Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
 Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Kościół Katolicki mógł zostać założony przez Jezusa ale przez lata był zmieniany i zostawały dodawane niepotrzebne rzeczy.


Cz gru 29, 2011 17:34
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
co do agresji

"W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska! Uczniowie Jego przypomnieli sobie, że napisano: Gorliwość o dom Twój pochłonie Mnie. "

Widać, ze niektórzy w ogóle nie znają Pisma Świętego, co jest bardzo smutne.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Ostatnio edytowano Cz gru 29, 2011 17:40 przez agawa, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 29, 2011 17:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 16:54
Posty: 125
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
agawa napisał(a):
iks_iks napisał(a):
Po raz kolejny dodam - nie podoba mi się twój styl wypowiedzi. Nie muszę tego rozwijać - moim zdaniem jest po prostu zły, a ty uważasz, że wszystko jest idealnie i nic nie trzeba zmienić. Może kiedyś się przekonasz. Również zajmuję się obroną wiary i teraz rozumiem dlaczego administracja grozi Ci banem - moim i zapewne nie tylko moim zdaniem, bronisz wiary w taki sposób, że przynosi to więcej szkody niż pożytku.


Wiesz, a mnie nie podoba się twój styl wypowiedzi. Nie muszę tego rozwijać, moim zdaniem jest zły a ty uważasz, że wszystko jest idealnie i nic nie trzeba zmienić. Może kiedyś się przekonasz. Moim zdaniem bronisz wiary w taki sposób, że przynosi to więcej szkody niż pożytku.


Tylko, że Tobie zwraca uwagę więcej osób.

Dyskusja jest jałowa i bezprzedmiotowa, jeśli się to nie zmieni, to nie będę dłużej brał w niej udziału. Jakieś pomieszanie z poplątaniem. Elbrus zagina niekatolika, ja zwracam uwagę osobie podającej się za katoliczkę...

vulkan napisał(a):
Kościół Katolicki mógł zostać założony przez Jezusa ale przez lata był zmieniany i zostawały dodawane niepotrzebne rzeczy.

Bardzo ogólne pojecie propagandowe. Przytocz może o co dokładnie Ci chodzi.


Cz gru 29, 2011 17:39
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
iks_iks twierdzisz, że skoro inni zwracają mi uwagę to mają rację... hm... co do innych, to inni wołali też " ukrzyżuj Go, ukrzyżuj Go!" Według ciebie większość ma rację, to ciekawe podejście osoby podającej się za katolika.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 29, 2011 17:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 16:54
Posty: 125
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Masakra. Poprzez innych miałem na myśli moderatorów tego forum, którzy są katolikami. Czy ty nie rozumiesz, że stoimy po tej samej stronie? Tobie zależy na dobru Kościoła i prawdzie o nim - i nam tak samo. Jeśli zwracamy Ci uwagę, to czego chcemy? Wszyscy jesteśmy tajniakami chcącymi zaszkodzić Kościołowi, a tylko Ty walczysz o prawdę?


Cz gru 29, 2011 17:50
Zobacz profil
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Cytuj:
Jakoś nie uważam, abym była agresywna a tym bardziej zła na kogokolwiek. W porównaniu z zachowaniem Jezusa to jestem prawdziwym potulnym barankiem wobec szyderców i bluźnierców.

:o :o.....no tak w porównaniu z "czepialstwem, obrażalstwem, mściwością" Jezusa jesteś barankiem.....

agawa napisał(a):
co do agresji

"W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska! Uczniowie Jego przypomnieli sobie, że napisano: Gorliwość o dom Twój pochłonie Mnie. "

Widać, ze niektórzy w ogóle nie znają Pisma Świętego, co jest bardzo smutne.

Przegonił sługi monopolistów na wiarę, którzy uzurpowali sobie prawo zawłaszczenia świątyni, wiary....skąd my to znamy ;)


Cz gru 29, 2011 17:57
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
iks_iks napisał(a):
Masakra. Poprzez innych miałem na myśli moderatorów tego forum, którzy są katolikami. Czy ty nie rozumiesz, że stoimy po tej samej stronie? Tobie zależy na dobru Kościoła i prawdzie o nim - i nam tak samo. Jeśli zwracamy Ci uwagę, to czego chcemy? Wszyscy jesteśmy tajniakami chcącymi zaszkodzić Kościołowi, a tylko Ty walczysz o prawdę?


NO i co z tego, że są katolikami? To żaden argument. Żydzi, a nie poganie wołali aby zabić Żyda - Jezusa. Po tej samej stronie? To nie ja mówiłam do ciebie, że nie powinieneś prezentować poglądów katolickich, bo nie reprezentujesz tej religii rzekomo swoim zachowaniem i nie ja pierwsza powiedziałam, że jesteś osobą podającą się za katolika tylko ty.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 29, 2011 17:57
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Alus jak zwykle zieje tutaj miłością do bliźniego swego. Znowu chcesz wyjmować moją drzazgę z oka? Na prawdę twoja troska o moje oko mnie wzrusza :cry:

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 29, 2011 18:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 29, 2011 17:57
Posty: 5
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
agawa napisał(a):
dokładnie tak, poza KOŚCIOŁEM KATOLICKIM NIE MA ZBAWIENIA. I każdy kto nie nawróci się na katolicyzm, choćby na łożu śmierci NIE BĘDZIE ZBAWIONY.


I całe szczęcie.
Co to za przyjemnośc spędzić wieczność z takimi jak ty.
Chyba Bóg nie jest az tak podły by umieszczać normalnych ludzi z plującymi jadem katolikami.
To już chyba lepiej w piekle.


Cz gru 29, 2011 18:01
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
wiszący napisał(a):
agawa napisał(a):
dokładnie tak, poza KOŚCIOŁEM KATOLICKIM NIE MA ZBAWIENIA. I każdy kto nie nawróci się na katolicyzm, choćby na łożu śmierci NIE BĘDZIE ZBAWIONY.


I całe szczęcie.
Co to za przyjemnośc spędzić wieczność z takimi jak ty.
Chyba Bóg nie jest az tak podły by umieszczać normalnych ludzi z plującymi jadem katolikami.
To już chyba lepiej w piekle.


Jak sobie życzysz. Piekło już czeka na ciebie.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 29, 2011 18:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 29, 2011 17:57
Posty: 5
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
agawa napisał(a):
Jak sobie życzysz. Piekło już czeka na ciebie.

Byle z dala od plujacych jadem katoli. :D
I pedofili w sutannach.

Zresztą czy może być cos gorszego niż Niebo wypełnione katolikami i potokami jadu.


Cz gru 29, 2011 18:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 16:54
Posty: 125
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Przede wszystkim na początku miałem wątpliwość czy faktycznie jesteś katoliczką, czy może reprezentujesz poglądy antyklerykalne, ale na forum podajesz się za katoliczkę, aby mieszać ludziom w głowach.

Bez przerwy porównujesz swoje zachowanie do zachowania Jezusa, a zachowanie innych katolików do zachowania żydów, którzy byli za ukrzyżowaniem Jezusa. Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że możesz się mylić?

Najlepiej poproś znajomego księdza, aby przeczytał tę dyskusję i powiedział Ci co sądzi o twoim stylu dyskusji. Może to będzie dla Ciebie bardziej więcej warte niż opinie anonimowych katolików.


Cz gru 29, 2011 18:08
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
wiszący napisał(a):
agawa napisał(a):
Jak sobie życzysz. Piekło już czeka na ciebie.

Byle z dala od plujacych jadem katoli. :D
I pedofili w sutannach.

Zresztą czy może być cos gorszego niż Niebo wypełnione katolikami i potokami jadu.


Pedofile w sutannach? A to w piekle ich spotkasz, tak samo jak potoki jadu, którymi ty wypełniasz swoje wpisy.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 29, 2011 18:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
iks_iks napisał(a):
agawa napisał(a):
iks_iks napisał(a):
Po raz kolejny dodam - nie podoba mi się twój styl wypowiedzi. Nie muszę tego rozwijać - moim zdaniem jest po prostu zły, a ty uważasz, że wszystko jest idealnie i nic nie trzeba zmienić. Może kiedyś się przekonasz. Również zajmuję się obroną wiary i teraz rozumiem dlaczego administracja grozi Ci banem - moim i zapewne nie tylko moim zdaniem, bronisz wiary w taki sposób, że przynosi to więcej szkody niż pożytku.


Wiesz, a mnie nie podoba się twój styl wypowiedzi. Nie muszę tego rozwijać, moim zdaniem jest zły a ty uważasz, że wszystko jest idealnie i nic nie trzeba zmienić. Może kiedyś się przekonasz. Moim zdaniem bronisz wiary w taki sposób, że przynosi to więcej szkody niż pożytku.


Tylko, że Tobie zwraca uwagę więcej osób.

Dyskusja jest jałowa i bezprzedmiotowa, jeśli się to nie zmieni, to nie będę dłużej brał w niej udziału. Jakieś pomieszanie z poplątaniem. Elbrus zagina niekatolika, ja zwracam uwagę osobie podającej się za katoliczkę...

vulkan napisał(a):
Kościół Katolicki mógł zostać założony przez Jezusa ale przez lata był zmieniany i zostawały dodawane niepotrzebne rzeczy.

Bardzo ogólne pojecie propagandowe. Przytocz może o co dokładnie Ci chodzi.



A chociażby kult świętych,obrazów,czyściec czy też chrzest dzieci.
Oczywiście w kilku innych religiach też to jest.


Cz gru 29, 2011 18:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 29, 2011 17:57
Posty: 5
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
agawa napisał(a):
w piekle ich spotkasz, tak samo jak potoki jadu, którymi ty wypełniasz swoje wpisy.

Jak w piekle?
Przecież tacy prawi katolicy jak Ty do nieba idą. Na szczęście, bo jeszcze piekło by zapaskudzili wylewanym jadem.


Cz gru 29, 2011 18:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL