Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 29, 2024 8:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 kazda moja wypowiedz dotyczaca... 
Autor Wiadomość
Post kazda moja wypowiedz dotyczaca...
Kazda moja wypowiedz dotyczaca aktywnosci narodu zydowskiego(czy to pozytywnej czy negatywnej)-,narodu wybitnego jak najbardziej -zostaje wykreslona i ocenzurowana jako(antysemicka?).Staram sie poruszac te tematy bardzo delikatnie i dyplomatycznie-nie obrazajac nikogo i piszac wylacznie prawde.Nie prubuje tej prawdy pisac na forum portalu wp.pl czy onetpl -gdyz jak wiadomo obydwa te portale naleza do"braci starszych w wierze" cenzuruja oni i wyzucaja wszystkie watki im niewygodne,dopuszczajac jednak inwektywy i przeklenstwa oraz obrazliwe sformulowania wobec arabow....Dziwna to tolerancja demokracja i wolnosc slowa -prawda? Chcialoby sie powiedziec-moderator w mycce....


So mar 11, 2006 19:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Szczególnie ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi świadczy o wyczuciu i tolerancji... :roll:

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


So mar 11, 2006 19:42
Zobacz profil WWW
Post 
Nigdy nie zrozumiem jak można kogoś nienawidzić tylko dlatego, że jest żydem lub też innej narodowości. Dla mnie to chore...:/


So mar 11, 2006 19:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 17:06
Posty: 968
Post 
Szalom, faustinie, szalom...

:D

_________________
Nie smuć się zaraz z nieszczęść na świecie, bo nie znasz dobra zamierzonego w wyrokach Bożych, które one niosą z sobą dla wiecznej radości wybranych. (św. Jan od Krzyża)


N mar 12, 2006 14:56
Zobacz profil
Post 
Ja na szczęście tego problemu nie mam i jestem wręcz filosemitą.


Pn mar 13, 2006 10:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Aj waj, cóż tu się narobiło. Faustin, jesteś naprawde zabawny, dziękuje, że już od samego rana poprawiasz mi zły humor. Nastaw głośniej odbiorniczek jedynej wolnej stacji RM i nie martw się, moderatorzy tutaj to żydzi, a większość użytkowników- masoneria :D Ci nieliczni co nie są ani jednym, ani drugim to ukrywający się pod postacią kanadyjczyków reporterzy TVN 8)

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pn mar 13, 2006 17:08
Zobacz profil
Post 
A. ale ja serio chcę być masonem :D Tak serio serio. Tylko do 25 roku życia czekać muszę, a potem lecę do loży białego lwa.


Wt mar 14, 2006 12:28
Post wiec inwektywy..
wiec inwektywy wobec arabow i szkalowanie ich na forach internetowych bez jakiej kolwiek reakcji moderatorow -cenzorow -sa waszym zdaniem normalne-swiadcza o tolerancji i naleza do poprawnosci politycznej?Teksty takie jak:pokopac ich pradem spalic napalmem ,wytruc jak stonki sa w pozadku.Natomiast o zydach pssst cicho sza -nie wolno...-wielki brat patrzy wszechwidzacym okiem z trujkata iluminatow...


Śr mar 15, 2006 19:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Se okulary kup faustin- nigdzie na tym forum nie mówi się o arabach :? No chyba, że Ty tak mówisz.

Chaota, Ty chyba oszalałeś. To oni znajdują Ciebie, a nie Ty ich :D

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Śr mar 15, 2006 20:28
Zobacz profil
Post 
A ja mam jak się z nimi skontaktować. Zresztą kontakt z poszczególnymi lożami na drodze mailowej jest całkiem oficjalny. Wystarczy puszukać ich strony na necie. Znajdziesz jak poszukasz, ja rozleniwiać nikogo nie będę :d


Pn mar 20, 2006 11:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL