Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 6:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Św Tadeusz Juda 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 19:56
Posty: 132
Post Św Tadeusz Juda
Polecam, cud św. Tadeusza Judy:
(rzecz jasna chodzi o Jego wstawiennictwo!)


http://videobb.com/watch_video.php?v=Los4TVX5RUcP

_________________
www.blog.wiara.pl/swRita


Wt sty 17, 2012 12:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 03, 2010 17:26
Posty: 130
Post Re: Św Tadeusz Juda
Ten film, to jak balsam na moje zranione serce dzisiaj.Dziękuję Julianno. Z bólu zrodzi się siła - jak w filmie. Ja mam siłę i znoszę ten swój ból. Modlę się i wierzę, chociaż nic nie jest lepiej.


Wt sty 17, 2012 17:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 15:47
Posty: 113
Post Re: Św Tadeusz Juda
Wczoraj czytałem artykuł o policjancie. który reanimował małego 2-letniego Adasia, który został uratowany, mimo ochłodzenia organizmu do 12 stopni. Na pytanie dziennikarki o czym myślał w czasie reanimacji, odpowiedział, że w myślach cały czas modlił się do św. Judy Tadeusza.Teraz po cudownym wyzdrowieniu chłopca szuka, gdzie w Polsce znajduje się kościół pod Jego wezwaniem, aby się tam udać i osobiście świętemu podziękować za wstawiennictwo. Czyż to nie jest piękne?

_________________
wifi


Śr gru 10, 2014 21:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 06, 2016 9:56
Posty: 1
Post Re: Św Tadeusz Juda
Ja modliłam sie do św Ekspedyta o sprzedaż mieszkania. Zadziałał błyskawicznie bo w 1,5 dnia :-D


N lis 06, 2016 9:59
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 25, 2016 21:33
Posty: 18
Post Re: Św Tadeusz Juda
Miałem problem, bo jeden z moich pracowników złożył wypowiedzenie i musiałbym zasuwać sam, co było niewykonalne na moim projekcie i pewnie sam musiałbym się zwolnić. Ten pracownik nie miał pracy, a zwolnił się z pracy, bo wkurzył się na kierownika. W innych pracach robił tak samo. Jest bardzo nerwowy, ale pracuje bardzo dobrze. Próbowałem z nim mediować, żeby został, bo zareagował zbyt impulsywnie, ale to tylko wzmagało w nim nerwowość. Był nieprzejednany w swojej decyzji.
Przez 9 dni odmawiałem nowennę do św. Tadeusza Judy, żeby ten pracownik został. I stał się cud. Dziewiątego dnia nowenny poszedłem do pracy i okazało się ów ten pracownik... nagle zmienił zdanie, wycofał wypowiedzenie i zostaje w obecnej pracy. Łzy mi się pojawiły -wiedziałem, że to za wstawiennictwem św. Tadeusza Judy.
Odmawiajcie dziewięciodniową nowennę, kiedy macie problem. Św. Tadeusz Juda, to wielki i potężny święty, który niesie pomoc w najbardziej beznadziejnych sytuacjach.


N gru 25, 2016 21:45
Zobacz profil
Post Re: Św Tadeusz Juda
Od kilku lat modlę się codziennie nowennami do św. Expedyta, św. Rity, św. Judy Tadeusza i od niedawna nabożeństwem 15 dniowym do Czternastu Świętych Wspomożycieli. Nie zawsze zostałem wysłuchany ale wtedy pokładałem ufność że to o co prosiłem nie było dla mnie wcale dobre i nie było zgodne z wola Bożą. W zasadzie w większości ważnych dla mnie spraw zostałem wysłuchany i Święci mi pomagali wstawiennictwem u Boga, największą pomoc odczuwam od św. Expedyta. Nosze medalik św. Rity i św. Judy Tadeusza ale św. medalika Expedyta nigdzie w sklepach w Polsce nie spotkałem. Natomiast zamiast pisać karteczki – łańcuszki można zakupić nowenny lub obrazki z Świętymi i rozpowszechniać je w Kościele w podziękowaniu za otrzymane łaski. Ja np. przy zakupie 200 szt. nowenn ze św. Expedytem uzyskałem świetną cenę i rozdałem wśród swoich znajomych. Zapewne kilkoro z nich otrzyma łaskę skutecznego wstawiennictwa w sprawie beznadziejnej i w podziękowaniu będzie rozpowszechniać tę nowennę wśród swoich znajomych itd. Dziś w dobie dużej konkurencji wśród wydawnictw katolickich taki sposób szerzenia kultu swoich ulubionych Świętych wcale nie jest taki drogi.

http://wydawnictwojut.pl/produkty/modli ... ekspedyta/

pozdrawiam


Wt paź 08, 2019 19:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL