Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Filmowe przedstawienie szatana 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Filmowe przedstawienie szatana
Witam ponownie. /.../
Ostatnio uwagę moją przykuło to wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=8RA4P4R4r1A
Po obejrzeniu tego wszedłem w sekcję komentarzy. Pominąwszy komentarze satanistów, trolli czy członków sekt, spotkałem się z komentarzami że to wideo ma głęboki sens, ale i takimi, że lista rzeczy "stworzonych przez szatana" przypomina trochę interpretację wyznawców ks. Natanka.

Ja uważam, że niektóre rzeczy są prawdą, jak to, że szatan nas nienawidzi i ma nas w pogardzie, jednak uważam, że rzeczy które wymienia grający diabła aktor jako dzieła diabelskie są trochę na wyrost i przerysowane jako że gatunek filmu z którego pochodzi scena to komedia/komediodramat/thriller komediowy. Gość który to wrzucił zdaje się jednak brać to śmiertelnie na serio.

A wy co o tym sądzicie?


Ostatnio edytowano So sty 13, 2018 11:29 przez jumik, łącznie edytowano 1 raz

wydzieliłem ten wątek na życzenie autora, więc skasowałem tekst dotyczący starego wątku



Pt sty 12, 2018 14:48
Zobacz profil
Post Re: Filmowe przedstawienie szatana
Mnie bardziej podobają się wypowiedzi Lemowskiego Golema XIV


Cz sty 18, 2018 12:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Filmowe przedstawienie szatana
Grzesiek_S-ec napisał(a):
A wy co o tym sądzicie?

Nic nie sądzimy, bo nie widzieliśmy tego filmiku.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Cz sty 18, 2018 16:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 16, 2018 16:50
Posty: 1
Post Re: Filmowe przedstawienie szatana
Caly film ogladalem jakies lata temu i powiem ze nie lubie filmow ktore ukazuja szatana jako osobe postac czy zwierze. Wiele osob powinno zdac sobie prawde ze szatan to szept to glos sumienia to dialog wewnetrzny czasem wybieramy to co latee ladne smaczne lepsze wygodniejsze lateiejsze prostsze bezbolesne sloneczne cieplejsze itp. Mamy mnostwo wybotow kazdego dnia szatan stoi za naszymi wyborami. Trn film jak wiele innych winien byc alegoria dla kazdego. Notabene ogladam duzo horrorow odnosnie wlasnie diabla szatana demonow egzorcyzmow wrozek i tzw obcowan z duchami . Kazdy z nich pokazuje jak latwo sie poddajemy sugestiom. Moze warto jednak zastanowic sie czy skoro zlo jest w naszych sercach czy myslach to czy nie jestesmy vzescia jego samego? Ktos tam napisal Bog stworzyl szatana i to prawda . BOG stworzyl nas i caly nasz swiat galaktyki i kazdy mikro i makrokosmos zadajemy sobie wiele pytan ale wciaz sluzymy Zlu jakie istnieje. Rwanda .... to tylko symbol naszej ignorancji i biernosci na bol i krzywde drugiego. Moze chaos komunikacyjny jest zly ale mam.motocykl i ten nigdy nie przyglusza nie zaslania Boga mysle ze filmy to sugestie to srodek manipulacji .... ogladac nalezy w poczuciu symbolizmu .


So lis 17, 2018 20:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Filmowe przedstawienie szatana
Grzesiek_S-ec napisał(a):
A wy co o tym sądzicie?



Widać że szatan ma pretensje o to, że ludzie mało wrzucają na tace, więc jak zwykle wszystko kręci sie wokół pieniędzy.


zawadek76 napisał(a):
czasem wybieramy to co latee ladne smaczne lepsze wygodniejsze lateiejsze prostsze bezbolesne sloneczne cieplejsze itp.



Nie rozumiem o czym ty tutaj mówisz? to mam wybierać to co jest gorsze, brzytrze beznadziejne niedobre, chore zwyrodniałe?


zawadek76 napisał(a):
Notabene ogladam duzo horrorow odnosnie wlasnie diabla szatana demonow egzorcyzmow wrozek i tzw obcowan z duchami . Kazdy z nich pokazuje jak latwo sie poddajemy sugestiom.



Daj jakiś przykład.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


So lis 17, 2018 22:06
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Filmowe przedstawienie szatana
Robek napisał(a):
brzytrze

Litości !! !! !! Robek !! !! !! Brzydsze ... stopniowanie przymiotników, no i brzydko i brzydziej, nie brzyciej, a więc d, a nie t. Korzystaj z tej strony: https://www.ortograf.pl/

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So lis 17, 2018 22:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL