Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Jak odpowiedzieć lewusowi?... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 10:52
Posty: 2
Post Jak odpowiedzieć lewusowi?...
Mam problem, podobny pewnie do waszego. Poglądy mam radykalnie prawicowe. Ludzie o zupełnie innych poglądach często się mnie pytają bardzo schematycznie:np. "dlaczego z ciebie taki pisior"itp.
Jak by takim odpowiedzieć krótko ale bardzo wyraźnie???


Wt cze 21, 2011 11:11
Zobacz profil
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
Hmmm, ja bym prawicy z PIS nie wiązał. Gospodarczo i w (większości) społecznie PIS to lewactwo. Prawicowość PIS charakteryzuje się nawiązywaniem to tradycyjnych relacji społecznych i KRK.

Ponadto chrześcijanin nie musi być zwolennikiem PISu, do mnie jego retoryka wali i podziałów nie przemawia. Znam i takich katolików, którzy ze względów socjalnych głosują na SLD.


Wt cze 21, 2011 11:28

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 10:52
Posty: 2
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
Ogólnie rzecz biorąc to nie jest tak, że ja jestem fanem Pisu. Jak już to raczej Prawicy RP, chociaż w niektórych kwestiach popieram PIS. Tylko, że wszyscy jak słyszą prawicowe poglądy, to od razu kojarzą to z pisem.
Proszę od odpowiedź na pytanie w pierwszym poście: jak takiemu powiedzieć krótko, ale wyraźnie?


Wt cze 21, 2011 11:40
Zobacz profil
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
Że się myli, że nie jestes zwolennikiem PISu (tu możesz wskazać na coś, co ci się w PISie nie podoba).
PIS używa KRK do celów politycznym. Jeżeli powołasz się na KRK, to kojarzą to z PIS - naturalne.


Wt cze 21, 2011 11:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
ciemnogrod napisał(a):
jak takiemu powiedzieć krótko, ale wyraźnie?
Zadzwonimy do Pana.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Wt cze 21, 2011 13:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 05, 2011 18:22
Posty: 109
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
Dlaczego z ciebie taki pisior ? Bo kocham Polskę . Po za tym sam sobie odpowiedz na to pytanie a potem przygotuj mocna odpowiedź dla innych .


Wt cze 21, 2011 18:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
Wskaż, że PiS ma lewicowy program :D i w dziedzinie geopolitycznej odwołuje się do ideologii PPS.


Wt cze 21, 2011 23:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 11, 2011 10:46
Posty: 70
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
ciemnogrod napisał(a):
Mam problem, podobny pewnie do waszego. Poglądy mam radykalnie prawicowe. Ludzie o zupełnie innych poglądach często się mnie pytają bardzo schematycznie:np. "dlaczego z ciebie taki pisior"itp.
Jak by takim odpowiedzieć krótko ale bardzo wyraźnie???
Skoro tak ważne jest dla Ciebie, by innym krótko i bardzo wyraźnie odpowiedzieć, to pewnie spokojnego i rzeczowego dialogu z tego i tak nie będzie. Zwłaszcza z osobą, którą uważasz za lewusa, w przeciwieństwie do siebie, radykalnego prawicowca.
Jeśli nie wiesz jak rzeczowo bronić swoich poglądów nie wstydząc się ich, to może lepiej omijaj tematy polityczne, zamiast się denerwować i szukać rad jak by tu innym zwięźle i mocno odpowiedzieć.

PS: Ciemnogrod pisze, że ma poglądy radykalnie prawicowe, więc po co radzicie mu by opowiadał jak bardzo lewicowy jest PiS??


Śr cze 22, 2011 9:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
Cytuj:
Ciemnogrod pisze, że ma poglądy radykalnie prawicowe, więc po co radzicie mu by opowiadał jak bardzo lewicowy jest PiS??


Żeby skrajnej prawicowości nie kojarzono niesłusznie z PiS.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr cze 22, 2011 9:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 18, 2011 19:01
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
ciemnogrod napisał(a):
Mam problem, podobny pewnie do waszego.

Nie, ja mam inne problemy

ciemnogrod napisał(a):
Poglądy mam radykalnie prawicowe. Ludzie o zupełnie innych poglądach często się mnie pytają bardzo schematycznie:np. "dlaczego z ciebie taki pisior"itp.

PiS nie jest prawicą.

ciemnogrod napisał(a):
Jak by takim odpowiedzieć krótko ale bardzo wyraźnie???

kiedyś był taki dowcip o wujku, mistrzu ciętej riposty, może zastosuj taki język

a tak na marginesie skoro piszesz: Jak odpowiedzieć lewusowi.. to wcale się nie dziwię, że pytają się Ciebie dlaczego z ciebie taki pisior

bez względu na to jakie inni mają poglądy należy je szanować. określenie lewus ma w sobie bardzo duży ładunek negatywny. jeżeli Twoje poglądy a i zapewne wypowiedzi mają taki sam ładunek negatywny to nie dziw się, że mówią do Ciebie pisior i ciesz się bo to i tak jest łagodne określenie

_________________
[color=#FF0000]------------------[/color]
[color=#FF0000]Ziemia jest płaska![/color]


Pn lip 18, 2011 21:45
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 20, 2005 21:06
Posty: 2184
Post Re: Jak odpowiedzieć lewusowi?...
Ciemnogrod !

Cytuj:
Mam problem, podobny pewnie do waszego. Poglądy mam radykalnie prawicowe. Ludzie o zupełnie innych poglądach często się mnie pytają bardzo schematycznie:np. "dlaczego z ciebie taki pisior"itp.
Jak by takim odpowiedzieć krótko ale bardzo wyraźnie???


Twój post , jest tak odjechany, że przypuszczam , iż jest zakamuflowaną kpiną z Pisiorów :) .
Jesli zaś jest na serio , to skoro się pytasz , to znaczy że sam niewiesz [ dlaczego jesteś zwolennikiem PiS ] .
Więc odpowiedz zgodnie z prawdą - Niewiem .

_________________
-p => [ p => q ]


Cz gru 15, 2011 8:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL