Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 16:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 BÓG może wszystko ! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post BÓG może wszystko !
http://www.youtube.com/watch?v=S_Y7yFKFQZA


Jak bardzo człowiek może się stoczyć.A i zarazem jak bardzo nas BÓG kocha że z takiej ciemności potrafi nas wyrwać do światła.Dedykuję ten wątek ludziom mi znanym tu na forum którzy się pogubili w drodze do BOGA ,aby to świadectwo niejako otworzyło im oczy.Bo nie wszystko stracone ,na każdego czeka zbawienie.Proszę obierzcie .

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz lut 06, 2014 20:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: BÓG może wszystko !
Ja z linku nie skorzystam. Byla komuna, diabelskie rzady i 2(?) egzorcystow. Jest panstwo pro koscielne i 120-stu.
Od waszego przeslynnego, opartego na woli narodu, wprowadzenia katechezy do szkol minelo juz kilka lat. Jaki mamy wynik dzialalnosci katechetow?
W 1999 roku na 100 000 mieszkancow bylo 142 wiezniow. W 2009, kiedy juz dziatwa zaczela wyplywac na ulice; 225.
W tym samym czasie, prawie bezwyznaniowe Czechy - 227 i 185.
Bierzcie swoje wiadereczka, szpadeleczki i opuscie Polske. Dziekujemy za wspolprace.
Bog i diabel (szczegolnie ten drugi, wazniejszy jak rozumiem) niech wam towarzyszy. :)


Cz lut 06, 2014 20:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: BÓG może wszystko !
no kolo teraz to mnie zaskoczyłeś.Domyślam się że cię ukształtowała komuna i ustrój gdzie dla BOGA nie było miejsca.Może miałeś rodziców zagłębionych w tym ustrojstwie i zaszczepili w tobie tą niechęć a wręcz wrogość do BOGA .Mogę cię zrozumieć mam kolegę może z twego wieku.W tamtych czasach jego ojciec był w milicji a co za tym idzie musiał się wyzbyć wiary.To odbiło się na nim samym.W rozmowach z nim widzę chęć poznania BOGA ,ale to co mu zaszczepiono w dzieciństwie i z czym się spotykał cały czas trąca.Także nie karcę cię za to jakie masz poglądy bo nie wszystko od nas zależy.Ale nie bój się przejrzeć na oczy .Przymuś się i zobacz że BÓG cię kocha i wybacza ci wszystko.Najbardziej GO interesuje czy chcesz do niego wrócić.Domyślam się że chcesz tylko nie wiesz jak się za to zabrać.Obejrzyj nie stracisz.A tu coś od gościa który wie co mówi.

http://www.youtube.com/watch?v=jXa8uGuskbk

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz lut 06, 2014 21:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: BÓG może wszystko !
2 godziny materiału filmowego...wybacz, ale nie mam tyle wolnego czasu
Ale z tezą się zgadzam w zasadzie. Z definicji niektórzy bogowie mogą wszystko. Trudno z tym polemizować. Tylko szkoda że nie robią co mogą :(

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Ostatnio edytowano Cz lut 06, 2014 21:40 przez Jajko, łącznie edytowano 2 razy



Cz lut 06, 2014 21:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 17, 2011 17:36
Posty: 1407
Post Re: BÓG może wszystko !
Sluchalam swiadectwa i mi sie podobalo.
Widac, ze ten czlowiek przeszedl prawdziwa metamorfoze nawrocenia w swoim sercu.
Jakze szczery byl i odwazny w swoim swiadectwie, jakze oddany i dlatego bez wstydu opowiada o Bogu, ktory jest sprawca jego wiary.
Zmienilo sie jego myslenie, priorytety i percepcja. On wie komu to wszystko zawdziecza, wie kto mu pomogl. Widac tez, ze buduje swoje zycie na Bozym Slowie. Dla mnie super.

Niedawno natknelam sie na zupelnie inne swiadectwo pewnej mlodej katoliczki, ale pomimo, ze ona byla 'grzeczna dziewczynka' cale swoje 'wczesniejsze' zycie to ona tak samo potrzebowala Zbawiciela jak ten 29latek, ktory przezyl wiele zlych rzeczy w swoim zyciu.
Zachecam do posluchania, to tylko ok. 18minut.
http://www.youtube.com/watch?v=RbSjJtkBMKI


Cz lut 06, 2014 21:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: BÓG może wszystko !
"Bog moze wszystko". Co On moze jest mi obojetne, chcialbym wiedziec czemu swoje mozliwosci wykorzystuje w niewlasciwy sposob. Wlasciwie w ogole nie wykorzystuje!
"Domyślam się", "nie karcę cię", "BÓG cię kocha", "Przymuś się i zobacz", "Domyślam się że chcesz". Same konkrety w odpowiedzi na postawione zarzuty. Milo dyskutowac z katolikiem. :)
Nie stac cie na kilka slow dlaczego jest gorzej choc powinno byc lepiej?

Cytuj:
Zachecam do posluchania, to tylko ok. 18minut.

Posluchalem. Troche mnie zdziwilo, ze katoliczka nosi sie z zamiarem samobojstwa, ale zrozumialem, przeciez to katoliczka. :)
Jednego mi brakowalo. Np. "Poniewaz jestem katoliczka ukonczylam fizyke jadrowa i teraz bede wiedza sluzyla ludziom", ale pomyslalem, to katoliczka g...o w zyciu zrobi, gadac bedzie. :P


Cz lut 06, 2014 21:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: BÓG może wszystko !
jajeczko przede wszystkim to miało dotrzeć do ciebie bo wiesz nadal czekam na tego kurczaczka .A to co najważniejsze to trwa zaledwie około 50 minut.Więc ?????

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz lut 06, 2014 22:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: BÓG może wszystko !
A dla czego ma być lepiej jeśli to w jakim świecie żyjemy niszczy wiarę .A co za tym idzie daje władzę złemu.Więc słusznie zauważyłeś że" jest gorzej a powinno być lepiej".Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie kolo ;]

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz lut 06, 2014 22:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: BÓG może wszystko !
Fakt. Czemu sprzeciwiac sie woli Boga tworzac dziesiatki egzorcystow? Juz taka nasza dola, zycie ze Zlym. Ja bym cicho siedzial i nie wkurzal "specjalnymi" modlam, ktore zmuszaja Go do wyrzucania diabla, choc jemu powierzyl Ziemie i honorowe slowo musi lamac.


Cz lut 06, 2014 22:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 04, 2013 19:57
Posty: 658
Post Re: BÓG może wszystko !
W moim subiektywnym odczuciu to życie nasze tu na ziemi w królestwie złego ,to taka próba ze strony BOGA .Kto ją przejdzie pomyślnie oddalając od siebie ducha nieprawości i nie dając mu się zagnieździć ,ten będzie zbawiony.Natomiast życie tak jak by BOGA nie było otwiera szeroko drogę do zguby.Tak jak szef wymaga od pracownika lojalności i nie spiskowania przeciw niemu z konkurencją tak BÓG od nas wymaga zawierzenia się JEMU i JEGO woli w całym naszym życiu.Jak dla mnie wzorowa koncepcja ,i nie ma się do czego przyczepić.Samo życie.Bo kto powiedział że każdy będzie zbawiony ?

_________________
JEZU UFAM TOBIE Święta Faustyna Kowalska


Cz lut 06, 2014 22:31
Zobacz profil
Post Re: BÓG może wszystko !
W moim subiektywnym odczuciu flirtujesz z gnozą. Gnostycy też mieli podobną koncepcję, świat jako królestwo - nie złego wprawdzie, tylko kalekiego, ale na jedno wychodziło. Też trzeba było złapać kontakt z Bogiem (tym prawdziwym, Szefem Wszystkich Szefów) i żyć według odpowiednich reguł. Wtedy, po śmierci, osiągało się coś na kształt zbawienia: powrót iskry Bożej docześnie zamkniętej w człowieku do swojego źródła - zjednoczenie z Bogiem.

I w ogóle, jakie królestwo? Nazywając Szatana królem podnosisz go do rangi równej Bogu. Bóg tylko jest królem i to wszystkiego co istnieje, a Szatan musi zadowolić się tytułem księcia. Piekieł.


Ostatnio edytowano Pt lut 07, 2014 9:43 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt lut 07, 2014 9:42

Dołączył(a): Wt lis 19, 2013 21:22
Posty: 751
Post Re: BÓG może wszystko !
Tak Dobromir to super przykład, że nigdy nie jest za późno a pan Bóg nie zostawi w potrzebie żadnego człowieka i faktycznie może wszystko :-) Uwielbiam świadectwo tego człowieka


Pt lut 07, 2014 9:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: BÓG może wszystko !
Tyle, że boskie rozumienie potrzeb ludzkich może być kompletnie odmienne od ich ludzkiego pojmowania.... a ja na przykład strasznie nie lubię, jak ktoś LEPIEJ WIE co mi jest potrzebne...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 07, 2014 10:56
Zobacz profil
Post Re: BÓG może wszystko !
Ale Bóg ma lepszą perspektywę. I co z tym zrobisz...?


Pt lut 07, 2014 11:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: BÓG może wszystko !
No ale on ma swoją perspektywę. A rodzice dziecka zabitego przez pijanego, swoją...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Pt lut 07, 2014 11:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL