Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:21



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2907 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194  Następna strona
 Swieta Rita 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt wrz 20, 2016 19:34
Posty: 2
Post Re: Swieta Rita
Straciłam nadzieję. modliłam się całym sercem. Moje prośby nie zostały wysłuchane. :(


Wt wrz 20, 2016 19:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 06, 2010 21:42
Posty: 88
Post Re: Swieta Rita
Człek modli się o jedno a otrzymuje niekiedy zupełnie co innego. W moim przypadku modliłem się o zdrowie dla żony a Bóg dał co innego . Po odmówieniu Nowenny pompejańskiej we wspomnianej intencji , odmieniło mi się tzn. na mszach św. uczestniczyłem szepcąc pod nosem modlitwy a nie odpowiadając na głos - jakiś fałszywy wstyd czy co?. Teraz uczestniczę "na głos" nie krępując się że wokół mnie ludzie po cichu lub wcale nie odpowiadają , co do żony , zdrowie bez zmian ale za to przeczytała Pismo Święte zwykle stroniła od pism katolickich czy filmów wolała kobiece kolorowe pisma. Czułem że powinienem odmówić jeszcze raz nowennę ale jakoś czas nie pozwalał , mam nadzieję że jeszcze podejmę modlitwę.
Modliłem się także do Świętej Rity w urzędowej sprawie i przyznaje że pomogła.

Tobie eliaaa250 życzę abyś odzyskała nadzieję i była wytrwała w modlitwie a może podejmiesz Nowennę Pompejańską ?


Wt wrz 20, 2016 22:10
Zobacz profil
Post Re: Swieta Rita
eliaaa250 napisał(a):
Mi św. Rita nie pomogła. Modliłam się do niej cały miesiąc. Nowenny, modlitwy, litanie.... Straciłam już wiare w modlitwe


moze wlasnie o ta wiare powinnas prosic.


Śr wrz 21, 2016 11:43

Dołączył(a): Wt lis 15, 2016 17:20
Posty: 1
Post Re: Swieta Rita
Witam wszystkich! Wlasnie trafilam na to forum. Od trzech dni czytam o Swietej Ricie i dzisiaj rozpoczelam nowenne. Znalazlam sie w beznadziejnej sytuacji, ktora dotyczy mojego partnera. Tak nam sie zycie pikomplikowalo, ze stracil on juz wiare w nas. A mi ciezko i jestem zalamana. Gleboko wierze, ze Swieta Rita mnie wyslucha.


Wt lis 15, 2016 17:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 14, 2016 2:31
Posty: 1
Post Re: Swieta Rita
Witam wszystkich na forum. Parę lat temu modliłam się do św.Rity w trudnej i beznadziejnej sprawie i dziękuję bardzo bo św pomogła. Teraz po latach proszę a raczej błagam ją znowu o pomoc bo mam ogromny problem. Wierzę że mi pomoże czego i wam z całego serca życzę....Nie wątpcię tylko gorąco modląc się proście św.Rite o pomoc. Pozdrawiam.


Śr gru 14, 2016 3:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 21, 2016 13:22
Posty: 10
Post Re: Swieta Rita
ja modlę się do św. Rity o łaskę wstąpienia do zakonu kamedułów i zostania kamedułem... choć sytuacja jest ciężka, to jednak wierzę


Śr gru 21, 2016 13:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 15:47
Posty: 113
Post Re: Swieta Rita
janek 1 - dobrze trafiłeś, św Rita całe lata pragnęła wstąpić do klasztoru i modliła się o to i w końcu Pan Bóg jej wysłuchał. Myślę, że i Tobie to będzie dane. Pomodlę się też dziś w twojej intencji.

_________________
wifi


N sty 08, 2017 15:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 28, 2017 22:49
Posty: 1
Post Re: Swieta Rita
Czytalam wiele swiaectw... Postanowilam, ze sama zaczne modlitwy/ nowenny do sw. Rity. od sierpnia modle sie do niej w jednej sprawie. modle sie tez do sw judy, odmawiam nowenne pomejanska ( jestem w trakcie drugiej) i nadal nie zostalam wyluchana... tracę wiarę :( Tak bardzo proszę Boga.... i nadal cisza... Juz nie potrafię życ. zaczynam myslec o samobojstwie :(


Wt lut 28, 2017 22:54
Zobacz profil
Post Re: Swieta Rita
stakaro365 napisał(a):
Czytalam wiele swiaectw... Postanowilam, ze sama zaczne modlitwy/ nowenny do sw. Rity. od sierpnia modle sie do niej w jednej sprawie. modle sie tez do sw judy, odmawiam nowenne pomejanska ( jestem w trakcie drugiej) i nadal nie zostalam wyluchana... tracę wiarę :( Tak bardzo proszę Boga.... i nadal cisza... Juz nie potrafię życ. zaczynam myslec o samobojstwie :(

To może miast wyszukiwać cudownych modlitw, idź do kościoła, adoruj Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, powierz Mu swoje życie i swoją prośbę.


Śr mar 01, 2017 8:35
Post Re: Swieta Rita
Mnie sie wydaje ze czasami stawiamy świętych przed nie lada dylematami.

"Wysłuchaja" to mozemy stac sie gorsi i nie "wysłuchaja" -tez.

Czasami widzac z gory nasza sytuacje wiedzą ze prosimy o cos zlego dla nas - ale gdy nie "wysłuchaja" to bunt i odejscie.

Zastanawiam sie czy np. takiej sw. Ritę nie zameczamy stulecia po śmierci- moze w niebie nie ma juz zmeczenia :-) ja tez sie do niej modliłam zeby nie było :-)

I gdzie jest ta granica miedzy byciem tym przyjacielem z Ewangelii, ktory łomota w nocy do drzwi i uzyskuje co chce - albo wdową ktora natretnie meczy sędziego a byciem samowolnym i braku zaufania do Boga?


Śr kwi 19, 2017 17:17
Post Re: Swieta Rita
Witam. Chciałam się podzielić moją historią. Usłyszałam o modlitwie do Św Rity 3 miesiące temu od razu zaczęłam się modlić w pewnej intencji. Niestety po miesiącu okazało się, że moja mama ma złe wyniki pojawił się strach, smutek i zmartwienie że to guzek. Od razu zmieniłam swoją intencję, zdrowie mojej mamy było w tym momencie najważniejsze. Z początku było ciężko, zastanawianie się co jeśli moja modlitwa nie bedzię wysłuchana. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu juz po dwoch dniach odmawiania modlitwy w" sprawach trudnych i beznadziejnych" stałam sie spokojniejsza, przestałam sie tym tak przejmowac i wierzylam ze teraz juz musi byc dobrze, ze wszystko jest w rekach Boga i nie chce dla nas zle. Na kolejne badania, aby sie dowiedziec co tak naprawde jest i czy to jest lagodne czy zlosliwe czekalismy miesiac. Okazalo sie ze wszystko jest dobrze ze to tylko maly, niezlosliwy torbielek do obserwacji co jakis czas... Wierze, ze to wszystko zasluga wstawiennictwa Sw Rity, to dzieki niej poczulismy spokoj, napelnila nas wiara i nadzieja, a na koniec wspaniala wiadomosci i juz bylo tylko szczescie. Nie zamierzam rezygnowac z tej modlitwy teraz wiem, ze zawsze kiedy mamy jakis problem to nie jestesmy sami i zawsze mozemy zwrocic sie do Boga. "Wiara gory przenosi..." :) :)


So cze 10, 2017 20:48

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 10:37
Posty: 31
Post Re:
Moria napisał(a):
Ks. dr Aleksander Posacki SJ
Kościół katolicki wobec zjawisk mediumizmu i spirytyzmu
Spirytystyczne herezje księdza Brune'a
Ja sie zastanawiam czy Posacki jest do końca zdrowy psychicznie i nie dziwię się że dostał zakaz wypowiadania się w mediach.


Śr cze 21, 2017 11:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Swieta Rita
Ja się zastanawiam ile czasu jeszcze pozostało ci na tym forum

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr cze 21, 2017 12:21
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N gru 25, 2016 21:33
Posty: 18
Post Re: Swieta Rita
" Czytalam wiele swiaectw... Postanowilam, ze sama zaczne modlitwy/ nowenny do sw. Rity. od sierpnia modle sie do niej w jednej sprawie. modle sie tez do sw judy, odmawiam nowenne pomejanska ( jestem w trakcie drugiej) i nadal nie zostalam wyluchana... tracę wiarę :( Tak bardzo proszę Boga.... i nadal cisza... Juz nie potrafię życ. zaczynam myslec o samobojstwie :( "

Ja też modlę się min. do św. Rity, do św. Judy, do św. Stanisława Papczyńskiego, a ostatnio do św. Charbela.
Żeby było " śmieszniej " jeżdżę do " cudownego obrazu " Tadeusza Judy w Kościele Św. Krzyża, do grobu św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii, zamówiłem olej i obrazek z relikwią św. Charbela ( chciałbym też pojechać do Libanu na jego grób ) + do tego wszystkiego nowenna za nowenną.
Jednym słowem robię coś, co nazywa się " maratonem modlitewnym do Nieba ".
Wiele moich modlitw zostało wysłuchanych, w wielu sprawach święci mi pomagają, czuję opiekę Pana Boga ( do którego modlę się: " Panie pobłogosław mi w tej sprawie " ) i świętych.
Ale są też sprawy, o które długo się już modlę i proszę nieustannie i jeżdżę po " świętych obrazach, grobach "... i nic.
Prawie już dotarło do mnie, że Pan Bóg i jego wysłannicy ( święci ), to nie są automaty do lodów, gdzie wrzuca się pieniążek ( modlitwę ) i wychodzi lód ( spełnienie modlitwy ). Prawie już dotarło do mnie, że Pan Bóg wie co jest dla nas najlepsze ( nie tylko w kategoriach ziemskich ) i co w tej chwili mamy przeżyć ( np. pocierpieć, żeby np. się zmienić wewnętrznie ). Też się wkurzam, że wrzuciłem " pieniążek ", a nie dostałem " loda " -:)


Wt lip 18, 2017 1:47
Zobacz profil
Post Re: Swieta Rita
No sam sobie odpowiedziałes :)

To nie maszynka. Ja mam jedną intencję i modliłam się do św Józefa. Na jeden dzien tylko zostałam wysłuchana - ten sw. chyba chcial mi pokazac ze On słyszy - i moze pomoc ale to na razie nie jest Wolą Boga.


Wt lip 18, 2017 20:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2907 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL