Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 11:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 kontakt do spowiednika 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So paź 20, 2012 20:53
Posty: 4
Post kontakt do spowiednika
Witam! Mam prośbę, czy mógłby ktoś podzielić się ze mną kontaktem e-mail do jakiegoś dobrego spowiednika? Mam kilka pytań, może zna ktoś fajnego, sprawdzonego księdza, z dobrym podejściem do ludzi. Byłabym wdzięczna. Pozdrawiam


So paź 20, 2012 21:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: kontakt do spowiednika
z drugiego końca Polski?
Może byś napisała skąd jestes?
Czyżby "spowiednik" miał być tylko kapłanem, który odpisze na maila, i z którym poprowadzisz wirtualny kontakt...?


N paź 21, 2012 8:36
Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 20, 2012 20:53
Posty: 4
Post Re: kontakt do spowiednika
Województwo kujawsko-pomorskie.


N paź 21, 2012 8:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: kontakt do spowiednika
wejdź sobie na stronę pomocy duchowej.
Tam masz telefony do kilku księży, i ZADZWOŃ, a nie uciekaj do wirtualnych znajomości.


N paź 21, 2012 9:09
Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 20, 2012 20:53
Posty: 4
Post Re: kontakt do spowiednika
Nie planuję uciekać do wirtualnej znajomości, nie wiem skąd oskarżycielski ton. Poprosiłam o kontakt, nie o nadinterpretację. Nie wydaje mi się to niestosowne. Jeśli jednak ktoś zechciałby podzielić się kontaktem, byłoby miło. Może być oczywiście prywatna wiadomość :)


N paź 21, 2012 12:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: kontakt do spowiednika
Ale podałam Ci kontakty, nie ma w moim tonie nic oskarżycielskiego.
Jest KONKRET - wejdź na stronę pomocy duchowej, wybierz kapłana który Ci najbardziej odpowiada, lub który jest najbliżej - i zadzwoń.
Tyle.

Ja znam mądrego kapłana, świętego wręcz, cierpliwego i radosnego, ale mieszkam na drugim końcu Polski, więc kontakt taki jest przecież bezcelowy.


N paź 21, 2012 14:03
Zobacz profil
Post Re: kontakt do spowiednika
Cytuj:
Ja znam mądrego kapłana, świętego wręcz, cierpliwego i radosnego, ale mieszkam na drugim końcu Polski, więc kontakt taki jest przecież bezcelowy.




To samo chciałem napisać....a dodatkowo dodac jeszcze, że......niekulturalne i godzące w etyke jest podawanie czyjegos adresu (nawet mailowego) bez wyraźnej zgody.
Podaj ty swojego e-maila, a być może jakis ksiądz zdecyduje sie na kontakt.
Zrób tez inaczej.....pogoogluj troche i poszukaj sobie stronek prowadzonych przez księży. Na takich z pewnoscia znajdziesz do nich "Kontakt".

Taka prosba o namiary wyrażona na dyskusyjnym forum jest (wybacz) ale niepoważna. Tymbardziej gdy robi to osoba dopiero co zalogowana w pierwszym swoim poscie...


N paź 21, 2012 14:17

Dołączył(a): So paź 20, 2012 20:53
Posty: 4
Post Re: kontakt do spowiednika
Oczywistym wydawało mi się, że jeśli ktoś podaje czyjkolwiek e-mail to wyłącznie za zgodą danej osoby. Poza tym, nigdzie nie pisałam, że chcę się spowiadać u księdza, do którego dostanę adres e-mail. Chodzi mi o kilka pytań, na które mógłby odpowiedzieć mi ktoś mądry, a jednocześnie praktyk- takie informacje są inne niż suche fakty wyczytane z KKK. Pozdrawiam


Pn paź 22, 2012 6:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 0:17
Posty: 139
Lokalizacja: Gotania, Lubelskie
Post Re: kontakt do spowiednika
Jeżeli chcesz o coś zapytać zapraszam na stronę " Przemiana" ks Józefa Pierzchalskiego SAC. W zakładce : Listy są umieszczone różnorodne pytania gości i wyczerpujące odpowiedzi ks. Józefa. Można też zadać pytanie .
http://pierzchalski.ecclesia.org.pl/


Pn paź 22, 2012 8:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL