Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 12:47



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 Przemoc w rodzinie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N kwi 30, 2023 22:14
Posty: 2
Post Przemoc w rodzinie
Witam wszystkich,

Mam taki problem, że odkąd wyjawiłam rodzicom, że miałam problemy z masturbacją przez długi okres czasu i dlatego nie wyszłam za mąż jestem przez swojego ojca wykorzystywana do rozładowywania na mnie frustracji i agresji, posądzana o opętanie i inne najgorsze rzeczy. Jestem osobą dorosłą, wróciłam do domu rodzinnego po propozycji właśnie ojca by wrócić z dużego miasta, "bo sama tam sobie nie radzę i nie poradzę ponieważ mam taką naturę która wymaga bliskiej obecności najbliższych - mamy, taty", po czym okazało sie, że nie pottzebuję tego, tylko nie układało mi się tam życie bo żyłam z nowotworem w organizmie. Później gdy zacżęły się pretensje pt gdzie są wnuki, powiedziałam w akcie desperacji o uzależnieniu od masturbacji i o tym że dlatego nie szukałam nikogo bo nie chciałam nikogo ranić a samej sobie poradzić najpierw z problemem, później myśleć o rodzinie. Od tamtej pory hestem traktowana jak zboczona osoba za sam fakt powiedzenia o tym. Ojciec mój zresztą był pierwszą osobą za pośrednictem której zaczęłam szukać treści, bo pierwsze filmy znalazłam na jego półkach i jego erotycznych qlbumach muzyki Madonny pt Erotica itd. Jest też uzależniony od alkoholu i tabletek nasennych. Proadźcie proszę, co mogłabym zrobić mając w tej chwili wrak zdrowia a nawet jeszcze nie skończonej 40stki. ;(


N kwi 30, 2023 22:20
Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 30, 2023 22:14
Posty: 2
Post Re: Przemoc w rodzinie
Dodam, że ojciec i matka poszli do ślubu z siostrą już w brzuchu matki. Gdy im to wytykam mówią znajdź sobie matkę i innego ojca, albo idź do psychologa potozmawiaj że rodzice ci się nie podobają pogardliwym tonem. ;(


N kwi 30, 2023 22:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 31, 2023 5:49
Posty: 1941
Post Re: Przemoc w rodzinie
Może tu się rozejrzyj: https://forum.wiara.pl/viewtopic.php?f=42&t=43453

_________________
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" (Rz 12,21).
Gdy ROZUMIESZ, że DOBRO jest CENNIEJSZE od zła — to WYBIERAJĄC DOBRO, zwyciężasz zło…
+++
"Tak, wkrótce przyjdę. Amen, przyjdź, Panie Jezu!" (Ap 22,20).


Pn maja 01, 2023 5:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4592
Post Re: Przemoc w rodzinie
Marinella, na forum nie udzielamy porad z kilku powodów:
- moderatorzy ani użytkownicy nie są psychologami ani psychiatrami,
- nawet gdyby nimi byli, nie udziela się porad na odległość,
- nieraz trudno odróżnić spamera, trolla od osoby rzeczywiście potrzebującej pomocy.
Zamykam temat, jeśli masz problemy poszukaj psychologa w Twojej okolicy. Życzę powodzenia.

_________________
ksiądz


Pn maja 01, 2023 8:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL