Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 17:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 wrócić do Kościoła? Jak? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sty 12, 2005 12:21
Posty: 1
Post wrócić do Kościoła? Jak?
Witam
Piszę pierwszy raz, więc nie wiem, czy wybrałam właściwe podforum. Własnej historii opisywać nie będę, mam jednak pytanie:
czy znacie może godnych polecenia księży z Warszawy, którzy mogli by pełnić funkcję przewodników duchowych?
Mam za sobą długi okres odłączenia od KOścioła, ten okres nadal trwa i pogubiłam się już we wszystkim. Potrzebuję kogoś, kto będzie w stanie podjąc ze mną dialog, podsunąć odpowiednie lektury i spróbowac odpowiedzieć na pytania dotyczące wiary.
Próby poradzenia sobie samej z tym wszystkim zawiodły.
Jesli ktoś z Was zna takiego księdza- bardzo proszę o kontakt.
pozdrawiam i dziekuję
Rosa


Śr sty 12, 2005 13:38
Zobacz profil
Post 
Proponowałbym Ci wizytę w jednym z warszawskich ośrodków III Zakonu oo. Dominikanów lub Franciszkanów.
Dominikanie: Warszawa - Służew
Franciszkanie: klasztor Braci Mniejszych Konwentualnych (OFMConv) p.w. św. Franciszka Serafickiego w Warszawie (na Nowym Mieście), ul. Zakroczymska 1.
Pozdrawiam :)


Pt sty 14, 2005 23:57

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
Proponuje katechezy ktore sie zaczynaja na Domaniewskiej 25 stycznia. To swieccy ludzie ktorzy mowia o tym jak spotkali Boga i zapraszaja innych do tej samej przygody. Prawie zawsze towarzyszy im tez ksiadz. W ogole proponuje ksierzy z Domaniewskiej ( na rogu z Alejami Niepodleglosci). Z tego co wiem duzo ludzi wrocilo tam do Kosciola nawet po dlugim pobycie poza nim.


Śr sty 19, 2005 12:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL