Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 22:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Bog tak chcial ? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 22:11
Posty: 30
Post Re: Bog tak chcial ?
I zostaw rodzinę żony w spokoju.
to moja tsciowa i jej maz alkocholik tak wychowali corke ze nie zdawala sobie sprawy ze zdradzac meza pol roku po slubie to grzech i to jest ich wina , a tesciowej brat byl ksiedzem , to oni i ich corka zmarnowali mi zycie i mojego zdania nie zmienie


So gru 31, 2011 14:41
Zobacz profil
Post Re: Bog tak chcial ?
To wygodna terapia: znaleźć winnego. Dekalog jest jasny. Nie cudzołóż rozumie małe dziecko, ksiądz na religii też tłumaczył. Jeśli nie rozumiała czym jest zdrada to też ponosisz winę: nie trzeba było brać sobie za żonę osoby, której nie znasz dostatecznie dobrze. Już male dziecko wie, że tatuś powinien mieć tylko mamusię. Jeśli kręcą się wujkowie po domu to nie jest to naturalne.
Czasem mam wrażenie, że nie ogarniasz sytuacji, w której tkwisz i znalazłeś sobie kozłów ofiarnych. Co uczyniłeś od czasu napisania pierwszego postu w sprawie swego małżeństwa?


So gru 31, 2011 17:39

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 22:11
Posty: 30
Post Re: Bog tak chcial ?
Zmiany zachodzą tylko wtedy, gdy idziemy pod prąd, kiedy robimy coś całkowicie wbrew wszystkiemu, do czego przywykliśmy.
To robie od pewnego czasu i nie spodziewalem sie jak to pomaga


So gru 31, 2011 18:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 28, 2010 23:24
Posty: 624
Lokalizacja: Pustynia
Post Re: Bog tak chcial ?
alfredge napisał(a):
do humaloga
Co do tego ze jestem Slazakiem to ja nie mam watpliwosci bo co prawda mieszkam teraz w Niemczech ale moja rodzina mieszka tam od wielu pokolen .
A moje zycie zniszczyli Hadziaje jezeli wiesz kogo tak Slazacy i Opolskiego nazywaja .
Dlaczego jeszcze zony nie wygonilem z Chalupy ?
Sa tacy co uwazaja ze ja nadal kocham , to nieprawda bo po czyms takim nie mozna juz pokochac.
Jest mi jej po prostu zal , choruje od lat na jaskre , mimo wyzszego wyksztalcenia sprzata u Niemcow , mamy mieszkanie wlasnosciowe oczywiscie jeszcze niesplacone , chlopcy na studiach
Moze jestem z nia z wygodnictwa ?
...
Ja przez lata liczylem na to ze moja zona zacznie mnie w koncu szanowac , ale niestety nie doczekalem sie i w koncu zrozumialem ze dalej na to liczyc nie ma sensu


Hadziaje to wzieli Autonomie, grube pozamykali, firmy przenoszą do Warszawy to i żony Hanysom odbierają

_________________
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać.


Pn lut 13, 2012 19:51
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 22:11
Posty: 30
Post Re: Bog tak chcial ?
no nareszcie Bog i moj psychoterapeuta dali mi sily by zostawic moj klebek nerwow , od tygodnia mieszkam sam i jest mi dobrze


Cz lip 26, 2012 16:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 0:17
Posty: 139
Lokalizacja: Gotania, Lubelskie
Post Re: Bog tak chcial ?
A jak Twoja relacja z Bogiem i z synami ?

Życzę Ci odwagi i cierpliwości w znoszeniu samotności.


Cz lip 26, 2012 16:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 05, 2011 22:11
Posty: 30
Post Re: Bog tak chcial ?
Helleki ,
do Boga sie modle codziennie ale nie w kosciele , relacje z synami dobre a w samotnosci nie zyje , jest wokol tyle mi zyczliwych ludzi ze az sie tego nie spodziewalem .


Pn sie 06, 2012 12:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL