Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
 Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Może z tymi przepychankami przejdziecie na prv? Założę się, ze nikt poza wami i tak tego nie czyta.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz paź 19, 2017 10:42
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So paź 07, 2017 19:23
Posty: 30
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
z calym szacunkiem Malgosiu

jesli ktos sie boi, a udaje twardego bohatera- co widac po wpisach, to pokazanie mu tego ze sie boi nie jest zlamaniem regulaminu, ani obrazaniem kogos,

ja nie troluje , a mimo to jestem rowniez obrazany- idac twoim tokiem rozumowania

sory


Cz paź 19, 2017 11:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
medieval_man napisał(a):
Może z tymi przepychankami przejdziecie na prv? Założę się, ze nikt poza wami i tak tego nie czyta.

Nie nazwałbym tego przepychanką raczej prowokacją i trollowaniem jhn. Poza tym podobnie pisze wielu użytkowników i nie widzę żebyś miał z tym problem.


Cz paź 19, 2017 13:06
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
jhn napisał(a):
z calym szacunkiem Malgosiu

jesli ktos sie boi, a udaje twardego bohatera- co widac po wpisach, to pokazanie mu tego ze sie boi nie jest zlamaniem regulaminu, ani obrazaniem kogos,

ja nie troluje , a mimo to jestem rowniez obrazany- idac twoim tokiem rozumowania

sory

Niestety, jestem odmiennego zdania. Trollujesz. Nic nie wnosisz do tematu. Ostrzeżenie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz paź 19, 2017 19:17
Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 07, 2017 19:23
Posty: 30
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
tematem powyzszym jest:

Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?

poniewaz nikt z piszacych tutaj nie wypowiedzial sie na ten temat, ja rozpoczalem konkretna dyskusje, byc moze twarda ale konkretna

powstal normalny spor czy istnieje Bog i zle moce- czy to jest zabronione na tym forum?

nazwanie kogos upartm nie stanowi podstawy do karania mnie

nikt- powtarzam nikt z piszacych tutaj- wlacznie z moderatorami- nie zadal wlasciwego pytania:

udowodnij- ja tego chce

(a nie ma sie czego bac doprawdy)


Cz paź 19, 2017 21:02
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
To co piszesz, nie jest na temat. Załóż sobie nowy, np. Czy szatan istnieje (o ile nie ma podobnego - to należy sprawdzić) i tam możesz dowodzić.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz paź 19, 2017 21:19
Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 07, 2017 19:23
Posty: 30
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Malgosiu

od poczatku masz jakies dziwne domysly, -uwazam ze nie bardzo trafne

Osiris i Hubris twierdza ze Boga nie ma, i nie pomogly tutaj zadne Twoje polemiki

ja chce udowodnic im ze Bog jest

a tym samym obalic kruche podstawy ich ateizmu

a poniewaz niektorym ludziom nie mozesz pokazac wprost pewnych rzeczy z uwagi na to ze ich nie zrozumieja (czego sama mialas przyklad)

to trzeba pokazac droge okrezna

czy zgadzasz sie ze mna


So paź 21, 2017 22:21
Zobacz profil
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Małgosiaa napisał(a):
To co piszesz, nie jest na temat. Załóż sobie nowy, np. Czy szatan istnieje (o ile nie ma podobnego - to należy sprawdzić) i tam możesz dowodzić.


Malgosia, sadze ze jhn pisze na temat, co zauwazylem po jego pierwszym wpisie i reszte z nim zwiazana ktora zostala zakwestionowana.
Poza tym jak widac z wypowiedzi jego oponent z tego pierwszego postu po prostu wymiekl czego sie tak jak jhn spodziewalem i glownie to jest istota tego o co chodzilo w postach jhn.
Jego adwersarz nie tylko wymiekl ale i sianem sie wykrecil, bo zapedzony zostal w jego wlasny kozi rog.
Przykro mi ze nie widzisz tak ewidentnych faktow.
Nie wiem jedynie jak daleko posunal by sie jhn, ale sadze ze glownie o to mu chodzilo o czym napisalem powyzej.
To wymiekniecie swiadczy o tym ze jhn-a adwersarz troluje w sposob zakamuflowany.
Pisze glupie teksty by ciagnac dyskusje, ale by go nie zbanowano, podobnie jak kilku katolikow udajacych ateistow na tym forum by trolowac naciagajac dziwne przerozne wypowiedzi, ktore nie sa dyskusja tylko sprawdzaniem innych pod katem wiedzy i rozumienia wiadomosci na temat wiary. Te ostatnie sa najbardziej szkodliwe dla samej wiary, bo ja podwazaja.


So paź 21, 2017 23:45
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Tak w ogole to chyba nikt na forum nie rozumie slowa troling, a najgorsze jest to w wydaniu moderatorow, ktorzy powinni miec to w "malym paluszku", a maja chyba doslownie. ;-)


N paź 22, 2017 0:02
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
hubris napisał(a):
jhn napisał(a):
hubris

udowodnij ze to trolling
nikogo nie atakuje
pytam tylko czy osiris chce zebym wywrocil jego swiatopoglad do gory nogami, ale on sie tego boi

pytanie
czego sie boi
tak sie przykleil do swojej teorii ze cudow nie ma, a duchy nie istnieja, ze boi sie nawet przedstawienia mu dowodow ze sie myli

a moze ty przedstawisz swoj swiatopoglad na te sprawy
no chyba ze twz sie boisz


Nie rozumiesz pewnych podstaw. Jeśli ktoś twierdzi, że coś istnieje to na nim spoczywa udowodnienie tegoż. Jeśli twierdze że zwierzę takie jak kot istnieje to mogę podać na to dowody empiryczne. Jeśli ktoś twierdzi, że duchy istnieją to musi wiarygodne dowody podać na ich istnienie. Przedstaw mi jaka jest definicja ducha, jak można go opisać, zmierzyć, jakie są jego cechy na podstawie których można stwierdzić czy istnieje.

To ty podaj pierw swoja definicje ducha, bysmy rozmawiali o tym samym.
Przed wszystkim by mozna bylo o tym dyskutowac i bys sie znow sianem nie wykrecil jak w dyskusji z jhn-em.


N paź 22, 2017 0:17

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
sameone1 napisał(a):
To ty podaj pierw swoja definicje ducha, bysmy rozmawiali o tym samym.
Przed wszystkim by mozna bylo o tym dyskutowac i bys sie znow sianem nie wykrecil jak w dyskusji z jhn-em.


Jak można zdefiniować coś co nie istnieje? Może tak:
Duch to zmyślona istota która według spirytystów żyje w świecie niematerialnym.


N paź 22, 2017 10:58
Zobacz profil

Dołączył(a): So paź 07, 2017 19:23
Posty: 30
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
zaczekam, az odblokuja orsisa

po to, by razem z hubrisem zaprosic ich to tanca, konczacego ich przygode z ateizmem i wiara tylko w rzeczy namacalne

nie bede przytaczal historii osob (znajomych) ktorzy widzieli duchy - , poniewaz to nie przekona ani orsisa ani hubrisa

powiem im gdzie maja isc i co zrobic (jesli sa prawdziwymi facetami to pampersy beda zbedne)

chociaz co do hubrisa nie jestem pewien, bo na moje stwierdzenie:

-mamy umowe

odpowiedzial

- nie , nie mamy zadnej umowy, - chociaz nie wiedzial nawet o co chodzi

do jutra zatem


N paź 22, 2017 21:23
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Śmiecisz w wątku, spamujesz. W dodatku ton Twoich wypowiedzi brzmi mniej więcej tak: ja wam teraz pokażę gdzie raki zimują, ale tu nie jest ring, ani ciemny zaułek. Utwórz sobie wątek, gdzie będziesz mógł pokazać swoją wyższość, bo o to Ci chodzi, a nie o prawdę.
A na marginesie: przekręciłeś nick. To jest Osiris, a nie orsis.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N paź 22, 2017 21:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 10, 2010 23:32
Posty: 25
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
Co do tych odpowiedzi rzekomo od O. Pio, skomentowałem to (pod filemem na YT) w świetle znanej mi nauki Kościoła i faktów ale jak się okazuje, nieprzychylne komentarze są natychmiast usuwane a zostają tylko te w rodzaju "Dziękuję za ciekawy temat" albo "Kiedy następny odcinek?". Nie zagłębiając się już w te bajki, przeczą tam nie tylko Kościołowi ale i samym sobie. Skąd mogą wiedzieć czy to O. Pio czy ktokolwiek inny? Musiałby to stwierdzić Urząd Nauczycielski Kościoła.
Pan Sławek (szkoda mi go naprawdę, bo to go przytłacza i boję się o niego, bo go polubiłem) próbuje powiązać wszystkie historie podawane przez Tagen.tv w jedną całość. Ale się nie da więc wciąż lawiruje i ratuje się urwaniem wątku pod jakimkolwiek pozorem.
Żałosne to jest choć intrygujące zarazem.


N lis 12, 2017 22:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Odpowiedzi Ojca Pio - dzieło szatana czy działanie Boga?
xyzt napisał(a):
Co do tych odpowiedzi rzekomo od O. Pio, skomentowałem to (pod filemem na YT) w świetle znanej mi nauki Kościoła i faktów ale jak się okazuje, nieprzychylne komentarze są natychmiast usuwane a zostają tylko te w rodzaju "Dziękuję za ciekawy temat" albo "Kiedy następny odcinek?". Nie zagłębiając się już w te bajki, przeczą tam nie tylko Kościołowi ale i samym sobie. Skąd mogą wiedzieć czy to O. Pio czy ktokolwiek inny? Musiałby to stwierdzić Urząd Nauczycielski Kościoła.
Pan Sławek (szkoda mi go naprawdę, bo to go przytłacza i boję się o niego, bo go polubiłem) próbuje powiązać wszystkie historie podawane przez Tagen.tv w jedną całość. Ale się nie da więc wciąż lawiruje i ratuje się urwaniem wątku pod jakimkolwiek pozorem.
Żałosne to jest choć intrygujące zarazem.


Możesz podać linka do wspomnianego filmu o ojcu Pio?


Pn lis 13, 2017 23:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL