Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Masturbacja żony w trakcie seksu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
subadam napisał(a):
Nieprawda, jest cala masa dobrych malzenstw nie majacych nic wspolnego z katolickim Bogiem.

Dziwnym trafem te dobre małżeństwa robią dokładnie to, czego katolicki Bóg oczekuje. Czyli praktykują szczerość, dialog, akceptację i stawianie dobra współmałżonka ponad swoim.


Pn lis 27, 2017 9:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
No dokladnie tak jest, dodatkowo bez calego bagazu obciazen "katolickiej klatki".
I zyja szczesliwie.


Pn lis 27, 2017 16:40
Zobacz profil
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Klatki? Wolność to możliwość nałożenia sobie ograniczeń, a nie samowola.


Pn lis 27, 2017 16:56

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Jest wystarczajaco duzo ograniczen i obowiazkow bez "katolickiej klatki".


Pn lis 27, 2017 18:00
Zobacz profil
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Tak? To powiedz mi, co Cię ogranicza? I co takiego w nauczaniu Kościoła sprawia, że jest ono "katolicką klatką"?


Pn lis 27, 2017 18:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Pewnie chodzi o klatki schodowe, bo one zwykle ograniczają.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Pn lis 27, 2017 18:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Yarpen inteligentny facet z ciebie, wiec nie zadawaj glupich pytan.
Ograniczen jest cala masa nawet w tak bogatym kraju jak Kanada, a razem z naszym coraz bardziej zaawansowanym wiekiem powstaje coraz wiecej ograniczen fizycznych i zdrowotnych z ktorymi musimy w jakis sposob walczyc. W miare dobrze dzialajace panstwo oczywiscie pomaga, ale dalej na przestrzeni naszych 30 lat pobytu tutaj widzimy jak ta pomoc ewoluuje i staje sie coraz bardziej ograniczona zarowno od strony finansowej jak i zwyklego dostepu, np do uslug zdrowotnych.
Druga strona tego medalu to problemy ze startem dzieci w dorosle i samodzielne zycie w ciagle i coraz szybciej zmieniajacycm sie swiecie, np. corka studiuje kierunek ktorego 2 lata temu nie bylo na zadnym kanadyjskim Uniwersytecie.
Jezeli chcemy zyc jako rodzina tak jak to Krzysztof S. opisal, czyli "praktykując szczerość, dialog, akceptację i stawianie dobra współmałżonka ponad swoim" w stosunku do kazdego czlonka rodziny z rozpietoscia wieku 24 do 96, to wierz mi ze czasami nie jest latwo.
Nie potrzeba nam do tego dodatkowego gorsetu obyczajowego narzucanego przez KK.
Zreszta moja 96 letnia tesciowa godzinami rozmawia bezposrednio z Bogiem i zadni posrednicy nie sa jej potrzebni :) jak sama twierdzi.


Pn lis 27, 2017 19:45
Zobacz profil
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
subadam napisał(a):
Ograniczen jest cala masa nawet w tak bogatym kraju jak Kanada, a razem z naszym coraz bardziej zaawansowanym wiekiem powstaje (...)

Pytanie było rozsądne, ale odpowiedź jest od czapy, bo ja pytałem o ograniczenia nakładane na siebie, a nie wynikające z wieku człowieka.

subadam napisał(a):
Nie potrzeba nam do tego dodatkowego gorsetu obyczajowego narzucanego przez KK.

Czyli czego konkretnie?


Pn lis 27, 2017 19:49

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Co w zdaniu "praktykując szczerość, dialog, akceptację i stawianie dobra współmałżonka ponad swoim" nie mowi ci o ograniczeniach nakladanych na siebie ?


Pn lis 27, 2017 20:30
Zobacz profil
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Jakoś takie to ogólnikowe. I ciągle nie napisałeś na czym konkretnie polega ta "katolicka klatka".


Pn lis 27, 2017 20:34

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Napisalem ci.
Na gorsecie obyczajowym narzuconym na wierzacych ktorego jednym z przykladow jest ten watek.


Pn lis 27, 2017 20:53
Zobacz profil
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
To ogólnik, a ja pytałem o konkrety. Czym konkretnie charakteryzuje się ten "gorset obyczajowy", że uznałeś go za "katolicką klatkę"?


Pn lis 27, 2017 20:55
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Yarpen_Zirgin napisał(a):
To ogólnik, a ja pytałem o konkrety. Czym konkretnie charakteryzuje się ten "gorset obyczajowy", że uznałeś go za "katolicką klatkę"?

W najłagodniejszej formie pukaniem się w czoło na wypowiedzi i książki w rodzaju "Seks jest boski, erotyka katolika" o. K. Knotza, w ostrzejszej formie na przyszywaniu zakonnikowi miana heretyka i odszczepieńca.


Wt lis 28, 2017 8:29

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
Yarpen pyta swojego Adwersarza o gorset obyczajowy, rzekomo immanentny dla katolicyzmu, a nie o to co ktoś tam powiedział jakiemuś księdzu.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Wt lis 28, 2017 13:48
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Masturbacja żony w trakcie seksu
subadam napisał(a):
Napisalem ci.
Na gorsecie obyczajowym narzuconym na wierzacych ktorego jednym z przykladow jest ten watek.

Subadam, zdaje się masz rodzinę i żonę.
Uznajecie z żoną takiego, jak wierność małżeńska?

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt lis 28, 2017 14:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL