Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 1:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 o offtopach 
Autor Wiadomość
Post 
pedziwiatr napisał(a):
Posty dotyczace homoseksualizmu jako nie mieszace sie w temacie zostaly ususniete. O homoseksualizmie prosze dyskutowac w istniejacych juz tematach.

Dobrze, ze pokasowałeś offtopowe posty, jednak po raz kolejny jestem świadkiem, kiedy to moderator nie wykasował wszystkich offtopowych postów (patrz posty Paula Bodruma). Dziwi mnie takie zachowanie. Zastanawiające jest też, że w przypadku homoseksualizmu, bardzo często wycina się posty niezgodne z myślą kaotlicką a te o negatywnym postrzganiu na homoskeualizm zostawia. Tutaj mamy powtórkę z rozrywki i to mnie martwi. Taka mała uwaga. Wydaje mi się czymś zasadnym i logicznym, zę jak ktoś się już bierze za usuwanie offtopów to wycina sie wszystkie offtopowe posty, a nie tylko ich część. Wielce zastanawiające działanie...

To tyle.





pozdrawiam,
michał


So maja 20, 2006 14:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
A ja myślę, że jest różnica między pojedynczym off-topem a takim, który wraca jak bumerang w co 2 temacie. Przykro mi - ale jeżeli jedna osoba ciągle tym samym wątkiem zaśmieca n-ty temat, to to bedzie usuwane jako zaśmiecanie.

Jest multum tematów, w których kwestie homoseksualizmu wałkowano przez wiele stron. Często jako off-top właśnie. Ale to nie jest forum o homoseksualizmie i chciałabym czasem poczytać coś co nie porusza tej kwestii...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So maja 20, 2006 21:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL