Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 10:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna strona
 Objawienia religijne - kto za nimi stoi? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
JedenPost napisał(a):
Raczysz być może paranoikiem? Bo wiesz - zarzucasz innym jakieś dziwaczne konszachty, wierzysz na słowo demonom, Jezus myli Ci się z Judaszem...

Tak to bywa, gdy się więcej ufa jakimś książkom niż Pismu Świętemu!

Darku, jeśli nie widzisz sprzeczności między treścią Biblii, a całą tą historią z tą biedną opętaną dziewczyną, to Ci bardzo, bardzo współczuję!...
I apeluję: więcej Słowa Bożego niż literatury z nawet najlepszej księgarni diecezjalnej.

Jeszcze poczekam, czy coś @equuleuss napisze bo to od niej, drogi Dariuszu, mam tę stronę, z której cytowałem, a że @equuleuss też jak i Ty popiera to wszystko, to może uzgodnicie między sobą, co jest , a co nie jest prawdą o Anneliese Michel...

Ja wiem, co jest prawdą z Biblii płynącą - i jak można zobaczyć: Nie da się pogodzić idei ekspiacyjnego cierpienia tej pani, z tym, co naucza Pismo!
Więc albo wybiera się jedno, albo drugie!!...
Czy Ty, Dariuszu, jesteś pewny, że dokonałeś właściwego wyboru?!?...

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Cz maja 26, 2016 10:47
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
czytelnikBiblii napisał(a):
Nie da się pogodzić idei ekspiacyjnego cierpienia tej pani, z tym, co naucza Pismo!


Rzecz dość oczywista.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz maja 26, 2016 10:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
JedenPost napisał(a):
czytelnikBiblii napisał(a):
Nie da się pogodzić idei ekspiacyjnego cierpienia tej pani, z tym, co naucza Pismo!


Rzecz dość oczywista.

Czyżby?!? To, co tu się z tej strony podanej przez @equuleuss dowiedziałem, świadczy, że to tak oczywiste nie jest...
Oczywista oczywistość nie jest oczywista dla niektórych... :roll:

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Cz maja 26, 2016 10:53
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Czytelniku Biblii , zdecyduj czy ufasz Pismu Swietemu czy zapodawanym tu stronkom internetowym . czy dokonales juz wlasciwego wyboru ? jesli nie to bardzi Ci wspolczuje .


Cz maja 26, 2016 11:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Dariusz-555 napisał(a):
Czytelniku Biblii , zdecyduj czy ufasz Pismu Swietemu czy zapodawanym tu stronkom internetowym . czy dokonales juz wlasciwego wyboru ? jesli nie to bardzi Ci wspolczuje .

Czy mało wyraźnie napisałem?! To ponowię: Tylko Bożemu Słowu zapisanemu w Biblii ufam bezgranicznie!
I to z niego wiem, że treści z podanej stronki są kłamliwe.
A czy w książce, którą namiętnie polecasz, nie ma nic na temat ekspiacyjnego sensu cierpienia Anneliese? Nic, a nic?... [odpowiedz - nie karz mi kupować i czytać bo Cię potraktuję jak akwizytora tej książki].

A czy Ty też ufasz Biblii?

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Cz maja 26, 2016 11:50
Zobacz profil WWW
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Dariusz-555 napisał(a):
Ewa Kopacz musi ci niezle placic za hejtowanie skoro nawet w Swieto Bozego Ciala o 06.00 rano wstajesz i biegiem hejtowac do internetu . kojarzysz jak w ubieglym roku udowodnilem ci kim ty tu jestes ?

Podobnie "udowodniłeś" jak rzekomy Judasz z egzorcyzmów, który wedle Twojego przekazu rozdzielał chleb eucharystyczny w Wieczerniku.

Dariusz-555 napisał(a):
Czytelniku Biblii , zdecyduj czy ufasz Pismu Swietemu czy zapodawanym tu stronkom internetowym . czy dokonales juz wlasciwego wyboru ? jesli nie to bardzi Ci wspolczuje .

Ty zapewne stoisz jeszcze w rozkroku....z jednej strony ewangeliczny opis ustanowienia Eucharystii i Jezusa rozdzielającego komunię na rękę, z drugiej strony książka z opisem demonów kwestionujących przebieg Ostatniej Wieczerzy.


Cz maja 26, 2016 12:10

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Czytelniku Biblii , alez oczywiscie ze Biblia to podstawa . tez jestem czytelnikiem Biblii , nie boj zaby . oprocz tego mam wielki szacun dla Dzienniczka Siostry Faustyny ( przeslanie Jezusa na DZISIEJSZE czasy ) , Encykliki JP2 , i Tryptyk rzymski JP2" . w dalszej kolejnosci Psalmy ( szczegolnie nowy przeklad dynamiczny ) - kapitalna nauka o Bogu , oraz nauki o Duchu Swietym czyli Homilie Ojca Jamesa Manjackala . w dalszej kolejnosci katolickie programy telewizyjne czyli KTWN , libanski Noursat , wloski TELEPACE ( m. in. z Fatimy ) , tv-Padre-Pio ( warto sie wspolnie modlic z Ojcem Pio ) , niemieckie KTV i Bibel-tv z kapitalnymi wykladami Joyce Meyer . kilka razy w roku ogladam z DVD mistrzowski film " 13-ty dzien " . no i odliczam dni do pielgrzymki do La Salette , jeszcze kilka tygodni . umocnienie od Pani Saletynskiej przyda sie .


Cz maja 26, 2016 13:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Dariusz-555 napisał(a):
niemieckie KTV i Bibel-tv z kapitalnymi wykladami Joyce Meyer

Już nie będę komentował reszty wyliczanki, jaką podałeś (sceptyczna postawa moja i tak Cię nie przekona)... ale tego "kwiatka" to sobie nie przegapię skomentować.
Joyce Meyer to przecież zwodzicielka religijna!! Nie wiesz o tym?!?
To wiedz: http://chnnews.pl/index.php/pl/rozrywka ... ciele.html
mógłbym podać więcej, ale sam możesz poszukać kim jest ta pani i jej podobne wilki w owczych skórach, jak: Joel Osteen, Creflo Dollar, Benny Hinn, T.D. Jakes, Fred Price, Kenneth Copeland, Robert Tilton, Eddie Long, Juanita Bynum, Paula White i Paul Crouch.

To teraz nie dziwi mnie, że dajesz wiarę demonicznym przekazom, a nie Biblii... :?

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Cz maja 26, 2016 14:39
Zobacz profil WWW
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
No faktycznie! Raper ktostam to najwyzszy autorytet czytelnikaBiblii i jak on kogos potepi to juz na pewno prawda.
Nie osmieszaj sie.

Male sprostowanie: BibelTV nie jest katolicka a ekumeniczna.


Cz maja 26, 2016 14:47

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
tak zwany Czytelniku Biblii , nie klikam na zalaczane stronki ani nie musze sie afiszowac na avatarze ze czytam Biblie . ponadto sam wyciagam wnioski na podstawie programow , jakie ogladam i nie musi mi nikt podkladac pod nos dziwne i smieszne stronki . Joyce Meyer opowiadajac zapodaje Pismo Swiete mowiac jaki to rozdzial , czyja Ewangelia itd . a moze jednak skomentujesz ( jak to nazywasz ) reszte wyliczanki .

Bibel-TV , katolicka czy ekumeniczna - podobne znaczenia . zreszta pamietam jak juz raz pisalas o tym .


Cz maja 26, 2016 15:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Kael napisał(a):
No faktycznie! Raper ktostam to najwyzszy autorytet czytelnikaBiblii i jak on kogos potepi to juz na pewno prawda.
Nie osmieszaj sie.

Male sprostowanie: BibelTV nie jest katolicka a ekumeniczna.

Ośmiesza się kto słucha Meyer!
Podałem link do rapera bo się w wyszukiwarce na górze pojawił...
Od dawna wiem o zwodzeniach J.Meyer - i to nie od raperów, ale od teologów i sam to widzę, gdy z Biblią takich "nauczycieli" porównuję!
To nic dziwnego, ze ekumeniczna TV nadaje zwodzicieli... - takie czasy!
Kto połyka takie nauki jak pelikan rybę, ten stąpa po cienkim lodzie...

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Cz maja 26, 2016 15:18
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
Dariusz-555 napisał(a):
nie musze sie afiszowac na avatarze ze czytam Biblie

W kraju [Polska], gdzie procent ludzi czytających Biblię jest bardzo mizerny [sam jej nie znałem przez ćwierć wieku], taki avatar to nie afiszowanie siebie, ale zachęta do czytania Bożego Słowa...
Dariusz-555 napisał(a):
ponadto sam wyciagam wnioski na podstawie programow , jakie ogladam i nie musi mi nikt podkladac pod nos dziwne i smieszne stronki

Wyciągaj, wyciągaj... może kiedyś wyciągniesz te właściwe!
Dariusz-555 napisał(a):
Joyce Meyer opowiadajac zapodaje Pismo Swiete mowiac jaki to rozdzial , czyja Ewangelia itd

I to ma mnie przekonać do prawdziwości jej wystąpień?!?
Nie rozśmieszaj mnie!... :badgrin:
Szatan Jezusowi też Pismo cytował... - i co z tego?!?
To nie od zacytowanych zdań coś zależy, ale od podejścia do nich, od interpretacji... - i tak u Meyer czy innych Hinnów jest nakierowana na tzw. ewangelię sukcesu! Od której radzę Ci trzymać się z daleka (chyba, że łechce ona Twoje uszy... to oczyść je Słowem Bożym! póki nie jest za późno...)
Dariusz-555 napisał(a):
a moze jednak skomentujesz ( jak to nazywasz ) reszte wyliczanki .

A co tu komentować?
Lubujesz się z pozabiblijnych naukach i ich źródła podałeś...
Ja Ci podaję jedno zaufane źródło: Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu.
Jeśli chcesz, to na tej bazie możemy dyskutować...

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Cz maja 26, 2016 15:28
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
zapodalem wyraznie ze w pierwszej kolejnosci Pismo Swiete a w dalszej , i tu zapodalem wyliczanke . widze ze masz problemy z czytaniem w ogole , to znaczy ze tym bardziej Pisma Swietego . zgadza sie ?

ponadto lubie wlaczyc TRWAM okolo polnocy , jest czytany fragment Pisma Swietego oraz interpretacja ksiedza , ktory to czyta .


Cz maja 26, 2016 15:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
To, że coś jest na 1-szym miejscu, to zwalnia dalszych miejsc od podległości temu pierwszemu! Ty Biblię stawiasz na czele, ale to co dalej odbiega od niej! Pomyśl nad tym!, prosze...

A odpowiesz mi, Darku na pyt. czy Anneliese ekspiacyjnie cierpiała?

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Cz maja 26, 2016 15:54
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Objawienia religijne - kto za nimi stoi?
to co dalej ( jak nazywasz ) to Dzienniczek Siostry Faustyny , ktory wg ciebie odbiega od Biblii . przeslanie Jezusa na dzisiejsze czasy to odbieganie od Biblii ? wg mnie to kontynuacja tego co zostalo zapoczatkowane w Biblii czyli Milosierdzie .
krotko o Duchu Swietym . pewne starsze austriackie malzenstwo zwrocilo sie do Ojca Jamesa Manjackala - " Ojcze Jamesie ratuj , mamy pieciu synow , wszyscy ozenieni ale ani jednego wnuka ". Ojciec James wzial sprawe w swoje rece , a konkretniej w Rece Ducha Swietego . dostrzegl blokade , dal wytyczne dla calej tej rodziny i ilu maja dzisiaj wnukow ? 5 ? nie . 10 ? tez nie . zapodawalem tu ostatnio w mp3 . niech Ojciec James sam ci to opowie .
o Anneliese doczytasz w ksiazce . mam do Klingenberg rzut beretem , za kilka tygodni 40 rocznica odejscia jej do Pana . jesli mi czas pozwoli . . . . .


Cz maja 26, 2016 16:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL