Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 20:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Następna strona
 Objawienia religijne - kto za nimi stoi? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
zostaw ten internet bo zglupiejesz od wiecznego klikania . jesli chcesz sie zaglebic w temat to zdobadz DVD odnosnie dokumentalnych , autentycznych faktow . film jest pod publiczke , typowo hollywoodzki styl a dokument jest dokumentem . ksiazka tez jest na ten temat . mieszkam niedaleko Klingenberg gdzie jest grob Annaliese Michel , bylem ok 2 lata temu i zapodawalem tu fotki .
zdaje sie ze tytul watku jest " kto stoi za objawieniami " . jezeli one sa autentyczne to wiadomo - Bog . i watek mozna zamknac . uznane objawienia to Lourdes , Fatima , La Salette , Gietrzwald , Plock-Krakow-Wilno czyli Siostra Faustyna . i wszycho na ten temat .


N maja 22, 2016 20:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Dariusz-555 napisał(a):
zostaw ten internet bo zglupiejesz od wiecznego klikania . jesli chcesz sie zaglebic w temat to zdobadz DVD odnosnie dokumentalnych , autentycznych faktow . film jest pod publiczke , typowo hollywoodzki styl a dokument jest dokumentem .


Oglądałem ten film, i całkiem fajny :-D
A filmów dokumentalnych, nie będe oglądał, bo jeśli nie było opętania, a jedynie jakaś choroba, to nie ma powodu żeby coś takiego oglądać, a jeśli faktycznie było to opętanie, to tym bardziej nie jest to dobry pomysł, lepiej sie od tego trzymać jak najdalej.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 22, 2016 21:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
ja na dokument patrze z punktu widzenia wiary rzymsko katolickiej . i tylko taki punkt widzenia nalezy przyjac bo wtedy zrozumie sie zwyciestwo w Bogu odnosnie tego wydarzenia . jezeli przyjmiesz zalozenie CENTRALNE MIEJSCE CHRYSTUSA to nie ma obaw ze ciebie jakis diabelek dopadnie . a temat " choroba nie choroba " w tym momencie schodzi na dalszy plan . zaskakujace jest jak mlody wowczas ksiadz , ktorego ta sytuacja mocno zaskoczyla , dawal sobie rade .


N maja 22, 2016 22:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Dariusz-555 napisał(a):
ja na dokument patrze z punktu widzenia wiary rzymsko katolickiej . i tylko taki punkt widzenia nalezy przyjac bo wtedy zrozumie sie zwyciestwo w Bogu odnosnie tego wydarzenia

Mogę prosić o rozwinięcie tematu - o jakim zwycięstwie piszesz?

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Wt maja 24, 2016 6:30
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
rozwiniecie tematu jest w ksiazce " prawdziwa historia egzorzyzmow Anneliese Michel " . z pozoru jej sytuacja jest przegrana . a dlaczego z pozoru ? i dlaczego jest to zwyciestwo ? - o tym ksiazka .


Wt maja 24, 2016 9:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Daj spokój, Darek - a nie mógłbyś coś sam napisać? Czy ona była wolna od demonów? No, nie, umarła opętana - to o jakim zwycięstwie mowa??...

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Wt maja 24, 2016 10:31
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
to druga strona okladki tej ksiazki czyli na samym koncu .
http://de.swoopshare.com/file/d0d0fd0c6 ... 1.jpg.html
najciekawsze jest w ksiazce . niech wypowiedza sie fachowcy , ktorzy ja napisali . milej lektury .


Wt maja 24, 2016 10:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Czy ta dziewczyna utraciła zbawienie? -jakie są zdania na ten temat?...

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Wt maja 24, 2016 12:31
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
czytelnikBiblii napisał(a):
Czy ta dziewczyna utraciła zbawienie? -jakie są zdania na ten temat?...


Ta dziewczyna, utraciła rozum.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt maja 24, 2016 13:54
Zobacz profil
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
czytelnikBiblii napisał(a):
Czy ta dziewczyna utraciła zbawienie? -jakie są zdania na ten temat?...



Jej opętanie miało charakter ekspiacyjny.


Nie chciałam tego zapisać – wyjaśnia Anneliese – ponieważ sądziłam, że jest to od szatana; poza tym moja dusza wzdraga się przed tym. Zbawiciel żąda ode mnie posłuszeństwa, dlatego to zapisuję.
Zbawiciel powiedział: „Zostaniesz wielką świętą”. Nie chciałam nadal w to uwierzyć, wtedy Zbawiciel dał mi znak, że dobrze usłyszałam. Łzy płaczu….


Wt maja 24, 2016 19:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Co znaczy ekspiacyjny? Czy ona niczym Chrystus odkupiła kogoś?...

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Wt maja 24, 2016 19:59
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
czytelnikBiblii napisał(a):
Co znaczy ekspiacyjny? Czy ona niczym Chrystus odkupiła kogoś?...


Miała robić to co Jezus, tylko że w troche mniejszej skali :D
Bo tutaj sam Jezus nie wystarczy! potrzeba dodatkowo cierpień, Anneliese Michel, bo tylko w ten sposób, można zbawić jakiś dodatkowych ludzi.
Ekspiacja jest czymś czego nigdy, nie rozumiałem, bo jeśli Jezus odpokutował za ludzkie grzechy, to by wychodziło że już nikt nie ma żadnego grzechu, i wszyscy będą zbawieni :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt maja 24, 2016 20:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Czytelniku Biblii , odpowiedzi znajdziesz w ksiazce . ksiadz Alt zmusil rowniez demona do oddania czci Matce Bozej . a jak to przebieglo ? ano jest w ksiazce . Equleus , na ktorej stronie ksiazki jest to co cytujesz ?


Wt maja 24, 2016 23:16
Zobacz profil
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Dariusz-555 napisał(a):
Czytelniku Biblii , odpowiedzi znajdziesz w ksiazce . ksiadz Alt zmusil rowniez demona do oddania czci Matce Bozej . a jak to przebieglo ? ano jest w ksiazce . Equleus , na ktorej stronie ksiazki jest to co cytujesz ?


Dariusz, książka ponoć nie zawiera tych słów, ale znajdziesz je tutaj na tej stronie, pod sam koniec tego tekstu. http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=387&doc=336

Robek napisał(a):

Miała robić to co Jezus, tylko że w troche mniejszej skali :D
Bo tutaj sam Jezus nie wystarczy! potrzeba dodatkowo cierpień, Anneliese Michel, bo tylko w ten sposób, można zbawić jakiś dodatkowych ludzi.
Ekspiacja jest czymś czego nigdy, nie rozumiałem, bo jeśli Jezus odpokutował za ludzkie grzechy, to by wychodziło że już nikt nie ma żadnego grzechu, i wszyscy będą zbawieni :mrgreen:


Można tego nie rozumieć ale jednak coś takiego istnieje. I to nie jest w taki sposób że skoro Jezus poniósł Ofiarę na krzyżu to nagle wszyscy stali się bezgrzeszni. Jezus dał ludziom możliwość dostania się do Nieba i zbawienia, ale walka nadal trwa i tak będzie aż po ostatni dzień świata.

czytelnikBiblii napisał(a):
Co znaczy ekspiacyjny? Czy ona niczym Chrystus odkupiła kogoś?...


Takie ofiary mają na celu wynagrodzenie Bogu za to co się dzieje na świecie, za to całe zło, a także mogą pomóc w nawróceniu i ratowaniu innych.


Śr maja 25, 2016 0:29

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
no znalazlem to wreszcze w ksiazce . strona 182 . kliknalem na stronke zapodana przez Equleusa ( rzadko klikam na linki ) . internet poprzekrecal slowa .

dla ciekawostki , ksiadz Alt takie zdanie uzyskal od Judasza 16.10.1975 - " udzielanie Komunii na reke to moje dzielo " .
no tak , ale watek jest o objawieniach wiec warto podkreslic ze Anneliese miala tez objawienie Matki Bozej . jednakze inne niz te powszechnie znane .


Śr maja 25, 2016 9:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL