Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Zakochał sie we mnie ksiądz ! 
Autor Wiadomość
Post Re: Zakochał sie we mnie ksiądz !
Sara09 napisał(a):
Nic do niego nie czuje, jest dla mnie zwykłym księdzem tak samo jak proboszcz ! nie mam dylematów na temat uczuć, pytałam co zrobić z tą sytuacją bo nie chce mieć kłopotów jak ktoś sie dowie

A czego się obawiasz że ktoś się dowie?

Kobieta, która nie jest zainteresowania facetem, wie jak się pozbyć natręta. Zatem odwagi Saro09.

Jockey napisał(a):
Uważam ze trzeba coś zrobić żeby ratować takiego kapłana.Najlepsze to rozmowa z proboszczem. Jak proboszcz inteligentny to dobrze to rozegra.

A ja mam inny pomysł: zachętę do rachunku sumienia, szczerej spowiedzi, adekwatnej pokuty, postanowienia poprawy i zadośćuczynienia.

bert04 napisał(a):
PS: I nie zapominajmy, że facet już w myśli zgrzeszył, podjął zamiar, i tylko Twoje "nie" chwilowo go blokuje przed pójściem dalej. Teoretycznie to powinie się już z tego sam spowiadać, ale nie wiem, jak tam to w praktyce na plebaniach wygląda.


Cieszy mnie, że jeszcze ktoś dostrzegł. A jak to wygląda na plebaniach, to chyba wie Jockey.


Pn wrz 02, 2019 20:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Zakochał sie we mnie ksiądz !
Believing napisał(a):
A jak to wygląda na plebaniach, to chyba wie Jockey.

Proszę wyjaśnić te insynuacje lub przeprosić za nie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt wrz 03, 2019 6:43
Zobacz profil
Post Re: Zakochał sie we mnie ksiądz !
Małgosiaa napisał(a):
Believing napisał(a):
A jak to wygląda na plebaniach, to chyba wie Jockey.

Proszę wyjaśnić te insynuacje lub przeprosić za nie.


Nie widzę tu jakichkolwiek insynuacji w stosunku do Jockey'a. I on też nie. Inaczej napisałby o tym sam. Tym bardziej, że udzielał się już dziś na forum: viewtopic.php?p=1042246#p1042246

Co by nastała jasność, zacytuję całość mojego postu:

Believing napisał(a):
Cytuj:
Sara09 napisał(a):
Nic do niego nie czuje, jest dla mnie zwykłym księdzem tak samo jak proboszcz ! nie mam dylematów na temat uczuć, pytałam co zrobić z tą sytuacją bo nie chce mieć kłopotów jak ktoś sie dowie


A czego się obawiasz że ktoś się dowie?

Kobieta, która nie jest zainteresowania facetem, wie jak się pozbyć natręta. Zatem odwagi Saro09.
Cytuj:
Jockey napisał(a):
Uważam ze trzeba coś zrobić żeby ratować takiego kapłana.Najlepsze to rozmowa z proboszczem. Jak proboszcz inteligentny to dobrze to rozegra.


A ja mam inny pomysł: zachętę do rachunku sumienia, szczerej spowiedzi, adekwatnej pokuty, postanowienia poprawy i zadośćuczynienia.
Cytuj:
bert04 napisał(a):
PS: I nie zapominajmy, że facet już w myśli zgrzeszył, podjął zamiar, i tylko Twoje "nie" chwilowo go blokuje przed pójściem dalej. Teoretycznie to powinie się już z tego sam spowiadać, ale nie wiem, jak tam to w praktyce na plebaniach wygląda.



Cieszy mnie, że jeszcze ktoś dostrzegł. A jak to wygląda na plebaniach, to chyba wie Jockey.


Wt wrz 03, 2019 18:47
Post Re: Zakochał sie we mnie ksiądz !
Oczywiście że mam coś do zarzucenia twojemu wpisowi.


Wt wrz 03, 2019 19:03
Post Re: Zakochał sie we mnie ksiądz !
Naprawdę?
Nie ujawniałeś wcześniej swoich obaw. Jaka szkoda. Mogłoby się obyć bez bezpodstawnej interwencji osób trzecich.


Wt wrz 03, 2019 19:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 06, 2019 14:28
Posty: 111
Post Re: Zakochał sie we mnie ksiądz !
Sara09 napisał(a):
Ludzie co radzicie mi zrobić ? zakochał sie we mnie ksiądz. Jest w identycznym wieku co ja i służy w mojej parafii. On chce żeby nas coś łączyło, powiedział mi to. Co powinnam zrobić ? Może niektórym wydać sie to śmieszne ale ja mam problem !


Problem byłby, gdybyś Ty też była w nim zakochana, ale skoro nic do niego nie czujesz, to nie masz problemu - mówisz mu wprost, że nie jesteś zainteresowana poufałościami, niczym ponad standardowe kontakty między księdzem i parafianką, po czym kończysz temat. Prawda i szczerość, nic więcej. To co on chce nie ma znaczenia, jeśli Ty tego nie chcesz.
Imo nie ma sensu wywlekać tych spraw poza Waszą dwójkę i robić sensacji na okolicę.


So sty 11, 2020 15:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL