Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 11:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Frustracja 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 02, 2020 6:47
Posty: 6
Post Frustracja
Szczęść Boże!
Chciałbym się Was zapytać o zdanie. Mam 23 lata. Nigdy nie miałem dziewczyny, teraz nie mam i raczej się nie zapowiada abym miał. Najbardziej zażyła relacja w jakiej byłem z kobietą to koleżeństwo, które ona urwała dość nagle. Pytanie do dziewic i prawiczków, panien, kawalerów: czy żal Wam że nie doświadczacie bliskości fizycznej, seksu? Pytanie do mężatek i żonatych: czy seks jest aż tsk piękny jak go malują, aby się frustrować, że go prawdopodobnie nigdy nie zaznam, czy też jest przereklamowany?
Pozdrawiam Z Bogiem!


Cz kwi 02, 2020 6:55
Zobacz profil
Post Re: Frustracja
Hmmm… jesteśmy na forum chrześcijańskim. Chrześcijańskie podejście do seksualności ludzkiej opiera się na monogamii. Więc nie chodzi o to, żeby „zaznać kiedyś w życiu seksu” i odczuwać frustrację, bo się go nie zaznało, ale o to, by zbudować z tą jedną osobą relację, która będzie miała seksualny element.

Natomiast odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: tak, małżeństwo jest czymś wspaniałym. Ale jako mąż większość czasu i wysiłku będziesz poświęcał na inne rzeczy niż seks.


Cz kwi 02, 2020 7:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 02, 2020 6:47
Posty: 6
Post Re: Frustracja
Wiem wiem, nie miałem na myśli poligamii, żadnego przedmałżeńskiego seksu, chodziło mi po prostu o to, że trochę to smutne przez całe życie nie dowiedzieć się jak to wygląda a rozmnażanie jest to przecież jedna z funkcji biologicznych człowieka obok chociażby jedzenia czy oddychania.


Cz kwi 02, 2020 7:36
Zobacz profil
Post Re: Frustracja
Oxenfurt napisał(a):
Wiem wiem, nie miałem na myśli poligamii, żadnego przedmałżeńskiego seksu, chodziło mi po prostu o to, że trochę to smutne przez całe życie nie dowiedzieć się jak to wygląda a rozmnażanie jest to przecież jedna z funkcji biologicznych człowieka obok chociażby jedzenia czy oddychania.
A teraz szczerze odpowiedz – ile masz lat. Bo to że w liceum „laski na Ciebie nie lecą” to nie znaczy, że później nie znajdziesz sobie dobrej kandydatki na żonę. Generalnie – im facet starszy, tym z zainteresowaniem u płci przeciwnej lepiej (co jest akurat korzystne, bo dziewczyny mają odwrotnie i to jest problem). Jeśli będziesz miał stabilną pracę, nie będziesz śmierdział i nie dasz się wpędzić w jakąś chorą incelską ideologię, to już starczy, żebyś w okolicach dwudziestu-paru lat był uważany za „dobrą partię”.

EDIT: tylko jeszcze zaznaczę, że powołując się na Twój wiek nie próbuję Ci powiedzieć „co Ty wiesz, gówniarzu”, ale „sam byłem kiedyś dzieciakiem sfrustrowanym, że się nie podobam dziewczynom, a z dzisiejszej perspektywy widzę, jak bardzo nieistotny był ten fakt”


Cz kwi 02, 2020 7:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 02, 2020 6:47
Posty: 6
Post Re: Frustracja
Naprawdę mam 23 lata Nie chodzę do szkoły :D Studiuję, jeszcze nie pracuję


Cz kwi 02, 2020 7:51
Zobacz profil
Post Re: Frustracja
Oxenfurt napisał(a):
Naprawdę mam 23 lata Nie chodzę do szkoły :D Studiuję, jeszcze nie pracuję
No to spoko. Pracuj nad sobą, znajdź sobie dobrą robotę. Kandydatka na żonę znajdzie się sama.


Cz kwi 02, 2020 8:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 02, 2020 6:47
Posty: 6
Post Re: Frustracja
Oby :)


Cz kwi 02, 2020 8:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL