Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 9:35



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Piracki system? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
Edytowalem post. Zobacz. Ten mój ostatni.


Śr lip 18, 2018 19:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Piracki system?
Kiro13 napisał(a):
Już nie zarabiam. Rzeczy które mam w ekwipubku które są warte kase też nie sprzedam.

Ojciec nie zgodzi się na kupno kolejnego systemu. Nawet jakbym miał kasę sam. Bo rozmawiałem z nim o tym.

I słusznie. Juz raz kupił. Zrobił to w dobrej wierze w pełni legalnie od legalnej firmy. Microsoft tez dostał swoją dolę.
Dostałeś FAKTURĘ zakupu. Jest to wystarczające. Microsoft także nie przesyła ci zadnej płytki, naklejki, czy innych papierków. Dostajesz fakturę, linki i klucz. Podałem ci link i nawet na to nie spojrzałeś.

A teraz powiedz sam: jakie sa koszty tego, co robisz. Jak twoje relacje z najniższymi? Jak myślisz, co poczuł ojciec gdy mu zasugerowałeś, ze jest złodziejem?

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr lip 18, 2018 19:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
Nie powiedzialem ze jest zlodziejem tylko że system ktory kupilismy jest piracki. I teraz nie wiem czy to oszczerstwo.

Zobacz link który Ci podeslalem jeden z użytkowników odkrył że firma jest zarejestrowana pod tak jakby trzema nazwami??? Jakos tak. Poczytaj tam komentarze


Śr lip 18, 2018 19:16
Zobacz profil
Post Re: Piracki system?
A co to ciebie obchodzi?! Microsoft uznal system za normalny i tego sie trzymaj.
Zwariujesz, jesli bedziesz sie zastanawial, czy piekarz byl w stanie laski uswiecajacej, kiedy piekl chleb, ktory ty jesz.


Śr lip 18, 2018 19:36

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
System działa i tak na pirackim kluczu bo nie dałem rady zmienić. Ale nawet jeśli to liczy się to że zaplacilem. Tyle że Ale nie wiem czy za legalny system..


Śr lip 18, 2018 19:58
Zobacz profil
Post Re: Piracki system?
I uwazasz, ze Microsoft jest taki glupi, ze nie rozpoznal pirackiego systemu?

Zajmij sie czyms pozytecznym: idz do jakiejs pracy sezonowej, albo wyjedz gdzies na wakacje! Nie siedz tylko przed kompem czy komorka, bo nie po to Pan Bog dal ci zycie. A jak nic nie mozesz znalezc, to choc zacznij biegac po 5-10 kilometrow!


Śr lip 18, 2018 20:33

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
Tamten klucz za nim kupilem win 10 na pewno był Piracki bo został aktywowany przez program hackujacy. Poki co odwoluje wszystko na temat tej firmy, tego systemu, klucza co kupilismy, tego że niby kupilismy system nielegalnie bo może faktycznie wszystko jest ok. Ale pewnosci nie cmam.


Śr lip 18, 2018 20:50
Zobacz profil
Post Re: Piracki system?
Wazne, ze Microsoft, jako tworca jest zadowolony, ze teraz Windows 10 jest legalny.
Idz spac.


Śr lip 18, 2018 20:54

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
Ale nie mam odwagi odwolac tego poki co u rodzicow bo mama zabronila gadac o systemie. Ale.. Niech ktos wejdzie na ta strone co podalem i zobaczy komentarze. Z tymi 3 zajerestrowanymi nazwami to chodziło mi ze sa 3 rozne strony internetowe. - NaviSystems, Matimax, dtpsoft zajerestrowanych w tym samym miejscu (budynek)


Śr lip 18, 2018 21:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Piracki system?
Kiro13 napisał(a):
Ale nie mam odwagi odwolac tego poki co u rodzicow bo mama zabronila gadac o systemie.

Nic dziwnego. Pewnie powiedziałes wiele oszczerstw. Wystarczy podejśc i powiedzieć : przepraszam mamo/tato, z tym windowsem miałes rację"
Kiro13 napisał(a):
Ale.. Niech ktos wejdzie na ta strone co podalem i zobaczy komentarze.

Spojrzałem. wiele bzdur na zasadzie "wydaje mi się", "nie wiem ale powiem". Nie potrafisz tego odsiać?
Kiro13 napisał(a):
Z tymi 3 zajerestrowanymi nazwami to chodziło mi ze sa 3 rozne strony internetowe. - NaviSystems, Matimax, dtpsoft zajerestrowanych w tym samym miejscu (budynek)
To co? Znów chcesz kogos oczernić?

Powiem tak: zanim rzucisz oskarżenia, to wpierw sprawdź to dokładnie. Ja na to poświeciłem kilkanaście minut.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr lip 18, 2018 21:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
A nie jest przyoadkiem z tym miejscem tak jak pisalem? Sprawdziłem navisystems i matimax i takie same mi sie wydaje


Śr lip 18, 2018 21:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
Czyli co wszystko mam legalnie i normalnie? Wszystko ok?


Śr lip 18, 2018 21:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Piracki system?
Kiro13 napisał(a):
A nie jest przyoadkiem z tym miejscem tak jak pisalem? Sprawdziłem navisystems i matimax i takie same mi sie wydaje
sprawdź rejestr sadowy. To sa rózne firmy prowadzące osobna ksiegowość i płacące osobno podatki. Moga miec nawet jednego własciciela i jeden adres. To nie jest nielegalne, a jeżeli nie rozumiesz, to nie oznacza, że złe.

Tak trudno ci przeprosić, że szukasz dalszych pretekstów aby zostac w swych oskarżeniach? Tak, to łatwiejsze, niż przeprosic. Uczciwiej jednak przeprosic.

Z mojej strony uwazam temat za wyczerpany.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr lip 18, 2018 21:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
Ok. Poki co odwoluje wszystko na temat tej firmy, tego systemu, klucza co kupilismy, tego że niby kupilismy system nielegalnie bo wyglada na to ze faktycznie wszystko jest ok.


Śr lip 18, 2018 22:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Re: Piracki system?
Odwolalem u rodzicow wszystko. Byli blisko przy mnie i wiedzialem ze mnie slysza i mowili nawet o tym. Pozniej jednak jak zaczalem tlumaczyc dalej to nie wiem czy mnie sluchali czy ich po prostu nie obchodzilo juz to. Sprawa zakończona?


Śr lip 18, 2018 22:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL