Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
 Katolicki pogrzeb dla apostatów. 
Autor Wiadomość
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Johnny99 napisał(a):
Tylko nie wmawiaj mi, że to ja jestem agresorem albo że ja czerpię z tego przyjemność.
Ależ oczywiście, że jestes agresorem. Na owym ekumenicznym (podobno) forum wyrażamy swoje opinię, bywa że kontrowersyjne. Wielu dyskutuje dyskutuje. Ty natomiast tylko atakujesz personalnie. W prawie wszystkich wątkach są tylko twoje personalne ataki. Obrałeś sobie to jako misję i tylko tym się na forum zajmujesz. Każdą wypowiedź niezgodną z twoim mniemaniem, z twoją wizją świata przyjmujesz jako atak, a osobę wypowiadająca taką opinię jako specjalnie ciebie atakującą. Szkoda tylko, że zamiast dyskutować i atakować argumenty argumentami, to atakujesz ludzi.


Pt mar 16, 2012 10:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Popieram Kozła. Zwracałem już Johnnemu uwagę na jego personalne komentarze wobec interlokutorów.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt mar 16, 2012 10:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Alus napisał(a):
To innym wara, a jesli już zechcą cokolwiek wyrazić, to musi to być jedynie pochlebstwo zgodne z wizją Johnnego.


Ja nikogo nie wyrzucam Alus, to wy wyrzucacie tych, którzy wam nie odpowiadają np. z multipleksu :-D

Kozioł napisał(a):
Na owym ekumenicznym (podobno) forum wyrażamy swoje opinię, bywa że kontrowersyjne.


Twoje opinie nie są "kontrowersyjne". Twoje "opinie" są po prostu atakami na Kościół katolicki. Potrafisz wykorzystać do tego dosłownie każdą okazję. Nie mówię, że to są jakieś poważne ataki (to ty użyłeś słowa "wojna", nie ja) - częściej uszczypliwości, drwiny, kpiny, dogryzanie, które wrzucasz jakby z automatu, bez względu na temat dyskusji, pewnie często nawet niespecjalnie się nad tym zastanawiając (domyślam się, że u was jest to stała praktyka i się po prostu przyzwyczaiłeś). Bardzo przypominasz w tym względzie Jajko, zarówno gdy chodzi o metodę, jak i gdy chodzi o udawanie, że nic takiego u siebie nie widzisz.

Cytuj:
Ty natomiast tylko atakujesz personalnie. W prawie wszystkich wątkach są tylko twoje personalne ataki.


Ja w ogóle nie atakuję personalnie. Nie atakuję w ogóle ciebie jako osobę - bronię się natomiast przed TWOIMI atakami na Kościół katolicki.

Cytuj:
Obrałeś sobie to jako misję i tylko tym się na forum zajmujesz. Każdą wypowiedź niezgodną z twoim mniemaniem, z twoją wizją świata przyjmujesz jako atak, a osobę wypowiadająca taką opinię jako specjalnie ciebie atakującą.


Oczywista nieprawda. Po pierwsze, moja misja na tym forum jest nieco inna. Po drugie, w żadnym wypadku nie jest tak, że "każdą wypowiedź niezgodną z twoim mniemaniem, z twoją wizją świata przyjmuję jako atak, a osobę wypowiadająca taką opinię jako specjalnie ciebie atakującą". Twój sąd nade mną jest pozbawiony podstaw.

Cytuj:
Szkoda tylko, że zamiast dyskutować i atakować argumenty argumentami, to atakujesz ludzi.


To ty atakujesz katolików i Kościół katolicki - drwisz z nich, kpisz, dogryzasz, oskarżasz, osądzasz. Robisz to bez przerwy. Nigdy ci nie zarzuciłem, że atakujesz MNIE osobiście. Choć ostatnio i to zacząłeś robić.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt mar 16, 2012 10:27
Zobacz profil
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Johnny99 napisał(a):
Cytuj:
Ty natomiast tylko atakujesz personalnie. W prawie wszystkich wątkach są tylko twoje personalne ataki.


Ja w ogóle nie atakuję personalnie. Nie atakuję w ogóle ciebie jako osobę - bronię się natomiast przed TWOIMI atakami na Kościół katolicki.


Ech, szkoda słów. Nawet gdy pokażę ci palcem, to i tak zaprzeczysz.
Ale obiecuje, gdy taki atak zauważę, w przyszłości (nie chce misie po twoich postach przedzierać), to ci wskażę. Jestem ciekaw twojej reakcji (chociaż nie, podejrzewam jaka będzie).


Pt mar 16, 2012 10:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Bardzo proszę, pokazuj palcem. Możesz nawet założyć osobny wątek i je tam zbierać :-D

A ja będę wskazywać palcem wszystkie twoje docinki i dogryzki pod adresem KK. Zresztą już to od jakiegoś czasu robię.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt mar 16, 2012 10:37
Zobacz profil
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Skoro się domagasz: każdy twój "komentarz merytoryczny" typy "frustu, frustu" jest atakiem personalnym.

Cóż, też jestem hipokrytą, jak każdy człowiek, ale przynajmniej się do tego przyznaję.


Pt mar 16, 2012 10:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Moim zdaniem to jest co najwyżej atak konfesyjny, bo frustrację uważam za immanentną cechę protestantyzmu ;)

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt mar 16, 2012 10:45
Zobacz profil
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Cytuj:
Ja nikogo nie wyrzucam Alus, to wy wyrzucacie tych, którzy wam nie odpowiadają np. z multipleksu :-D

Zeby kogoś skąś wyrzucić, wprzód ten ktoś musi się znajdować - np na owym multipleksie.
Ty nie wyrzucasza, ale traktujesz innych, którzy nie podzielają Twojej opcji jako intruzów, których ich immanentną cechą jest frustracja.
Jakbyś nigdy nie spotkał sfrustrowanych katolików :D


Pt mar 16, 2012 10:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Oczywiście, że spotykam, nic tak katolików nie frustruje, jak Radio Maryja i PiS :D

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt mar 16, 2012 11:07
Zobacz profil
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Johnny99 napisał(a):
Oczywiście, że spotykam, nic tak katolików nie frustruje, jak Radio Maryja i PiS :D

Obłuda tychże.


Pt mar 16, 2012 11:10

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 15:26
Posty: 36
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Cytuj:
Oczywiście, że spotykam, nic tak katolików nie frustruje, jak Radio Maryja i PiS :D

To chyba ogólnie, zbyt ogólnie ujęte.

_________________
Czytasz biblię, wierzysz w Boga. Czytasz Harrego Pottera, wierzysz w ogry ?
snowboard, pielęgnacja kwiatów


Pt mar 16, 2012 17:34
Zobacz profil WWW
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
laco napisał(a):
Cytuj:
Oczywiście, że spotykam, nic tak katolików nie frustruje, jak Radio Maryja i PiS :D

To chyba ogólnie, zbyt ogólnie ujęte.


Niekoniecznie. Radio Maryja i PiS uzurpuja sobie prawo do reprezentowania całego kościoła


Pt mar 16, 2012 21:58

Dołączył(a): Śr mar 14, 2012 15:26
Posty: 36
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Cytuj:
Niekoniecznie. Radio Maryja i PiS uzurpuja sobie prawo do reprezentowania całego kościoła

No ale przecież części społeczeństwa to się podoba.

Swoją drogą kościół uzurpuje sobie prawo reprezentowania całego państwa.

_________________
Czytasz biblię, wierzysz w Boga. Czytasz Harrego Pottera, wierzysz w ogry ?
snowboard, pielęgnacja kwiatów


So mar 17, 2012 0:44
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Wczoraj jakiś poseł z PISu mówił coś o ataku na Kościół i korzystał przy tym ze zdartej płyty pod tytułem "95% katolików". Chyba nie zauważył, że regularnie w rytuałach uczestniczy około 33% Polaków i mniej więcej tyle chciałoby odpisać część swojego podatku na Kościół kat.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So mar 17, 2012 13:04
Zobacz profil
Post Re: Katolicki pogrzeb dla apostatów.
Johnny99 napisał(a):
Moim zdaniem to jest co najwyżej atak konfesyjny, bo frustrację uważam za immanentną cechę protestantyzmu ;)

Jeden i drugi jest niezgodny z regulaminem tego forum.
A to, ze jesteś uprzedzony do niekatolików świadczy tylko i wyłącznie o twojej wizji chrześcijaństwa nie mającej nic wspólnego z miłością.


Pn mar 19, 2012 7:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL