Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 20:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 spotkałem świętą 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 20, 2010 18:13
Posty: 12
Lokalizacja: Białystok
Post spotkałem świętą
Na trzydniowych rekolekcjach można powiedzieć ze spotkałem wielką święta.Jest pokorno,usłużny zjednoczona z Bogiem,a ma dopiero 15 lat!Podczas jednego z punktów dnia zaplanowanych przez księdza i animatorów(konferencji)odczułem od niej silny ale to naprawde silny blask Chrystusa.Wyczułem Jego szczególną obecność w niej.Jak myślicie,czy to jest moja wyobraźnia,czy dar Boży?Poprosiła mnie ona o modlitwę ażeby powstała oaza w jej parafii.Moja pojedyncza modlitwa nic nie znaczy.Prosze pomódlcie się w tej intencji.Wystarczy jedno Ojcze nasz i Zdrowaś Mario.Wszystkim serdecznie dziękuję za modlitwę.Proszę o szybkie odpowiedzi.

_________________
Homo homini lupus est!!!
(Mój brat jest klerykiem więc mam nadzieje że nie macie nic przeciwko tym przysłowiom.)
Per aspera ad Dei!!!
i modlitwa:
Per signum Crucis de iminicis Nostris libera nos Deus Noster.
Tobie Panie zaufałem!
www.radyjko.pl


Pn sty 10, 2011 6:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: spotkałem świętą
Nigdy nie mogę zrozumieć co to znaczy: "proszę o szybką odpowiedz". Gdyby to był portal "zadaj pytanie" no to ok, ale to nie ten portal.

Co do tej osoby to sadzę że nieraz w życiu możemy spotkać takich ludzi od których po prostu bije świętość. To jednak nie znaczy że są idealni, ale na pewno wyróżniają się. I do takiej świętości i ciągłego jej pogłębiania jesteśmy wciąż nawoływani. Każdy może to osiągnąć, choć myślę że codziennie mijamy tez ludzi którzy się nie rzucają w oczy, ale Bóg widzi że w środku są święci, bo oddali się Bogu, bo zwalczają wszelkie przeciwności. A co do modlitwy to jasne, szczególnie że żniwo wielkie, ale robotników (w tym środowisk np oazowych) wciąż brakuje.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn sty 10, 2011 15:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL