Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 23:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Wyszukiwarka i opcja edytuj 
Autor Wiadomość
Post 
Mroczny Pasażer napisał(a):
Ja piernicze........
Nie używaj takich słów. Obrażasz miłośników pierników, do których się zaliczam. Zgłaszam tą sprawę do moderatorów. Przeproś, albo będę domagał się zablokowania Twojego konta !! :-D


N gru 16, 2007 22:42

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
Widzisz, ja chciałam opcji edytuj i sama prosiłam by została wprowadzona, bo możliwość poprawiania własnych postów, znacznie ułatwi pisanie na forum i wpłynie na czytelność i przejrzystość wypowiedzi.

Jednak nie zostanie ona niestety na tym forum wprowadzana, gdyż otworzyłaby drogę do nadużyć utrudniając pracę moderacji, a na tym forum jest dość niespokojnie, ciągle jakieś incydenty,są tacy rzeczywiście mają pomysłowość w różnych prowokacjach na forum a opcja edytuj co niektórym taką zabawę w kotka i myszkę z moderacją by ułatwiła.


N gru 16, 2007 22:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
aniar napisał(a):
Witam, mam uwagi co do działania forumowej wyszukiwarki. Próbuję znaleźć jakieś wyrażenie wg wskazań opisanych w wyszukiwarce i niestety u mnie to nie działa. Np. wpisuję w "" wyrażenie "Radio Józef" i wyskakują mi wszystkie wyniki, które zawierają oddzielnie słowa "radio" i "Józef". Żeby znaleźć posta z ww całym wyrażeniem, muszę przewertować wszystkie wyniki. Czy to normalnie? :) Czy może tylko ja tak mam (może coś źle wpisuję :? )?

angua napisał(a):
Wiesz co... Ty masz rację - nie da się
Toto ignoruje cudzysłów i nie przeskoczysz uparciucha )?


Moderatorzy często radzą by korzystać z wyszukiwarki przed założeniem nowego tematu.
Ale jak widzicie, z tej wyszukiwarki, nawet gdyby się chciało korzystać się nie da, ponieważ na szukane słowo wyskakuje całe mnóstwo wyników niezwiązane wogóle z tym co się szuka.


N gru 16, 2007 22:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
akacja napisał(a):
Widzisz, ja chciałam opcji edytuj i sama prosiłam by została wprowadzona, bo możliwość poprawiania własnych postów, znacznie ułatwi pisanie na forum i wpłynie na czytelność i przejrzystość wypowiedzi.

Jednak nie zostanie ona niestety na tym forum wprowadzana, gdyż otworzyłaby drogę do nadużyć utrudniając pracę moderacji, a na tym forum jest dość niespokojnie, ciągle jakieś incydenty,są tacy rzeczywiście mają pomysłowość w różnych prowokacjach na forum a opcja edytuj co niektórym taką zabawę w kotka i myszkę z moderacją by ułatwiła.


Jakie nadużycia kobieto, 99.9% for na internecie ma funkcje edytuj, ba nawet na forum oazy jest takowa dostępna i żadnych nadużyć nie ma, to jest wymysł waszej chorej chyba wyobraźni. Bo ja naprawdę nie wiem, nie mam zielonego pojęcia jakie są negatywne strony tej opcji. NIE MA takowych, żadnych nadużyć też nie ma. Ta opcja służy tylko do poprawiania błędów lub dopisania czegoś gdy się zapomni jakiejś myśli. Ale że wy wszędzie widzicie jakieś teorie spiskowe to nie moja wina.

No, ale skoro admini wolą burdel na forum i kilka postów tego samego autora pod rzad to już nie moja wina, skoro tak wolą to ja się przyzwyczailem już dawno.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


N gru 16, 2007 23:36
Zobacz profil
Post 
Mroczny Pasażer napisał(a):
Jakie nadużycia kobieto, 99.9% for na internecie ma funkcje edytuj
Problem w tym, że odwiedziłeś tą jedną dziesiątą. Forum wiary jest tak niezwykłe i skupia ludzi tak nieprzeciętnych, że o powszechnie stosowanych zasadach się tu zapomina. Nie można edytować postów, nie można ich kasować, a za napisanie (censored) dostaje się ostrzeżenie. Chyba, że wcześniej d.upa zostanie ocenzurowana... :-D


N gru 16, 2007 23:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Brak opcji edytowania był już tutaj tyle razy omawiany... Tak już jest. I nie wygląda, aby się to miało zmienić - choć było by to przydatne.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N gru 23, 2007 14:12
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL