Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Łódzkie Łagiewniki 
Autor Wiadomość
Post Re: Łódzkie Łagiewniki
Zbigniew3991 napisał(a):
Co masz do Mszy z modlitwami o uzdrowienie? To, że uzdrowienia wskutek tych modlitw nie są udokumenotowane przez ekspertów?


Ja kiedyś usłyszałam podczas tej modlitwy, że ktoś rzekomo ozdrowiał ze stwardnienia rozsianego...Jakoś tak nie mogę powiedzieć z ręką na sercu, że w to wierzę... :(

Czemu te osoby które myślą, że ich to uzdrowienie dotyczy nie wychodzą na środek? Raz tylko jak byłam było poproszone, żeby podniosły rękę te osoby, które myślą, że było o nich...ale kto to sprawdza? Przydałyby się jakieś rzetelne badania owoców tych Mszy...


Cz lis 01, 2018 15:20

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2600
Post Re: Łódzkie Łagiewniki
Teresse napisał(a):
Zbigniew3991 napisał(a):
Co masz do Mszy z modlitwami o uzdrowienie? To, że uzdrowienia wskutek tych modlitw nie są udokumenotowane przez ekspertów?


Ja kiedyś usłyszałam podczas tej modlitwy, że ktoś rzekomo ozdrowiał ze stwardnienia rozsianego...Jakoś tak nie mogę powiedzieć z ręką na sercu, że w to wierzę... :(

Czemu te osoby które myślą, że ich to uzdrowienie dotyczy nie wychodzą na środek? Raz tylko jak byłam było poproszone, żeby podniosły rękę te osoby, które myślą, że było o nich...ale kto to sprawdza? Przydałyby się jakieś rzetelne badania owoców tych Mszy...


Owoce Mszy to uzdrowienie duchowe, uzdrowienie psychologiczne, uzdrowienie duchowe... przydałyby się ekspertyzy ekspertów, ale często muszą się wypowiadać lekarze, psycholodzy i teolodzy. Człowiek jest skomplikowaną istotą.

_________________
MODERATOR


Cz lis 01, 2018 15:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL