Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 21:46



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Motywacja prośby o sakrament dojrzałości 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 19:15
Posty: 1
Post Motywacja prośby o sakrament dojrzałości
W tym roku bede przyjęty.Musimy napisac do księdza arcybiskupa podanie o udzielenie sakramentu i mamy to umotywowac dlaczego chcemy go przyjąc.No i własnie nie wiem co mam tam napisac.Pomózcie


Śr paź 12, 2005 21:20
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So cze 14, 2003 20:13
Posty: 377
Post 
to dość proste" napisz DLACZEGO chcesz być bierzmowany :) po co Ci ten sakrament potrzebny...
a forum nie służy podawaniu gotowych szablonów, nikt tego zadania za Ciebie nie odrobi. Zastanów się, co chcesz otrzymać poprzez Bierzmwanie, co ono dla Ciebie znaczy, przemódl ten temat. A potem przelej to na papier :)
życzę owocnych poszukiwań i zrozumienia, jak wielkie łaski daje nam Bóg w tym sakramencie.
trzymaj się ciepło!


Cz paź 13, 2005 23:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 09, 2005 13:54
Posty: 226
Post 
dokładnie tak, jak mowi kawa. Nie możesz oczekiwać gotowca. To Ty masz sie zastanowić, po co idziesz do bierzmowania i czego oczekujesz wraz z przyjęciem tego sakramentu, bo to nie jest też taka magia, ze przyjmę i już. Muszę dalej nad soba pracować i wzrastac w wierze, musze nadal chceieć darów Ducha Świetego i rozwijać je, bo mi w tym sakramencie zostaną dane. Mam dar męstwa, ale muszę pracować nad sobą, muszę się dużo modlić, zeby autentycznie go wykorzystać.
Pozdrawiam!!!!

_________________
"Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia."


Pt paź 14, 2005 8:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post Re: Motywacja prośby o sakrament dojrzałości
gesiu napisał(a):
W tym roku bede przyjęty.Musimy napisac do księdza arcybiskupa podanie o udzielenie sakramentu i mamy to umotywowac dlaczego chcemy go przyjąc.No i własnie nie wiem co mam tam napisac.

W takim razie poczekaj z bierzmowaniem aż się dowiesz. To ma być sakrament dojrzałości religijnej, o czym on będzie świadczył skoro nawet nie wiesz po co go przyjmujesz?

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


So paź 22, 2005 15:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 25, 2005 15:52
Posty: 586
Post 
Hmmm... Czy jak się będziesz oświadczał to też będziesz zadawał pytania, jak to zrobić? :-D
Najlepiej z serca :-D .
Podobnie postępuje się w sprawach duchowych.


So paź 22, 2005 19:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL