Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Kryzys w małżeństwie ... przez nawrócenie (?) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Kryzys w małżeństwie ... przez nawrócenie (?)
Quinque napisał(a):
Nie rozumiem tego zdania. Jeżeli chodzi o celibat księży to bodajże już w Niceii(325 rok) wydano w tej kwestii pierwsze zalecenia. A ostatecznie wprowadzono go za czasów reformy Gregorjańskiej(od papieża św. Grzegorza VII). Celibat jest bardzo potrzebny i pożyteczny



Jakie były zalecenia w 325? bo celibat wprowadzono w XI wieku.




piotr81 napisał(a):
Mamy podobny problem z tą różnicą, że zona się nawróciła a ja coraz bardziej się oddalam.
Ale nie mogę słuchać już wyzwisk, nastawiania dzieci przeciwko ojcu, że wszystko zło w domu jest moją winą bo się nie modlę.




Moja ciotka swego czasu również sie nawrócił, normalnie Radio Maryja całymi dniami, i powiem ci że niby to nawrócenie trwa już kilka dekad, ale jednak coś ruszyło, bo ciotka troche mniej zaczęła uczęszczać do kościoła, jak również zaczęła opowiadać że tyle lat co niedziela kościół, a i tak na koniec jedyne co dostanie, to jest to że zakopią ją na cmentarzu, więc tutaj trochę jakby pojawiło się trochę takie ateistyczne gadanie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt mar 05, 2019 16:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 24, 2018 16:10
Posty: 3
Post Re: Kryzys w małżeństwie ... przez nawrócenie (?)
Quinque napisał(a):
Jestem mężczyzną


A ja pisałem do heloł :)

Pzdr
K


Cz mar 07, 2019 8:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL