Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 14:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Proszę o pomoc. Czy dobrze się wyspowiadałem? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 30, 2013 20:25
Posty: 1
Post Proszę o pomoc. Czy dobrze się wyspowiadałem?
Witam, dzisiaj przyszly mi mysli porzadliwe i niestety podtrzymalem je.

Oszczędź nam podobnych szczegółów, spytaj księdza przy następnej spowiedzi, tak będzie najprościej. Mariel


N cze 30, 2013 20:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Proszę o pomoc. Czy dobrze się wyspowiadałem?
Nie wiem co ma "dobre wyspowiadanie się" do tego co było po spowiedzi. Inna rzecz że to jest forum dyskusyjne i tutaj nie należy szukać pomocy tego typu. Równie dobrze możesz zapytać ludzi z ulicy co o tym sądzą. Może trafisz dobrze, a może nie. Nikt nie zna problemu, a tym bardziej nie ma gwarancji że opiszesz go tutaj dobrze i dostaniesz dobrą radę. Jak napisała Mariel, nie zrażaj się surowością, ale takie sprawy trzeba rozwiązywać w konfesjonale, tzn nie znów iść się spowiadać, ale też możesz porozmawiać z księdzem, a nade wszystko sam musisz ocenić. Jeśli dobrowolnie i świadomie zgrzeszyłeś to na spokojnie, widocznie Twoja walka zajmie jeszcze trochę czasu. I może więcej czasu poświęcaj na analizę problemu, nie rozmyślanie i zadręczanie się, lecz zrozumienie co sprawia że grzeszysz, czemu Ci nie wychodzi walka z tym oraz czy w ogóle walczysz. Internet nie jest najlepszym miejscem na rozwiązywanie dylematów, chyba że masz pewność, że rozmawiasz z kimś kompetentnym. Forum to jednak nie takie miejsce.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N cze 30, 2013 21:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL