Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 7:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Śnił mi się świety 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 28, 2013 20:28
Posty: 4
Lokalizacja: Tarnów
Post Re: Śnił mi się świety
Śniła mi się raz Matka Teresa z Kalkuty, wtedy jeszcze prawie nic o niej nie wiedziałam i wgl nie byłam zainteresowana jej osobą. Zaczęłam czytać książkę o niej i przez jakiś czas modliłam się za Misjonarki Miłości... jednak nadal nie wiem jak odnosić się do tego typu snów.


N gru 29, 2013 17:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 11, 2014 17:08
Posty: 1
Post Re: Śnił mi się świety
Witajcie ! Jestem tutaj nowy , więc dopiero "poznaje" forum ...

Mi się śnił ks.Jerzy Popiełuszko i to kilka razy :)


Wt mar 11, 2014 17:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: Śnił mi się świety
sny nic nie maja wspólnego z horoskopami mi si śnił Jan Paweł II
mojej matce Papczynski na koniu z poczatku nie wiedziała kto to ale jak pojechała do Lichenia to go zobaczyła go na obrazie w jego kaplicy i tak sie nawróciła

człowiek kulturalny imiona własne i nazwy miast zaczyna od wielkiej litery ;-) elka


Śr mar 12, 2014 7:45
Zobacz profil
Post Re: Śnił mi się świety
Mi snila sie sw. Tereska i nawet cos mi powiedziala, takie ostrzezenie zebym nie angazowala sie w cos bo to strata czasu ? ale do teraz nie wiem czy to bylo na serio...czy to nerwy zmeczone produkuja takie rzeczy...

i raz Matka Boza, ale ona nic nie mowila - tylko pamietam ze byla tak piekna ze nawet sie obudzilam i mamrotalam ale piekna, ale piekna :) bilo tez od niej b duzo bialego swiatla jest cala nim otoczona - ale to tez moze wczesniej przeczytalam u kogos i sie zasugerowalam - ale przynajmniej ciesze sie ze to co widzialam we snie pokrywa sie z opisami ludzi ktorzy widzieli ja naprawde :-o


N lip 20, 2014 19:29
Post Re: Śnił mi się świety
W sumie to Matka Boża,sw. Tereska więcej niż raz, św.Dominik Savio, sw. Roza z Limy, Matka Teresa Z Kalkuty ( chyba) oraz Jan Pawel II ale dwojka ostatnich to chyba 'zwykly' sen.


N kwi 23, 2017 19:25

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 15:47
Posty: 113
Post Re: Śnił mi się świety
Ja miałem piękny sen - jakiś miesiąc przed koronacją figury MB Fatimskiej przyśnił mi się papież Franciszek. Działo się to w naszym kościele. Było dużo ludzi krzątających się przy pracach i jeden konfesjonał oświetlony pięknym blaskiem, a w nim uśmiechnięty spowiednik. Nagle zobaczyłem papieża , bardzo zmęczonego i siostrę, która pokazywała mu różne projekty ołtarza koronacyjnego, pytając go, który najładniejszy, papież odpowiedział, że to nie najważniejsze i usiadł przy ławce z księgą pamiątkową wpisując po polsku ; "Najważniejsze, aby z tego miejsca - i był tak zmęczony ,( że wpis dokończył jego sekretarz ), aby z tego miejsca codziennie płynęła modlitwa różańcowa." Tak bardzo mi to utkwiło w pamięci, że często o tym myślę i oczywiście staram się codziennie odmówić choć jedną dziesiątkę.

_________________
wifi


Pt lip 28, 2017 15:33
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 15, 2022 16:25
Posty: 1
Post Re: Śnił mi się świety
Mi się śnił kilka razy Jezus raz to niebył sen tylko najzwyklejsze spotkanie i śniła mi się Maryja i św Teresa


N maja 15, 2022 16:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 10, 2022 10:21
Posty: 23
Post Re: Śnił mi się świety
Śnił mi się Jezus jakieś 20 lat temu, nie wiele już pamiętam z tego snu, jedynie że On stał w Kościele do którego kiedyś chodziłam koło konfesjonału, w długiej szacie lecz boso i ja Pana Jezusa pocałowałam w Jego święte stopy.


N sie 13, 2023 16:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL