Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 0:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Medaliki z wizerunkiem Maryi 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lis 23, 2006 11:48
Posty: 18
Post 
to się zgadza!!!

ja właśnie noszę taki medalik (od paru miesięcy) i naprawdę bardzo mi pomaga (tzn. nie medalik sam w sobie, tylko Maryja)

jak ten medalik widzieliście to po polsku jest napisane (na obrazie ann 17 było w innym języku)
"O Mario bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy"

macie nieraz takie uczucie że popełniacie jakiś grzech wciąż na nowo i nie możecie się go pozbyć?
no właśnie.. ja tak miałem długi czas..
pewnego dnia podarowała mi ten medalik moja wspaniała dziewczyna.
Jak wiadomo aby miał on prawdziwą moc musi być poświęcony..
Dlatego trochę musiałem się przemóc i pójść z nim do księdza, aby go poświęcił:))

tak też się stało..

od tego czasu jest mi dużo łatwiej walczyć! mało tego, na razie wciąż wygrywam:) a w chwilach słabości szybko łapie medalik w dłoń i wypowiadam tak długo słowa na nim zapisane, aż zaczyna mnie przeszywać taki dziwny spokój:))

ta Moc jest naprawdę wyczuwalna.. to jest coś wspaniałego:)))


Pt mar 30, 2007 8:57
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt maja 25, 2007 12:15
Posty: 2
Post re
Medalik jako pamiątka chrztu, I Komunii św, bierzmowania a nawet ślubu, rozpowszechniona jest od XIX w. Różne były formy tych medalików i różne na nich wizerunki. W swoich zbiorach posiadam badzo ładny medalik z kielichem i hostią i angielskim napisem Pamiątka mojej I Komunii świetej. I dziś jest w czym wybierać, ale czy to ma aż takie znaczenie, co widnieje na medaliku. Przecież nie jest to amulet, ale przedmiot, który ma przypominać o przynależności do Chrystusa i o spełnianiu związanych z tym uczynków. Mój medalik - szkaplerz karmelitański- od IKś, zgubiłam, bo nauczycielka w-fu, nie pozwalała ćwiczyć z medalikiem na szyi, trzeba go było zostawiać w szatni na ławce. Dziś mam medalik z Matką Boską Częstsochowską, który przypomina mi o modlitwie za pewną zmarłą osobę, przypomina skuteczni.


N maja 27, 2007 18:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL