Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Czy Maryja jest naprawdę bez grzechu ? 
Autor Wiadomość
Post Czy Maryja jest naprawdę bez grzechu ?
Tak stawiam wam o pytanie ponieważ ja nie umiem odpowiedzieć na nie. W związku z tym co się dzieje w moim umyśle i ogólnie sercu czy jak ktoś woli w moim wnętrzu. Pewnego dnia wieczorem zacząłem słyszeć różne głosy. Pan Bóg mówił do mnie i chciał mi wyznaczyć drogę swojego powołania ale z pomocą przyszła sama Maryja i ona dała mi możliwość wybrania powołania do wydobywania węgla. W związku z tym ja nie wiedziałem co mam wybierać zakon czy tą jej Halembę ? Lubiłem pracować ale lubiłem też się modlić i w końcu zadecydowałem i wybrałem i odpowiedziałem Panu że idę wydobywać ten węgiel... nie będę wam tu pisał co się ze mną działo później; było mnóstwo natchnień i jak to się skończyło. Po tylu latach głosy dały wyraźnie znać i powiedziały mi że Pan Bóg za to jej powołanie do Halemby poczytał jej to za grzech. I teraz nie wiem jak to w ogóle możliwe żeby Bóg tak potraktował Maryję obarczając ją winą za ten jej pomysł z tą Halembą. Tak to właśnie teraz Maryja już nie jest bez grzechu przez ten jej pomysł z węglem.
Wiecie widziałem ją kiedyś ale nie wiem jak to nazwać "duchowo" siedziała u mnie na łóżku i łowiła ryby. Jakie znacznie mogło mieć to widzenie ?


Pn maja 30, 2022 19:12
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Czy Maryja jest naprawdę bez grzechu ?
Ani to nie była Maryja przekazująca rzekomo Twoje powołanie, ani tym bardziej Bóg uznający Jej to za grzech. W innym wątku napisałeś, że lekarz stwierdził schizofrenię i tego się trzymaj. Soul33 podpowiedział jak działać, gdy leki nie działają. Tymczasem temat ZAMYKAM i proszę nie zakładać nowych tematów o podobnym wydźwięku, bo będę zmuszona zamknąć nie tylko temat, ale także Twoją możliwość wypowiadania się na forum.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 30, 2022 20:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL