Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 16:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Przysiega Maryji i złamanie jej 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 16:25
Posty: 2
Post Przysiega Maryji i złamanie jej
Mam do was proźbe proszę o pomoc bo nie wiem co robić
miałem trudną sytuacje osobistą i nie wiedzialem co zrobić postanowiłem poprosić św Maryje o pomoc prosiłem ją w modlitwie aby mi pomogła i udało sie pomogła mi ale ja obiecałem jej w zamian że jak mi pomoze to ja juz do konca tygodnia nie bende robił pewnej rzeczy bo jest ona zła był to obietnica miedzy mną a maryją wiedz jej nie wyjawię i powiedziałem zeby mnie ukarała jak złamie tej obietnicy ale po 4 dnia złamałem tą obietnice był to silniejsze od mnie i nie wiem co teraz robic czy sie bac czy ją przeprosic jak mam odkupic swoje winy przepraszam juz maryje lecz wiem ze to małpo co am zrobić pomocy


Cz lut 10, 2011 16:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Przysiega Maryji i złamanie jej
dawid12 napisał(a):
był to obietnica miedzy mną a maryją wiedz jej nie wyjawię
Nie trzeba.
dawid12 napisał(a):
i powiedziałem zeby mnie ukarała jak złamie tej obietnicy
ale po 4 dnia złamałem tą obietnice
Czy zostałeś przez Nią ukarany (zgodnie z obietnicą)?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Cz lut 10, 2011 17:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 10, 2011 16:25
Posty: 2
Post Re: Przysiega Maryji i złamanie jej
Narazie nie ale nie wiem co to będzie i proszę o pomoc wiem że maryja jest wielka ale nie wiem czy mi to może wybaczyć


Cz lut 10, 2011 17:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: Przysiega Maryji i złamanie jej
ja jak zgrzeszyłem a nie mialem jak isc do spowiedzi to odmówiłem drogę krzyżowa za kapłanów
ty mozesz to samo zrobic
abo też pościć o chlebie i wodzie mineralnej i ofiarować to w akcie miłosci do Jezusa


Cz lut 10, 2011 19:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Przysiega Maryji i złamanie jej
dawid12 po pierwsze Maryja nie jest Bogiem aby ją o coś prosić. Można prosić o jej wstawiennictwo, ale to już jest coś innego niż proszenie ją. Po drugie nie jest katem i cokolwiek ją prosiłeś to ona Cie nie ukarze. Na przyszłość nie rób takich rzeczy, nie sugeruj Bogu co ma zrobić jak czegoś nie spełnisz. Jeśli grzeszysz to nie obiecuj że się poprawisz na tydzień, tylko dąż do zerwania z tym grzechem. Swoją drogą nie wiem czy tak trudno się domyśleć o jakim grzechu piszesz...

Musisz zmienić swoje myślenie co do Boga, bo w tej chwili to widać jak na dłoni że jest ono błędne. To nie jest Twoja wina, bo człowiek całe życie uczy się miłości Boga, a Ty jesteś zapewne młody i dopiero zaczynasz Go poznawać. Więc pamiętaj że Bóg jest miłością, tzn proś Go i oczekuj że pomoże Ci. A jeśli robisz coś złego to nie Bóg Cie ukarze, ale konsekwencje tego zła. Jak wkładasz rękę w ogień to nie Bóg Cie karze, ale własna głupota.

I nie kombinuj, tylko żyj jak najlepiej, a jak coś zrobisz źle to napraw to w miarę swoich sił i przeproś Boga na spowiedzi. To co mówisz niech będzie zgodne z tym robisz. Jeśli nie jesteś pewny to wpierw staraj się zwaczyć zło, apotem mów Bogu że się starałeś i się udało, lub się nie udało, bo Bogu nie są potrzebne deklaracje, przysięgi i słowa.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz lut 10, 2011 19:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL