Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 9:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
Kael napisał(a):
chwat, rozumiem, ze sytuacja, kiedy to maz chce, zeby jego zona tez miala przyjemnosc przy wspolzyciu, nawet ci do glowy nie przyjdzie?
A na jakiej podstawie Kael coś takiego rozumie?
Czemu Kael uważa, że chwatowi nie przyjdzie do głowy troska męża o żonę, kiedy chwat napisał:


chwat napisał(a):
w małżeństwie chodzi o wzajemne oddanie się małżonków sobie, czyli żona troszczy się o męża, a mąż o żonę


Czy Kael rozumuje tokiem myślenia odwrotnym do czyichś wypowiedzi, które są zapisane czarno na białym? Może powinienem zapisać "mąż troszczy się o siebie" to wtedy Kael pomyśli że "mąż troszczy się o żonę"? :)) Ustalmy jakiś kod porozumiewania :))

Tak więc Kael, trochę spóźniłaś się z ratowaniem swojego wizerunku, cały czas dajesz wtopę myślenia "małżeństwem" na całej linii. Bo widzisz, teraz to odpowiednie byłoby domagać nie wibratora dla żony, ale raczej sztucznej waginy dla męża, wtedy świadczyłoby to o umiejętności myślenia kategorią drugiej osoby, odpowiednią do Twojego punktu widzenia. No ale że domagasz się wibratora dla żony. No cóż...

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt lip 24, 2018 20:55
Zobacz profil
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
Jak żona może nie donosić ciąży z przyczyn niezawinionych, a ma wstręt do fellatio, to Fleshlight jest bardzo na miejscu. W ogóle jednak, czy ktoś mógłby wreszcie chwata uświadomić, że kobieta nie jest mężczyzną z uciętym fiutem i ani fizjologicznie, ani emocjonalnie nie przezywa stosunku w taki sposób, w jaki chwat przezywał swoje epizody w łazience? Bo kobiety to chyba, coś tak czuję przez skórę, jeszcze mu się nie zdarzyło mieć w objęciach.

Zresztą taki stary kawałek Bartosiewicz mi się przypomina, jak chwata czytam. Coś w ten deseń, że wprawdzie jestem względem ciebie skończoną świnią, ale oni nie dadzą ci tego, co mogę dać ci tylko ja.


Wt lip 24, 2018 21:22
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
To nie chwat tak ujal temat?
chwat napisał(a):
Jeżeli teraz taka żona tupie nóżką i domaga się wibratora dla siebie, to można przypuszczać, że potrzeby męża ma w nosie i chodzi jej o samą siebie i własne przyjemności. Na podstawie takiej wypowiedzi można mieć pewne wątpliwości, czy taka kobieta potrafi myśleć kategorią drugiego człowieka, czyli bliźniego, co jest podstawą chrześcijaństwa.


Wchodzac w detale fizjologiczne: przy wspolzyciu wagina jest z natury naturalna. Niestety, Ktos tak wymyslil kobiete, ze najczesciej "naturalne" wspolzycie jej bezposrednio satysfakcji nie daje. I naprawde trudno czytac teoretyzowanie mezczyzn o tym co kobiecie wolno, badz "powinno" wystarczyc.


Wt lip 24, 2018 21:24

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
No cóż, tak jak myślałem: prymitywny biologizm triumfuje, a choćby próba wprowadzenia do dyskusji czegoś więcej niż kryterium przyjemności przez chwata stała się kamieniem obrazy. Nic dziwnego, że dla takiego Kozioła nieco głębsze rozumienie aktu płciowego to "nowomowa".

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt lip 24, 2018 21:48
Zobacz profil WWW
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
No. Tak już jest ten świat urządzony, że trudno się o ten prymitywny biologizm nie potknąć. Jak się robi np. operację chirurgiczną, to jest krew, mięcho i flaki na wierzchu, i grzebanie paluchem w tych flakach. A przecież wtedy się życie ratuje; jakieś cherubinki-amorki z wonią anielską powinny się, nieprawdaż, pojawić.


Wt lip 24, 2018 21:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
ErgoProxy napisał(a):
Jak żona może nie donosić ciąży z przyczyn niezawinionych, a ma wstręt do fellatio, to Fleshlight jest bardzo na miejscu.
Błąd, myślenie kategorią własną (zaspokojenie sztuczną waginą) to egoizm, który z myśleniem związkiem i troską o partnera nie ma nic wspólnego. Donikąd się tym nie dojedzie, człowiek ogranicza się do zwierzaka, robi krok wstecz. Duch daje życie

Cytuj:
W ogóle jednak, czy ktoś mógłby wreszcie chwata uświadomić, że kobieta nie jest mężczyzną z uciętym fiutem
Niechże Ergo uświadamia, do dzieła.

Cytuj:
chwat przezywał swoje epizody w łazience?
Przeżywałem? A skąd ten czas przeszły? Skąd Ergo wie, że cały czas tego nie przeżywam? Czy da się to jakoś odczuć?

Cytuj:
Bo kobiety to chyba, coś tak czuję przez skórę, jeszcze mu się nie zdarzyło mieć w objęciach.
To może niech Ergo opowie chwatowi na pocieszenie, jak to z tymi objęciami jest, bo Ergo to się już pewnie nie raz zdarzyło. Przyjemne te kobiałki w dotyku chociaż? :)

Cytuj:
Zresztą taki stary kawałek Bartosiewicz mi się przypomina, jak chwata czytam. Coś w ten deseń, że wprawdzie jestem względem ciebie skończoną świnią, ale oni nie dadzą ci tego, co mogę dać ci tylko ja.
Nie znam kawałka. Znaczy się proszę Ergo, że niby ja tą skońconą świnią jestem, która twierdzi, że tylko ja coś wyjątkowego komuś dać umiem? Hm.



----------------------
Kael napisał(a):
To nie chwat tak ujal temat?
A pewnie, że chwat tak temat ujął. I takie coś też tam jeszcze było: "Z punktu widzenia człowieka wierzącego, w małżeństwie chodzi o wzajemne oddanie się małżonków sobie, czyli żona troszczy się o męża, a mąż o żonę, dotyczy to także sfery seksualności."
Czy Kael nie odpowiada czytanie wszystkiego co napisano, bo z jakichś powodów woli połowę tekstu?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt lip 24, 2018 21:58
Zobacz profil
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
Chwat, nikt ci w to twoje myślenie związkiem już chyba nie wierzy, bo rozumiesz, twoje teoryje to jest poziom seksu pobożnego rabina, który patrzy w ziemię, z której pochodzi, podczas gdy jego żona patrzy mu w żebro, z którego pochodzi, i tym zajmują sobie czas podczas stosunku.


Wt lip 24, 2018 22:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
Marek_Piotrowski napisał(a):
No cóż, tak jak myślałem: prymitywny biologizm triumfuje, a choćby próba wprowadzenia do dyskusji czegoś więcej niż kryterium przyjemności przez chwata stała się kamieniem obrazy. Nic dziwnego, że dla takiego Kozioła nieco głębsze rozumienie aktu płciowego to "nowomowa".

Jak szybko rejterujesz. Wystarczyło dopilnować abyś używał słów zgodnie ze znaczeniem słownikowym i okazało się, że niewiele masz do powiedzenia.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Wt lip 24, 2018 22:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
ErgoProxy napisał(a):
Chwat, nikt ci w to twoje myślenie związkiem już chyba nie wierzy
Tak? Dam sobie rękę uciąć, że dużo byś dał, żeby w coś takiego wierzyć. Bo jak się w to nie wierzy, to oprócz tego nic nie ma dookoła.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt lip 24, 2018 22:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
ErgoProxy napisał(a):
twoje teoryje to jest poziom seksu pobożnego rabina

Ty zejdź z rabina. Pobożny Żyd w szabat o jęki małżonki zadba :D

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Wt lip 24, 2018 22:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 10:05
Posty: 31
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
towarzyski_pelikan napisał(a):
oremi napisał(a):
Dziś wibrator jutro pejcz w imię miłości. Seks oralny? Naprawdę?
A co z uprzedmiotawianiem człowieka w takim wypadku?


O uprzedmiotowieniu nie ma mowy, kiedy obie strony się godzą na takie BDSM.

Jeżeli twierdzisz, że dominacja jest zawsze uprzedmiotawiająca w łóżku, to musisz też przyznać, że jest uprzedmiotawiająca w innych sferach życia. A więc pracodawca/kierownik uprzedmiotawia swoich pracowników, a rodzic uprzedmiotawia dziecko.

Wchodzenie w role dominującego i ulegającego leży po prostu w naszej naturze. Robimy to na każdym kroku. Mamy przez to naturalnych leaderów praktycznie w każdej wspólnocie. I nie trzeba do tego żadnego przymusu.


Ale chcą czy się godzą? Trzeba mieć wypaczoną mocno głowę i zachowania by chcieć bić żonę w imię miłości. Za dużo filmów się na oglądali ludzie, żeby twierdzić że przemoc w łóżku jest fajna, nie jest.
Nikt mnie w pracy pejczem nie traktuje i staram się unikać ludzi którzy mają wizję pastwienia się nad ludźmi, a jako że jestem osobą stworzoną przez prawdziwego Boga, łba nie schylam i nie udaję że zielone jest czerwone, tylko jasno kreślę właściwe granice.


Śr lip 25, 2018 9:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 16, 2018 16:01
Posty: 3
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
Proszę moderację o wykasowanie większosci spamu w tym temacie i uważne dopuszczanie następnych wpisów. Przecież już tego nie daje się czytać . Całe wywody filozoficzno teologiczne
nie na temat .


Śr lip 25, 2018 10:29
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
Kozioł napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
No cóż, tak jak myślałem: prymitywny biologizm triumfuje, a choćby próba wprowadzenia do dyskusji czegoś więcej niż kryterium przyjemności przez chwata stała się kamieniem obrazy. Nic dziwnego, że dla takiego Kozioła nieco głębsze rozumienie aktu płciowego to "nowomowa".

Jak szybko rejterujesz.
Po prostu nie ma punktów wspólnych do dyskusji z Tobą. Ani moralnych, ani nie masz wystarczającej wiedzy. Wskazałem Ci już Twoj a niekompetencję kilka razy w ciągu ostatniej doby, ale mi się znudziło.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr lip 25, 2018 11:22
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
Marek_Piotrowski napisał(a):
Kozioł napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
No cóż, tak jak myślałem: prymitywny biologizm triumfuje, a choćby próba wprowadzenia do dyskusji czegoś więcej niż kryterium przyjemności przez chwata stała się kamieniem obrazy. Nic dziwnego, że dla takiego Kozioła nieco głębsze rozumienie aktu płciowego to "nowomowa".

Jak szybko rejterujesz.
Po prostu nie ma punktów wspólnych do dyskusji z Tobą. Ani moralnych, ani nie masz wystarczającej wiedzy. Wskazałem Ci już Twoj a niekompetencję kilka razy w ciągu ostatniej doby, ale mi się znudziło.


Podsumujmy.
Nie chcesz ze mną rozmawiać ponieważ:
- jestem dla ciebie za mało moralny
- mam za mało wiedzy
- jestem niekompetentny
- znudziło ci się

W takim razie proszę abyś był moim:
- kompasem moralnym
- kopalnią wiedzy
- nauczycielem
- wzorem cierpliwosci
i poświecił mi swój czas (a jak nie mnie to wszystkim, którzy czytają to forum) i w przystępnych słowach o znaczeniu słownikowym wyjaśnił mi wszystko "jak krowie na rowie".
Czy odpowiesz na takie wezwanie do niesienia oświaty i ewangelii?

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Śr lip 25, 2018 11:32
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Pobudzenie wibratorem podczas stosunku małżonków
Że jest nieszczere. Usilowałem Ci przekazać pewną wiedzę, ale nie widzę chęci nauki.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr lip 25, 2018 11:58
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL