Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 4:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Żona nie chce mieć więcej dzieci... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Żona nie chce mieć więcej dzieci...
Haxiu napisał(a):
A i na koniec coś nowego, teraz ma nowy pomysł - leczenie tarotem i odszukanie swego przeznaczenia.

Ona coś robi, podejmuje jakieś działania, a Ty, jaką terapię podjąłeś, jakiego lekarza, psychoterapeutę, psychologa odwiedziłeś. Bierzesz jakieś leki, chodzisz na spotkania, pracujesz nad sobą, czy może uważasz, że nie jesteś chory?


Cz sty 14, 2021 11:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 09, 2008 10:19
Posty: 1245
Post Re: Żona nie chce mieć więcej dzieci...
Haxiu napisał(a):
Od kilku lat, powiedzmy, że od około 4, moja żona zmaga się z depresją, nerwicą, lękami, odrealnieniem, zaburzeniami osobowości i w tym ma diagnozę ze spektrum autyzmu MCDD i ciągle dorzuca inne zaburzenia, że już sam się w tym wszystkim gubię...

Jak ma diagnozę ze spektrum autyzmu, to jej zaburzenia musiały zacząć się w dzieciństwie...

Zaburzenie ze spektrum autyzmu (ang. autism spectrum disorder, skrót ASD), całościowe zaburzenia rozwoju (kategoria diagnostyczna w ICD-10 (wciąż obowiązującym w Polsce, od 2022 ma być ICD-11, z tego, co czytałem)) nie pojawiają się w dorosłości czy nawet wieku nastoletnim, tylko wcześniej.

_________________
Bóg jest tylko jeden. Nie ma boga poza BOGIEM. Nie chcę iść do piekła! Nie chcę być potępiony bez końca! Wszystko, co nie jest Bogiem, jest stworzeniem jedynego Boga, jaki istnieje we wszechbycie. Bóg jest niezmienny, bez początku, bez końca.


Cz sty 14, 2021 20:31
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 27, 2020 12:51
Posty: 4
Post Re: Żona nie chce mieć więcej dzieci...
george45 napisał(a):
Haxiu napisał(a):
A i na koniec coś nowego, teraz ma nowy pomysł - leczenie tarotem i odszukanie swego przeznaczenia.

Ona coś robi, podejmuje jakieś działania, a Ty, jaką terapię podjąłeś, jakiego lekarza, psychoterapeutę, psychologa odwiedziłeś. Bierzesz jakieś leki, chodzisz na spotkania, pracujesz nad sobą, czy może uważasz, że nie jesteś chory?


Źle się z tym czuję, dlatego zapisałem się jakiś czas temu do psychoterapeuty. Jestem po pierwszej sesji. Ja leków nie biorę.
niewazny12 napisał(a):
Haxiu napisał(a):
Od kilku lat, powiedzmy, że od około 4, moja żona zmaga się z depresją, nerwicą, lękami, odrealnieniem, zaburzeniami osobowości i w tym ma diagnozę ze spektrum autyzmu MCDD i ciągle dorzuca inne zaburzenia, że już sam się w tym wszystkim gubię...

Jak ma diagnozę ze spektrum autyzmu, to jej zaburzenia musiały zacząć się w dzieciństwie...

Zaburzenie ze spektrum autyzmu (ang. autism spectrum disorder, skrót ASD), całościowe zaburzenia rozwoju (kategoria diagnostyczna w ICD-10 (wciąż obowiązującym w Polsce, od 2022 ma być ICD-11, z tego, co czytałem)) nie pojawiają się w dorosłości czy nawet wieku nastoletnim, tylko wcześniej.


Niektóre zaburzenia potrafią być przez wiele lat utajone i pod wpływem jakiegoś impulsu czy zmiany hormonów mogą wypłynąć na wierzch. Gdyby przejrzeć, jakie zaburzenia są podpinane pod spektrum autyzmu, to można byłoby dojść do wniosku, że co drugi człowiek ma jakieś takie zaburzenie.


So sty 16, 2021 18:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL