładać, że piszę pw żeby sobie popisać, ale nie uważam tego założenia za uzasadnione.

I żeby nie było wątpliwości - tolerancji dla chamstwa tu nie będzie.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr lut 22, 2006 22:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
alp, obrażałeś innych, i mimo ostrzeżeń dalej to robiłeś, więc Twoje posty zostały skasowane. Jeśli takie zasady Ci sie nei podobają to zawsze możesz znaleźć forum, gdzie pozwala sie userom nawzajem obrzucać inwektywami, tutaj tego nikt robić nie będzie. wszak kultura musi być :)


Śr lut 22, 2006 22:27
Zobacz profil
Post 
Moderatorzy do tego wydają arbitralne sądy i zakładają, że obelżywe jest to, co opisuje niepochlebnie ich przekonania oraz osoby z analogicznymi poglądami. Chamskie i prymitywne jest to jak tu się traktuje osobę piszącą prawdę, która jest nieprzyjemna dla niektórych użytkowników. Możesz sobie racjonalizować, że to co robisz jest "walką z chamstwem", kiedy to i tak jest zwyczajna cenzura i usuwanie wypowiedzi sprzecznych i niepochlebnie się wyrażających o poglądach moderatorów. W stosunku do nikogo nie używałem tu wulgaryzmów.


Śr lut 22, 2006 22:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Rozumiem że takie jest Twoje zdanie.
Swoje napisałam wyżej (również o wulgaryzmach) ;)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr lut 22, 2006 22:32
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
alp, obrażałeś innych, i mimo ostrzeżeń dalej to robiłeś, więc Twoje posty zostały skasowane. Jeśli takie zasady Ci sie nei podobają to zawsze możesz znaleźć forum, gdzie pozwala sie userom nawzajem obrzucać inwektywami, tutaj tego nikt robić nie będzie. wszak kultura musi być


Żadne z określeń, których użyłem, nie było nieuzasanione, więc kasowanie moich postów jest tak zasadne jak usuwanie postów człowieka, który określa kogoś kto waży 160 kg człowiekiem otyłym na forum dla "puszystych".


Śr lut 22, 2006 22:33
Post 
Cytuj:
Rozumiem że takie jest Twoje zdanie.


Taka jest prawda.


Cytuj:
Swoje napisałam wyżej (również o wulgaryzmach)


Twoje zdanie potwierdza jedynie to co ja napisałem i co nazwałaś "moim zdaniem".


Śr lut 22, 2006 22:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Rozumiem że uważasz się za posiadacza prawdy obiektywnej :) Nie mam wiecej pytań :)

Cóż - nawet "posiadacz prawdy obiektywnej" może opuścić to forum z powodu chamskich zachowań.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr lut 22, 2006 22:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
alp. napisał(a):
Możesz sobie racjonalizować, że to co robisz jest "walką z chamstwem", kiedy to i tak jest zwyczajna cenzura i usuwanie wypowiedzi sprzecznych i niepochlebnie się wyrażających o poglądach moderatorów. W stosunku do nikogo nie używałem tu wulgaryzmów.

Możesz sobie racjonalizować, że to co robisz jest "merytorycznym wykładaniem prawdy", kiedy to i tak jest zwyczajne bezczelne sypanie obelgami wedle własnego subiektywnego uznania. Jeśli myślisz, że ktoś się da wciągnąć w te infantylne gierki i będzie tracił czas na udawadnianie, że chamstwo i bezczelność są chamstwem i bezczelnością, to jesteś w błędzie.
alp. napisał(a):
Żadne z określeń, których użyłem, nie było nieuzasanione

To tylko twoje zdanie, więc przestań już zachowywać się jak rozwydrzony bachor.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Śr lut 22, 2006 22:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL