|
|
|
|
|
|
Jak nauczyliście się myśleć logicznie?
| Autor |
Wiadomość |
|
Anonim (konto usunięte)
|
cicho być bo się nam Geniusz Logiki obrazi i będzie chała.
|
| Śr lip 16, 2008 16:08 |
|
|
|
 |
|
Sareneth
Dołączył(a): Cz cze 12, 2008 18:56 Posty: 1927
|
Bójmy się! Bójmy!!
_________________ ...lecz kiedy Jedyny opuścił swych czcicieli, jego Słowo pozostało...
...i nadejdzie dzień, kiedy powróci Jedyny. I znów rozlegnie się dźwięk Sarenetha...
|
| Śr lip 16, 2008 16:32 |
|
 |
|
No
Dołączył(a): Śr lip 05, 2006 16:42 Posty: 4717
|
płacz i zgrzytanie zębów
|
| Śr lip 16, 2008 17:19 |
|
|
|
 |
|
Seweryn
Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20 Posty: 5517
|
Pierwszą lekcję logicznego myślenia zaczniemy od oczyszczenia umysłu ze śmieci które urtrudniają , spowalniają i mają niekożystny wpływ na rozum i często uniemożliwają logiczne rozumowanie. Śmieci czyli wszystko co złe . Oczywiście śmieci tych nie można ot tak sobie wyrzucić , ale jest pewien sposób doceniany ostatnio przez naukę , mianowicie jest to spowiedź .
Wyznanie grzechów to niejako wyrzucenie z siebie śmieci, które człowieka ograniczają , zatruwają i ciażą do tego stopnia, że niektórzy ludzie tracą zdolność logicznego myślenia lub każą zwać się idiotami . Psychologia udowadnia, że spowiedź ma dobroczynny wpływ na umysł i ciało. Pozbywasz się niejako destrukcyjnego robala, który cię toczy od środka.
Więc pierwsze zadanie to spowiedź . Zrób to najlepiej przed osobą która ma w tym doświadczenie np. ksiądz . Nie próbuj spowiadać się koledze bo może cię wyśmiać lub przekazać to dalej , a to z kolei może pogłębić twój problem. Nie musisz traktować tego jako aktu religijnego. Ksiądz to też człowiek.
_________________ Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.
|
| Śr lip 16, 2008 20:47 |
|
 |
|
WIST
Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47 Posty: 12979
|
Dajcie sobie siana.
|
| Śr lip 16, 2008 20:57 |
|
|
|
|
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników
|
|
|
|