Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Trudna spowiedź - Bydgoszcz 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lis 10, 2017 0:52
Posty: 7
Post Trudna spowiedź - Bydgoszcz
Witam. Może ktoś podpowie?
Przede mną spowiedź po latach, prawdopodobnie generalna. Mam ogromne trudności ze spowiedzią jako taką, nawet "zwykłą", ponadto mam świadomość, że moje spowiedzi są dziwne i jestem męczącym penitentem. Spowiedź generalna w takim przypadku jest czymś niemal nie do przejścia, ale wiem, że będę musiała wreszcie pójść. Może jest tu ktoś z Bydgoszczy i doradzi, do jakiego kapłana można się w takiej sytuacji udać? Musi to być ktoś cierpliwy, bardzo spokojny i na tym etapie (podkreślam, na tym...) - najlepiej nie zadający pytań, bo mogę przez to nie przebrnąć.
Będę wdzięczna za pomoc.


N cze 06, 2021 19:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Trudna spowiedź - Bydgoszcz
Moze latwiej ci bedzie przebrnac przez spowiedz gdy uswiadomisz sobie ze wszyscy sa grzesznikami, a wiekszosc spowiednikow slyszala juz o wszystkich mozliwych grzechach wielokrotnie i twoje nie beda zadnym zaskoczeniem.


Pn cze 07, 2021 15:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Trudna spowiedź - Bydgoszcz
szarareneta napisał(a):
Witam. Może ktoś podpowie?
Przede mną spowiedź po latach, prawdopodobnie generalna. Mam ogromne trudności ze spowiedzią jako taką, nawet "zwykłą", ponadto mam świadomość, że moje spowiedzi są dziwne i jestem męczącym penitentem. Spowiedź generalna w takim przypadku jest czymś niemal nie do przejścia, ale wiem, że będę musiała wreszcie pójść. Może jest tu ktoś z Bydgoszczy i doradzi, do jakiego kapłana można się w takiej sytuacji udać? Musi to być ktoś cierpliwy, bardzo spokojny i na tym etapie (podkreślam, na tym...) - najlepiej nie zadający pytań, bo mogę przez to nie przebrnąć.
Będę wdzięczna za pomoc.


Osobiście prowadzę anty kościelny tryb życia, i dla mnie spowiadanie sie nie miałoby żadnego sensu, no bo tutaj musi być postanowienie poprawy, a ja nie będę zmieniał trybu życia, dla jakiejś tam religii.
No ale jeśli chcesz sie spowiadać, to trzeba nieść swój krzyż, z tego co wypisujesz to by wynikało że chcesz przejść przez tą spowiedź bezproblemowo, co to za jakieś dziwne pomysły? kto gdzie i kiedy mówił, że będzie łatwo?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr cze 09, 2021 8:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post Re: Trudna spowiedź - Bydgoszcz
Możesz spróbować u jezuitów na placu Kościeleckich, tam czasem jest Mitek Łusiak, pewnie będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania poza... zadawaniem pytań, choć raczej nie będzie pytał o grzechy...

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


So cze 19, 2021 10:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL