Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 17:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Dobry spowiednik Kraków 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So paź 06, 2012 17:33
Posty: 18
Post Dobry spowiednik Kraków
Może ktoś zna dobrego spowiednika w Krakowie ,a najlepiej to u dominikanów ale nie ograniczam się jak coś .
Nie chcę czekać aż 2 tygodnie na spowiedź u księdza u którego staram się regularnie (od paru miesięcy) spowiadać ale mh mam też nadzieję że w przyszłości będę mieć na tyle odwagi i Pan mi kogoś takiego ześle by mnie mógł kierować duchowo.


Wt lis 27, 2012 20:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Dobry spowiednik Kraków
Raczej nikt ci nie poda tutaj namiarów na konkretną osobę.
Z jednej, prostej przyczyny: dla każdej duszy "dobrym spowiednikiem" jest ktoś inny...
Szukaj...
Chodź do różnych kapłanów, a tego, który ci najbardziej przemówi do duszy - poproś o rozmowę, kierownictwo czy stałe spowiednictwo...


Wt lis 27, 2012 20:14
Zobacz profil
Post Re: Dobry spowiednik Kraków
Osobiście, nie zdarzyło mi się w jakiś sposób "rozczarować" spowiednikami w nowym sanktuarium łagiewnickim...Ale rada szuby jest chyba najlepsza :)


Wt lis 27, 2012 20:19

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: Dobry spowiednik Kraków
MARIEL, a to ja mam wręcz odwrotne doświadczenia ze spowiednikami w Łagiewnikach - zdarzyło mi się odejść w poczuciu niezrozumienia, upokorzenia - a nawet wyśmiania.
Zdarzyło się, że kapłan namawiał mnie do tego, by po każdej spowiedzi dwa tygodnie trwać poza łaską uświęcającą - i dopiero po dwóch tygodniach od grzechu iść do następnej spowiedzi (!)
Żeby "poczuć głód".

Trafiłam tam tylko raz na wspaniałego kapłana - w trakcie spowiedzi powiedział mi, że ma na imię Krzysztof i że jest psychoterapeutą. Nic więcej o nim nie wiem, więc taką informacją pewnie nie pomogę.


Wt lis 27, 2012 20:46
Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 06, 2012 17:33
Posty: 18
Post Re: Dobry spowiednik Kraków
No tak będę próbować ,chociaż teraz sama nie wiem jak potoczę się moje losy i gdzie wyląduje ,dlatego teraz stałego spowiednika na razie nie szukam ,dopiero jak zacznę studia .
Jestem ostatnio bardzo przekonana do dominikanów właśnie a to za sprawą o.Szustaka i o.Pałysa ,więc chyba znowu spróbuję tam ,choć to tak naprawdę będzie nie zależne ode mnie jak to wszystko sie potoczy ,wszystko w rękach Boga ,bo przecież kapłan działa in persona Christi
ale tak orientacyjnie na przyszłość chciałam zadać pytanie


Wt lis 27, 2012 21:43
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 14, 2003 20:13
Posty: 377
Post Re: Dobry spowiednik Kraków
Zobacz też u Kapucynów przy Loretańskiej.


Wt lis 27, 2012 23:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 24, 2010 18:07
Posty: 7
Post Re: Dobry spowiednik Kraków
Pallotyni na Bulwarowej Cystersi Mogilscy, jak mieszkasz w Nowej Hucie.


So mar 16, 2013 23:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL