Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 2:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Sw.Antoni zawsze pomoze 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lis 04, 2007 11:35
Posty: 3
Post Sw.Antoni zawsze pomoze
Zawsze gdy modle sie o cos do sw.Antoniego wysluchuje mnie zwlaszcza gdy cos zgubie,bo to patron zaginionych.pa :biggrin:


Cz lis 15, 2007 7:01
Zobacz profil
Post 
Potwierdzam...

Chociaż do tego świętego zwracam się wyłącznie w sprawach rzeczy zagubionych- to zawsze pomaga.

Widać, że jeszcze nie znudziło mu się pomagać ludziom, choc od jego śmierci trochę czasu minęło...choć oczywiście w niebie czas płynie inaczej.... :)


Cz wrz 04, 2008 16:35
czasowo zablokowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 18:38
Posty: 303
Post 
No rzeczywiście święci mogą nam pomagać jeśli o to prosimy - na tym polega Świętych Obcowanie w Kościele
ale z drugiej strony, należy pamiętać, że to wszystko dzięki łaskawości Boga i dzięki Niemu samemu, bo gdyby podchodzić do tego, że poprosze o coś świętego a to mi się stanie to to troche przypomina okultyzm, dlatego trzeba być w takich sprawach ostrożnym.

A co do czasu - to w Niebie nie ma czasu - tam jest trwanie duchowe w wieczności. Tylko życie na ziemi jest ograniczone czasem.


Cz wrz 04, 2008 17:09
Zobacz profil WWW
Post 
Cytuj:
bo gdyby podchodzić do tego, że poprosze o coś świętego a to mi się stanie to to troche przypomina okultyzm, dlatego trzeba być w takich sprawach ostrożnym.


Masz rację, trzeba być świadomym że świeci tylko pośredniczą... :)

Cytuj:
A co do czasu - to w Niebie nie ma czasu - tam jest trwanie duchowe w wieczności. Tylko życie na ziemi jest ograniczone czasem.


No czasu ziemskiego nie ma - ale chyba jest niebieski...


Cz wrz 04, 2008 18:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL