Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 1:36



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 czy tak jest rzeczywiście ?? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 17:36
Posty: 3
Post czy tak jest rzeczywiście ??
Witam was. Po przeczytaniu "Czy to grzech (ciężki)?" - zanim zapytasz trochę oświetliło mój rozum dotyczący moich grzechów.
Ale nadal pojawiają sie pytanie: czy tak jest rzeczywiście ??
Dobrze przejdę od razu do setna sprawy dziś byłem u spowiedzi ( znów, mam wrażenie ze powinienem się spowiadać przed każdym przyjęciem Pana Jezusa ) i staram sie żeby oderwać się od mojej grzesznej przeszłości ale na mojej drodze nowego postanowienia pojawił sie grzech mam wrażenie ze to lekki ale ze względu ze nie chce popełnić świętokradztwa bo jutro tez będę na mszy zadam te standardowe pytanie : czy to grzech lekki, czy mając je na sumieniu moge przyjac komunie --- przepraszam.
Podczas badan Pani doktor zapytała mnie czy mam zdrowe żeby ;) - kurcze po zastanowieniu odpowiedziałem -tak-
ale przecież niektóre moje ząbki maja problem próchnica - wstydziłem się przyznać ;( - wiem z tym grzechem mogę
przystąpić do komunii -- na pewno ?
Jak wracałem do domu czekał na mnie tata samochodem za kapliczka ja przechodząc obok niej nie przeżegnałem się ( wiem nie trzeba się żegnać przy każdej kapliczce ) ale zazwyczaj to robię gdy np: ide sam lub gdy sie nie wstydzę - i czy tu
nie pojawił sie grzech, który mówi nie wsytdze sie swojej wiary, a ja sie wstydziłem przeżegnać.

Cytuj:
jumik
Na początku można częściej chodzić do spowiedzi, żeby nie mieć wątpliwości dotyczących komunii. Potem bardziej zawierzysz sumieniu. Ale wątpliwości mogą się pojawiać do końca życia. Nie bój się tego. Po to jest konfesjonał. Nikt nie jest sędzią we własnej sprawie".

Sorry ze takie beznadziejne pytania zadaje ale ze względu ze nie chce popełnić świętokradztwa, a dziś juz byłem u spowiedzi
i jutro nie chce isc to napisze tu.
Dzieki z góry za odpowiedzi.

PS: Następnie w tym samym budynku gdy Pani pielęgniarka dała mi recepturę powiedziała ze to dla babci, ale ja przecież to
przepisywałem dla cioci mogła nie wiedzieć lub była okłamana, a ja na to nie zareagowałem czy znów nie złamałem przykazanie na grzech innych zezwalać ??


Pt lut 11, 2011 17:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 17:36
Posty: 3
Post Re: czy tak jest rzeczywiście ??
Czy powinniśmy wierzyć ??
http://www.sportfan.pl/artykul/23653/slynny-polski-jasnowidz-kubica-wroci-za-60-dni-i-osiagnie-sukces

Krzysztof Jackowski ma potwierdzone odnalezienia np: zwłok.
Czy wiara to co mówi Pan Krzysztof nie doprowadza nas do grzechu > czy powinniśmy wierzyć ??


Pt lut 11, 2011 20:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: czy tak jest rzeczywiście ??
monek napisał(a):
Krzysztof Jackowski ma potwierdzone odnalezienia np: zwłok.
Czy wiara to co mówi Pan Krzysztof nie doprowadza nas do grzechu > czy powinniśmy wierzyć ??
viewtopic.php?f=51&t=27451 (Jasnowidz prawdę powie...)
viewtopic.php?f=27&t=26471 (Jasnowiedzenie a wróżenie)
viewtopic.php?f=47&t=16294 (mordercy i jasnowidzowie, co o tym myślicie)
viewtopic.php?f=27&t=17879 (Umysł człowieka)
viewtopic.php?f=27&t=23608 (Co złego jest w wierze w Tarota, wróżki jasnowidzów itp?)

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Pt lut 11, 2011 20:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 17:36
Posty: 3
Post Re: czy tak jest rzeczywiście ??
Dzieki Elbrus jak by było można odpowiedzieć na pierwszego mego posta.


Pt lut 11, 2011 21:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL