Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 18:51



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
 typowe pytanie: dlaczego poleciała moja notka ? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post typowe pytanie: dlaczego poleciała moja notka ?
dotyczy odpowiedzi na post wuja-zbója w wątku "Jak zabić ssaka i nie zwariować"

ponieważ żaden moderator mnie nie poinformował, że usuwa mój post, pytam publicznie ... jakiez to moje słowa uznane zostały za "obraźliwe" ?

nie mogę zacytować usuniętej notki, gdyż nie zrobiłem kopii, jednak pamietam dość dobrze jej zawartość

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Cz maja 04, 2006 14:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
wywalanie postów jest na pewno mniej pracochłonne i nie wymaga szczególnego wysiłku umysłowego ... ciekawe czy doczekam sie jakiejs odpowiedzi od Światobliwej Moderacji ?

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Pt maja 05, 2006 0:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
minęła doba ... pomimo pouczenia jakie otrzymałem od łaskawego moderatora
Cytuj:
A tak na marginesie chcialam przypomniec, ze do pytan tego typu sluzy dzial moderacja lub pw bezposrednio do jednego z moderatorow.

ciągle czekam na odpowiedź ... może dożyję tej chwili :D

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Pt maja 05, 2006 14:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Ostatnie posty wuja-zbója w wymienionym przez Ciebie temacie pochodzą z końca marca. Mamy maj. Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź, określ swój post nieco bardziej konkretnie...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt maja 05, 2006 15:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
jo_tka napisał(a):
Ostatnie posty wuja-zbója w wymienionym przez Ciebie temacie pochodzą z końca marca. Mamy maj. Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź, określ swój post nieco bardziej konkretnie...

ale co mam okreslić ? moją odpowiedź na post wuja (z 31 marca) napisałm bodajże 1 maja ... i nastepnego dnia juz go nie mogłem zlokalizowac ... podejrzewam, że wiem o jakie sformułowanie chodziło, ale chciałbym się dowiedzieć tego od moderatora, który mój post usunął .. tamten dział moderują dwie osoby, ale nie wiem który z nich mnie tak obcesowo potraktował ... naturalnie mógłbym spróbowac swoją odpowiedź odtworzyc z pamieci, lecz boję się, że ponownie zostanie wykopana ... dlatego najpierw chcę ustalić, co i jak ... 8)

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Pt maja 05, 2006 17:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
moderacja na tym forum albo śpi, albo ma w nosie userów ... chyba sie nie doczekam żadnego wyjaśnienia ... w końcu czego można oczekiwac od kosiarki ? jej zadanie to ciąć, a nie dyskutować ... ot co :dokitu:

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Wt maja 09, 2006 9:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Ziobro - przecież coś tam Ci Jo_tka kilka postów wyżej napisała :P

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Wt maja 09, 2006 16:13
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Ile można zadać pytań w sprawie, na którą odpowiedziano...
W wymienionym temacie pędziwiatr napisała:
Cytuj:
Powod jest zawsze ten sam - drwina, obrazanie innych.

3 maja 2006, jeśli dobrze spojrzałam na datę.

A dokładniej - skoro już dogrzebałam się do postu - Twoja wypowiedź była głownie przepychanką, nie dyskusją, składała się z drwin, przetykanych supozycjami o charakterze obraźliwym.

Nawet zresztą, gdyby ich nie było, nie widzę powodu do kontynuowania przepychanek.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt maja 09, 2006 18:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
jo_tka napisał(a):
A dokładniej - skoro już dogrzebałam się do postu - Twoja wypowiedź była głownie przepychanką, nie dyskusją, składała się z drwin, przetykanych supozycjami o charakterze obraźliwym.

Nawet zresztą, gdyby ich nie było, nie widzę powodu do kontynuowania przepychanek.

bardzo łatwo napisać takie ogólniki ... chętnie bym się dowiedział, jakie moje słowa nie nadawały się, by pozostawać na tym forum ... co tak oburzyło moderatora, że musiał je wyciąć ? ja twierdzę, że odpowiedź była na tyle rzeczowa, na ile rzeczowy był post wuja, na który odpowiadałem
czy otrzymam w końcu konkretną odpowiedź, czy nadal będziesz mnie karmić "mową-trawą" ?

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Śr maja 10, 2006 9:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
1. Uwagi dotyczące inteligencji rozmówcy i majaków uważam za obraźliwe.
2. Na oko 2/3 postu stanowiło czystą przepychankę, bez argumentów.
3. Nie mam ochoty na wznawianie tego stylu rozmowy, bo niczego to nie wnosi poza rozmyciem tematu i satysfakcją "posiadania ostatniego słowa".
4. Nie po to post jest usuwany, żeby go wklejać w innym miejscu.

Krótko mówiąc - jesli chcesz rozmawiac na argumenty, droga otwarta.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr maja 10, 2006 11:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post 
ziobro Adama napisał(a):
bardzo łatwo napisać takie ogólniki ... chętnie bym się dowiedział, jakie moje słowa nie nadawały się, by pozostawać na tym forum ... co tak oburzyło moderatora, że musiał je wyciąć ? ja twierdzę, że odpowiedź była na tyle rzeczowa, na ile rzeczowy był post wuja, na który odpowiadałem
czy otrzymam w końcu konkretną odpowiedź, czy nadal będziesz mnie karmić "mową-trawą" ?

Wypowiedz obrazliwa nie musi zawierac slow wulgarnych i jako takich tam nie bylo, niemniej ton tej wypowiedzi, jej drwiacy charakter, zwlaszcza kwestionowanie inteligencji innych uzytkownikow forum mialy wplyw na moja decyzje. Jak dlugo jestem moderatorem, tak dlugo nie pozwole drwic i obrazac innych.
Pozdrawiam
pedziwiatr

_________________
Oto wyryłem cię na obu dłoniach.
***
W swej wszechmocnej miłości BÓG ma zawsze przygotowane dla Ciebie wsparcie i pomoc na tyle, na ile tego potrzebujesz.


Śr maja 10, 2006 19:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
jo_tka napisał(a):
1. Uwagi dotyczące inteligencji rozmówcy i majaków uważam za obraźliwe.

1/ nie przypominam sobie abym coś pisał o "majakach"
2/ co do "inteligencji", jesli wycięto moją uwagę na ten temat, to dlaczego nie poleciała uwaga wuja, dotycząca "ludzkich uczuć" ? czy nie uważasz, że mogłem sie poczuć urażony tym, że ktoś poddaje pod wątpliwość moje "ludzkie uczucia" ? czy w tym kontekście wyrażenie wątpliwości co do "inteligencji" jest taką wielką "zbrodnią" ?

jo_tka napisał(a):
2. Na oko 2/3 postu stanowiło czystą przepychankę, bez argumentów.

mowa-trawa

jo_tka napisał(a):
Krótko mówiąc - jesli chcesz rozmawiac na argumenty, droga otwarta.

oto moje argumenty .. teraz czekam na odpowiedź

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Cz maja 11, 2006 13:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
pedziwiatr napisał(a):
Wypowiedz obrazliwa nie musi zawierac slow wulgarnych i jako takich tam nie bylo, niemniej ton tej wypowiedzi, jej drwiacy charakter, zwlaszcza kwestionowanie inteligencji innych uzytkownikow forum mialy wplyw na moja decyzje. Jak dlugo jestem moderatorem, tak dlugo nie pozwole drwic i obrazac innych.

niniejszym informuję, że poczułem się urażony i obrażony uwagą wuja, który stwierdził, że, cytuję:
Cytuj:
przepraszam, ze posądzałem cię o ludzkie uczucia


zatem oczekuję, ze jego post, zawierający to stwierdzenie, zostanie usunięty

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Cz maja 11, 2006 13:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post 
Nie powinnam usuwac postu sprzed poltora miesiaca (31 marzec), tym bardziej, ze bylo pod nim juz wiele wypowiedzi, niemniej jednak poniewaz to ja jestem odpowiedzialna za przeoczenie, dlatego post, z ktorego w zasadzie w normalnych warunkach powinno zostac wyciete jedno zdanie, usunelam w calosci. Za to przeoczenie, ktore w konsekwencji stalo sie przyczyna nieporozumienia przepraszam zarowno Ziobro Adama jak i pozostalych uzytkownikow forum.
pedziwiatr

_________________
Oto wyryłem cię na obu dłoniach.
***
W swej wszechmocnej miłości BÓG ma zawsze przygotowane dla Ciebie wsparcie i pomoc na tyle, na ile tego potrzebujesz.


Cz maja 11, 2006 17:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
wypada mi podziękować za konsekwencję w działaniu ... lecz jednocześnie muszę wyrazić żal, gdyż wolałbym, aby ani mój, ani post wuja nie były usunięte, gdyż mimo wych naszych dwuznacznych wypowiedzi, nie były na tyle niestosowne, zeby łamały jakiś punkt regulaminu .. ot zwykłe drobne złośliwości ... wuja ponieważ skończyły mu się argumenty, a moje jako odwet

w sumie jestem usatysfakcjonowany, choć nie do końca, takim załatwieniem sprawy ...

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Pt maja 12, 2006 10:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 15 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL