Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 14:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45
 Co wolno z własną żoną [dozwolone od lat 18] 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Co wolno z własną żoną [dozwolone od lat 18]
Jak dla mnie to wywody kogoś mocno oczytanego w pewnych publikacjach i nieświadomego życia;) Jednak przyznam, że nie dałam rady całości przeczytać.

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


Pn cze 13, 2011 10:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 07, 2011 11:29
Posty: 8
Post Re: Co wolno z własną żoną [dozwolone od lat 18]
Witam!
Mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale...(jeśli nie to proszę pytanie przenieść do działu...hmm...spowiedź?)
Moje pytanie dotyczy oczywiście pożycia małżeńskiego. Jeśli jako małżonkowie ulegliśmy pokusie i w trakcie dni płodnych (stosujemy npr) stosowaliśmy zastępcze formy współżycia (petting, seks oralny) to czy podczas spowiedzi powinnam powiedzieć o tym ogólnie (czyli tak, jak wyżej napisałam "podczas dni płodnych stosowaliśmy zastępcze formy współżycia"), czy też może powinnam te formy nazwać szczegółowo - czyli wymienić - petting i seks oralny. Pytanie może wydawać się śmieszne, ale dla mnie jest ważne o tyle, że często zadręczam się "formułkami",czyli co i jak powiedzieć żeby spowiedź była ważna i żebym potem znowu się nie martwiła, że coś źle powiedziałam. Wiem, że liczy się sumienie i żal za grzechy, ale mimo wszystko nazywanie rzeczy po imieniu chyba też ma duże znaczenie, zwłaszcza w przypadku grzechów "ciężkiej materii"... Pozdrawiam ciepło i liczę na pomoc :)


Śr cze 15, 2011 15:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 19, 2005 15:25
Posty: 581
Post Re: Co wolno z własną żoną [dozwolone od lat 18]
"Zastępcze formy współżycia" wystarczą. "Petting i seks oralny" też może być. Moralnie wychodzi na jedno.


Cz cze 16, 2011 7:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL