Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 1:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
 NPR- zasady, pytania, informacje 
Autor Wiadomość
Post Re: NPR- zasady, pytania, informacje
kropeczka_ns napisał(a):
ja mam stale pytanie do tredje tym razem, jaki związek ma regularność cyklu z NPR? Wg moich doświadczeń- żaden. Stosuję NPR 15 lat, po drodze studia, egzaminy, praca na noce, podróże zagraniczne i inne, imprezy, no i stały problem z niewydolnością fazy lutealnej, po drodze torbiel jajnika z cyklem 15 dniowym naprzykład, dwa karmienia piersią....... i żadnej nieskuteczności. Nigdy. To ma związek czy nie ma?



Kropeczko ja uważam, że nieregularność cykli ma związek, bo mnie się czasem trafiają po drugim porodzie cykle 17-dniowe, jest skok temp. a potem szybki spadek i okres, więc to chyba nie jest bezowulacyjny? Zdarzyło mi się to 3 razy w ciągu 3 lat. Dlatego ja boję się tej I-szej fazy i ewentualnej ciąży, dlatego współżyjemy tylko w III fazie a niestety wtedy mam niezłe napięcie przedmiesiączkowe i sprzeczamy się często i seksu często też nie ma w związku z tym..... Próbowałam już na uspokojenie Benosen i Benospokój ale chyba potrzebuję Relanium :-( Niejaki Kozioł pisze, że używam złej terminologii co do tej I fazy a ja nie wiem o co mu chodzi? I faza to jest niepłodność względna i zawsze jest ryzyko, zwłaszcza przy 17-dniowych cyklach no nie? Po takim cyklu mam kolejne cykle normalne 29-30 dni.


Cz lip 26, 2012 20:51
Post Re: NPR- zasady, pytania, informacje
Dodam, że Kropeczko piszesz, że dla Ciebie studia i egzaminy nie wpływały na temp. - u mnie jest inaczej. Gdy dziecko w nocy gorączkuje i ja mam noc nieprzespaną, bo czuwam przy dziecku, to mam niezłe skoki temp. i zaburzenia temp. i w takim cyklu nie współżyjemy.


Cz lip 26, 2012 20:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:36
Posty: 2041
Post Re: NPR- zasady, pytania, informacje
ikm ale ja skoków jednorazowych nie interpretuję. Muszą być min 3 dni po rząd wyższej temp.

_________________
Ania


Wt lip 31, 2012 14:17
Zobacz profil
Post Re: NPR- zasady, pytania, informacje
kropeczka_ns napisał(a):
ikm ale ja skoków jednorazowych nie interpretuję. Muszą być min 3 dni po rząd wyższej temp.


Ale jak mam stresowe sytuacje to mam wysoką temperaturę kilka dni pod rząd.


Śr sie 01, 2012 15:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL