Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 5:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 pewan historja 
Autor Wiadomość
Post pewan historja
Pewan historia która się wydazyła naprawde pewanego dnia wracałme z kolega w nocy po 24 samochodem przez wiesko gdzie jest klasztor kiedys okoł 160 lat tam tamu wymordowlai tam prawie wszyskich zakoników prze zyło dwóch ponoc od tamtego momet sa ta ruzne dziwne rzecz w tej okolic ja w to nie wierzyłe do tego dnia jek jechalismy wydzelismy rowerzyste było ciemno on był oswietlony miał swieta nagal nam skracił pod koła kolega zahamował wychodz samochod nic nie było okazł się ze to nie było ze dnego rowerzysty ale zobaczesmy ze jest peklta lampa w samochodzie jak to wytumczyc


Wt lis 30, 2004 19:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 29, 2003 12:52
Posty: 1364
Post 
Sprawdziliście za samochodem ?


Wt lis 30, 2004 22:41
Zobacz profil
Post 
Hipoteza robocza: Mógł to być jakiś zwierzak, który po tym jak został przez Wasz samochód zraniony odczołgał się na pobocze.


Śr gru 01, 2004 0:17

Dołączył(a): N wrz 26, 2004 20:05
Posty: 99
Post Re: pewan historja
luki napisał(a):
przez wiesko gdzie jest klasztor kiedys okoł 160 lat tam tamu wymordowlai tam prawie wszyskich zakoników

luki napisał(a):
tego dnia jek jechalismy wydzelismy rowerzyste było ciemno on był oswietlony miał swieta

Trzeba mieć dużo wyobraźni, aby połączyć te dwa wydarzenia.
Co ma piernik do wiatraka ?
luki napisał(a):
nagal nam skracił pod koła kolega zahamował wychodz samochod nic nie było okazł się ze to nie było ze dnego rowerzysty ale zobaczesmy ze jest peklta lampa w samochodzie jak to wytumczyc

No że facet zniknął to rozumiem, ale że rower się ulotnił to już nie potrafię zrozumieć :D

_________________
Ciemność widze ...


Śr gru 01, 2004 3:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
Moze aniol stroz chcial wam pokazac ze macie swiatelko zepsute, by komus innemu albo Wam samym sie cos nie stalo z tego powodu??


Śr gru 01, 2004 12:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
w nocy rozne rzeczy moga sie nam wydawac. biorac pod uwage fakt ze to byla noc, mogliscie byc zmeczeni i moglo sie wam cos wydawac. poza tym lampe mogla wam stluc spadajaca galaz albo cos podobnego.
nie sadze by jakis duch zamordowanego zakonnika chcial was gonic na rowerze a potem zniknac razem z rowerem.
a co ja mam powiedziec, mieszkam w domu w ktorym w czasie wojny (a moze i nawet przed wojna) byl sklad trumien i zaklad przedpogrzebowy, a za domem mam byly cmentarz z ktorego teraz zrobiono park?

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Śr gru 01, 2004 18:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL