Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt lut 22, 2019 11:53

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Mąż nie ma ochoty na seks 
Autor Wiadomość

Post Mąż nie ma ochoty na seks
Witajcie! Tak bez ogródek, jak ma żyć 30 letnia żona alkoholika, który ochotę na seks ma raz w miesiącu, podczas gdy jej libido rośnie z każdym miesiącem?
Mieszkamy za granicą, mąż ma gdzieś terapię, bo problemu nie widzi. Nie mam zamiaru go zdradzać, ale niestety mam problem z masturbacją i choćbym nie wiem jak się starała to prędzej czy później nie wytrzymuję...
Jak sobie z tym radzić?

N lut 10, 2019 15:12

Post Re: Mąż nie ma ochoty na seks
Masturbacja to problem tylko w oczach Kosciola, tak ze z Kosciolem musisz to zalatwic.

N lut 10, 2019 15:29

Nie bardzo rozumiem: w twoim małżeństwie to brak seksu jest głównym problemem? Czy uważasz, że częstszy seks zniwelowałby całą resztę (np alkoholizm męża)?

N lut 10, 2019 15:43

Głównym problem jest alkoholizm męża, brak miłości, brak potomstwa, którego mąż nie może mieć, bo nie chce się leczyć. To wszystko nie zmienia faktu, że jest moim mężem. Przysięgałam mu przed Bogiem i gdyby nie to, dawno bym go zostawiła. Nauczyłam się żyć obok niego, nie zadręczać się, ale co mam poradzić na to, że mam potrzeby? Nie potrafię wyłączyć potrzeb fizjologicznych...

N lut 10, 2019 15:49

I chcesz tak przebiedować kolejnych 50 lat, byle ci mąż fizjologię załatwiał?
Ja rozumiem przysięgę itp. Nie wiem, czy już pił przed ślubem i dlaczego za niego wyszłaś, ale tak żyć obok obcego w sumie faceta, od którego tylko już seksu oczekujesz, to nie jest chyba małżeństwo?

N lut 10, 2019 18:16

Asiula77 napisał(a):
Głównym problem jest alkoholizm męża, brak miłości, brak potomstwa, którego mąż nie może mieć, bo nie chce się leczyć. To wszystko nie zmienia faktu, że jest moim mężem. Przysięgałam mu przed Bogiem i gdyby nie to, dawno bym go zostawiła. Nauczyłam się żyć obok niego, nie zadręczać się, ale co mam poradzić na to, że mam potrzeby? Nie potrafię wyłączyć potrzeb fizjologicznych...

Wszyscy księża i zakonnicy mają w całości tego rodzaju potrzeby fizjologiczne wyłączyć, każdy kto jest kawalerem czy panną, musi to powyłączać, jak ktoś jest całe życie singlem, to uznając naukę kościoła, musi do śmierci te potrzeby fizjologiczne mieć cały czas wyłączone, jak również samemu jako 34 letni kawaler, powinienem(uznając nauki kościoła) po dziś dzień być cały czas prawiczkiem.
Więc jak sama widzisz, religia to zakazy nakazy i obowiązki, więc skoro ci to nie pasuje, to po co ci to było?

N lut 10, 2019 18:23

Zamiast się wyżywać na autorce wątku... spróbujmy coś poradzić.
Problem w tym, że sprawa nie jest łatwa. I chyba tylko rozmowa...
Może napisz do Niego list, żeby coś dotarło bez natychmiastowej repliki i kłótni?

N lut 10, 2019 22:26
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ]