Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Prezerwatywa. 
Autor Wiadomość
Post 
E tam wściekłości. To po prostu moja obserwacja, jak najbardziej subiektywna. Oparta też na ograniczonej grupie badanych, którą obecny tu Sebastian jednak reprezentuje.

Tymniemniej jest to ciągle moja obserwacja. Po prostu widzę jak wielu katolików (nie twierdzę, że wszyscy) prezentuje w wielu dziedzinach życia wyraźną dwulicowość. To tutaj było tylko przykładem takowej.


Crosis


Cz wrz 03, 2009 14:03
Post 
Znaczy nie rozumiem... Dwulicowość to jest jak ktoś mówi jedno a robi co innego. Nie przypominam sobie bym napisał coś, a gdzie indziej bym mówił coś zupełn ie przeciwnego... .
Myślę że Corsis... nie lubisz mnie za to, że napisałem coś nie tak o homo - wiadomo.
viewtopic.php?t=18195

:D :D :D :D :D :D :D :D


Cz wrz 03, 2009 14:31
Post 
Nie schelbiaj sobie i nie dawaj linków. Nie ma, że Cię lubię, czy nie lubię. Twoich postów na większość czytam, bo raczej nie ma czego.

Co do dwulicowości, to występuje ona również tam, kiedy osoba wykazuje się dwoma różnymi podejściami do tego samego zjawiska.

Ale pewnie i tak nie zrozumiesz. Skończmy OFFTOPA.

Crosis


Cz wrz 03, 2009 14:42
Post 
Cytuj:
Nie przypominam sobie bym napisał coś, a gdzie indziej bym mówił coś zupełnie przeciwnego...


Tak napisałem...

Co do dwulicowości, to występuje ona również tam, kiedy osoba wykazuje się dwoma różnymi podejściami do tego samego zjawiska.

Czy ja się niewyraźnie wyraziłem?

Cytuj:
@Corsis
Jak czytam Twoje posty to naprawdę zaczynam wierzyć, że opcja "ignore" na tym forum byłaby darem od Boga. Nie ważne jakiego, byleby się pojawiała.

Następnym razie jak będziesz chciał odpowiedzieć na mojego posta, [...] adresowanego zresztą do ciebie, przeczytaj go raz, potem drugi, potem trzeci i dziesiąty. A na koniec przeczytaj go ze zrozumieniem.

Sebastian


viewtopic.php?t=21892&postdays=0&postorder=asc&start=0

Zmieniłem tylko 3 wyrazy i odpowiedź pasuje jak ulał do ciebie. Jak piszę że nigdzie nie zaprzeczam swoim postom to raczej mi wskaż miejsce gdzie do tej samej rzeczy podchodzę raz tak a raz inaczej, zgodnie z tym jak mi pasuje... wtedy będziesz mi mógł udowodnić że jestem dwulicowy, jeśli tego nie potrafisz zrobić, to jest to tylko czcze gadanie, i jeśli ten offtop miałby być usunięty to niech będą usunięte także posty które bezpodstawnie atakują moją osobę, co więcej, stanowisko twoje przenosisz na podstawie jednej tylko osoby na cały kościół co jest niedpouszczale.

Widzę cel twój jest jasny: Zbluzgać Sebastniana i ogłosić że taki jest Kościół. Piękny przykład. A niby twoje posty:

Cytuj:
Posty Crosisa są kulturalne, wnoszą sporo do dyskusji.


viewtopic.php?t=9651&highlight=podpis+u%BFytkownika+mia%B3a+czterna%B6cie+lat

A tu taki brzydki zgrtzyt.


Cz wrz 03, 2009 15:15
Post 
Uparty jesteś jak dziecko. Po pierwsze: nie cytuj postów, ale tematy, w których tak do Ciebie napisałem, wtedy każdy będzie mógł sam ocenić, czy miałem rację ;)

To raz. A dwa:
Cytuj:
Widzę cel twój jest jasny: Zbluzgać Sebastniana i ogłosić że taki jest Kościół.


Nie schlebiaj sobie. Nie uosabiasz sobą Kościoła i nigdy tak nie będzie. Są różni katolicy, wielu lubię i szanuję. Do Ciebie raczej nie mogę przypisać żadnego z tych uczuć. Ba, nawet uważam, że fakt, że jesteś katolikiem, obraża nieco innych katolików.

Sebastian, w wielu tematach wyjaśniałem Ci co o Tobie myślę. Oczywiście, możesz tutaj cytować temat o moim podpisie, ale tylko się ośmieszasz. Bo 19 stron dyskusji na jego temat raczej pokazuje, że zdania są podzielone.

A teraz jeszcze raz ponowię prośbę o przerwanie OFFTOPU.

Poproś moderatorów, otworzą Ci temat o moim podpisie i będziesz mógł przeciwko niemu zaprotestować.


Crosis


Cz wrz 03, 2009 15:30

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2600
Post Re: Prezerwatywa.
Według Kościoła seks powinien wynikać z miłości i powinien być "początkiem życia". Środki antykoncepcyjne zapobiegają przekazywaniu życia wiec są zakazane. Kościół nie zakazuje pieszczot tylko uważa że seks powinien być coś w rodzaju " świadomego przekazania życia"

_________________
MODERATOR


Cz cze 30, 2011 18:54
Zobacz profil
Post Re: Prezerwatywa.
Taaa, a stosowanie NPR w celu świadomego uniknięcia przekazania życia ze skutecznością bliską pigułce jest cacy.....
Bez komentarza.


Cz cze 30, 2011 19:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Prezerwatywa.
Trudno nie przyznać racji Crosisowi.

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


Cz cze 30, 2011 23:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post Re: Prezerwatywa.
Cytuj:
Taaa, a stosowanie NPR w celu świadomego uniknięcia przekazania życia ze skutecznością bliską pigułce jest cacy.....
Bez komentarza.

Oczywiście, że tak. Antykoncepcja służy ubezpłodnieniu aktu małżenskiego, a NPR służy rozumnemu wykorzystaniu naturalnego cyklu płodności. Wykorzystywanie daru od Boga nie jest tym samym, co jego pogwałcenie.


So lip 02, 2011 11:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 4:54
Posty: 1993
Post Re: Prezerwatywa.
Po cóż wykorzystywać szatańskie uproszczenia skoro dobry Bóg w swej nieskończonej dobroci dał nam nogi dzięki którym wszędzie można dotrzeć. Po co śmierdzący siarką autobus czy samochód skoro możemy iść na piechotę ? Cel jest jeden i ten sam, ale drogi do niego wiodące różne. Oczywiście lepiej z błogosławieństwem i modlitwą dotrzeć do celu idąc parę godzin niż przy pomocy diabelskiej maszyny emitującej kłęby piekielnego dymu dotrzeć tam w pięć minut.
Wiecie jak się określa takie podejście ?


So lip 02, 2011 12:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Prezerwatywa.
http://www.youtube.com/watch?v=qSArqiPR ... re=related

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


So lip 02, 2011 18:53
Zobacz profil
Post Re: Prezerwatywa.
słowa "smażyć się w piekle" zmontowane z odgłosem smażenia ;)
w sumie niezła metoda, 15 km po troszkę wody, to jak policzymy ile razy będzie trzeba odwrócić dziennie, to już bym nie miał sił na zbyt wiele, nekrosperma byłaby niepotrzebna ;)


So lip 02, 2011 20:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL