Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 13:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
 Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami 
Autor Wiadomość
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Wytykasz mi też nieznajomość czegoś o czym sama nie masz pojęcia. Tu jest właśnie taki haczyk na który łapią się wszyscy, którzy nie znają dobrze nauki Kościoła Katolickiego. Poza Kościołem nie ma zbawienia w rozwinięciu zawiera coś takiego: "Ci natomiast, którzy bez własnej winy nie znając Ewangelii Chrystusa i Kościoła szczerym sercem szukają Boga a Jego wolę przez nakaz sumienia starają się wypełniać, mogą osiągnąć życie wieczne." Wyraźnie widać więc, że nie tylko katolicy mogą być zbawieni.[/quote]

--------------

Po raz kolejny mówię, tylko katolicy mogą być zbawieni, katolicy NIE Z CIAŁA ale z ducha. Na prawdę poczytaj to co pisałam wcześniej, to nic trudnego.

Łotr nie był katolikiem z ciała, ale stał się nim z ducha TUŻ PRZED ŚMIERCIĄ, bo poznał Jezusa. Wiec dostąpił zbawienia. Tak trudno to zrozumieć?

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Ostatnio edytowano Cz gru 29, 2011 20:08 przez agawa, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 29, 2011 20:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
anetax napisał(a):
vulkan napisał(a):
anetax, chodzi ci o satanizm laveyański?

Ten akurat jest ateistyczny.

Ale takie jak chocby ten z Zakonu Dziewięciu Katów już ateistyczny nie jest ale tez nie ma nic wspólnego z czczeniem zła, zabijaniem kotów dziewic i wielbieniem tzw Diabła o czym prawi propaganda.

Cos a'la wynurzenia Watykańskiego egzorcysty Amortha, który ostatnio stwierdził, że joga pochodzi od Szatana.


Joga od Szatana a to ciekawe. :shock:


Cz gru 29, 2011 20:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 16:54
Posty: 125
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Ode mnie tyle na tą chwilę. Daję sobie spokój, bo pisze tu tyle osób, że nie sposób o merytoryczną dyskusję. Poziom dna - jak zwykle zresztą na tym forum.


Cz gru 29, 2011 20:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
agawa napisał(a):
Po raz kolejny mówię, tylko katolicy mogą być zbawienie, katolicy NIE Z CIAŁA ale z ducha. Na prawdę poczytaj to co pisałam wcześniej, to nic trudnego.

Łotr nie była katolikiem z ciała, ale stał się nim z ducha TUŻ PRZED ŚMIERCIĄ, bo poznał Jezusa. Wiec dostąpił zbawienia. Tak trudno to zrozumieć?


A Ewangelicy czy Luteranie z ducha nie zostaną zbawieni. Myślę że trochę przesadzasz. Bo te dwa odłamy Chrześcijaństwa także uczą o Jezusie.


Ostatnio edytowano Cz gru 29, 2011 20:10 przez vulkan, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 29, 2011 20:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 01, 2011 16:54
Posty: 125
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
agawa napisał(a):
Po raz kolejny mówię, tylko katolicy mogą być zbawieni, katolicy NIE Z CIAŁA ale z ducha. Na prawdę poczytaj to co pisałam wcześniej, to nic trudnego.

Łotr nie był katolikiem z ciała, ale stał się nim z ducha TUŻ PRZED ŚMIERCIĄ, bo poznał Jezusa. Wiec dostąpił zbawienia. Tak trudno to zrozumieć?


Jakieś dziwaczne kombinacje. A Ci ludzie z dżungli, którzy nigdy, nawet przed śmiercią nie poznali Jezusa? Oni wg Twojego rozumowania nie mogliby być zbawieni.
Nie odbieraj Bogu możliwości zbawiania ludzi innych wyznań niż katolickie, gdyż w ten sposób występujesz przeciwko nauczaniu Kościoła.


Cz gru 29, 2011 20:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 27, 2011 13:27
Posty: 101
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Do vulkana
"Czym jest zlo gdy go nie widac"- swiadectwo czlowieka uprawiajacego joge, walki wschodu-polecam odsluchac do konca. to zaledwie kilka odcinkow:
http://www.youtube.com/watch?v=joO83SoHzAs


Cz gru 29, 2011 20:10
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
vulkan napisał(a):
agawa napisał(a):
Wytykasz mi też nieznajomość czegoś o czym sama nie masz pojęcia. Tu jest właśnie taki haczyk na który łapią się wszyscy, którzy nie znają dobrze nauki Kościoła Katolickiego. Poza Kościołem nie ma zbawienia w rozwinięciu zawiera coś takiego: "Ci natomiast, którzy bez własnej winy nie znając Ewangelii Chrystusa i Kościoła szczerym sercem szukają Boga a Jego wolę przez nakaz sumienia starają się wypełniać, mogą osiągnąć życie wieczne." Wyraźnie widać więc, że nie tylko katolicy mogą być zbawieni.


--------------

Po raz kolejny mówię, tylko katolicy mogą być zbawienie, katolicy NIE Z CIAŁA ale z ducha. Na prawdę poczytaj to co pisałam wcześniej, to nic trudnego.

Łotr nie była katolikiem z ciała, ale stał się nim z ducha TUŻ PRZED ŚMIERCIĄ, bo poznał Jezusa. Wiec dostąpił zbawienia. Tak trudno to zrozumieć?


A Ewangelicy czy Luteranie z ducha nie zostaną zbawieni. Myślę że trochę przesadzasz. Bo te dwa odłamy Chrześcijaństwa także uczą o Jezusie.[/quote]

a nie możesz poczytać tego co pisałam wcześniej? To proste. Wyjaśnię jeszcze raz. Ci katolicy z ducha to CI CO NIE SĄ CHRZEŚCIJANAMI. Chrześcijanie mają do wyboru - albo potępienie jeżeli nie nawrócą się na religię katolicką ( choćby w ostatniej sekundzie życie) albo zbawienie jeżeli przyjmą wiarę katolicką, choćby w ostatniej sekundzie życia. Według tego co mówi Jezus, że NIE KAŻDY KTO MÓWI MI PANIE, PANIE WEJDZIE DO KRÓLESTWA BOZEGO.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 29, 2011 20:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Nie wiem czy Jezus obecnie byłby zadowolony z Kościoła Katolickiego przez lata się sporo zmieniło.
W końcu sam kiedyś mówił że Szatan wstąpi w szeregi kościoła i boję się że mogło się tak nawet stać.


Ostatnio edytowano Cz gru 29, 2011 20:15 przez vulkan, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 29, 2011 20:13
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
iks_iks napisał(a):
agawa napisał(a):
Po raz kolejny mówię, tylko katolicy mogą być zbawieni, katolicy NIE Z CIAŁA ale z ducha. Na prawdę poczytaj to co pisałam wcześniej, to nic trudnego.

Łotr nie był katolikiem z ciała, ale stał się nim z ducha TUŻ PRZED ŚMIERCIĄ, bo poznał Jezusa. Wiec dostąpił zbawienia. Tak trudno to zrozumieć?


Jakieś dziwaczne kombinacje. A Ci ludzie z dżungli, którzy nigdy, nawet przed śmiercią nie poznali Jezusa? Oni wg Twojego rozumowania nie mogliby być zbawieni.
Nie odbieraj Bogu możliwości zbawiania ludzi innych wyznań niż katolickie, gdyż w ten sposób występujesz przeciwko nauczaniu Kościoła.


na prawdę masz takie trudności w czytaniu ze zrozumieniem? Kurcze, można się załamać dopiero co pisałam o tym i to tyle razy... wystarczy przejrzeć moje posty. Poganin może być katolikiem z ducha, jeśli żyje dobrze, tak jak uczy pismo święte, choć on go nie zna. O tym jak dobrze żyć poucza go własne sumienie. Ten kto wie kto to Jezus i czego on naucza i nie żyje tak jak On naucza - będzie potępiony. Obojętnie czy jest katolikiem czy innym.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Ostatnio edytowano Cz gru 29, 2011 20:16 przez agawa, łącznie edytowano 1 raz



Cz gru 29, 2011 20:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 27, 2011 13:27
Posty: 101
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Dobrze jest konczyc dzien kladac sie do łóżka slowami- Jezu ratuj duszę moją. :-) Pozdrawiam forumowiczow - Dziękuję za dzisiejszą dyskusję


Cz gru 29, 2011 20:15
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
Dlatego jest wysokie niebezpieczeństwo potępienia tych bluźnierców, którzy znają naukę Jezusa a nie żyją tak jak On naucza, wyszydzając ją, albo przechodzą do satanistów albo też wyrzekają się Kościoła Katolickiego i wstępują do heretyckich sekt. Tych jedynie uratować może Boże miłosierdzie przed potępieniem.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 29, 2011 20:18
Zobacz profil
czasowo zablokowana
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 05, 2010 22:26
Posty: 602
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
g_victoria napisał(a):
Dobrze jest konczyc dzien kladac sie do łóżka slowami- Jezu ratuj duszę moją. :-) Pozdrawiam forumowiczow - Dziękuję za dzisiejszą dyskusję


tutaj się zgodzę, niech zwłaszcza bluźniercy tak mówią, bo tylko Jezus może uratować ich duszę przed potępieniem na jakie sami przez swoje bluźnierstwa się skazują, a które może na nich spaść w każdej chwili.

_________________
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia: uzdrowienia, nawrócenia, objawienia Maryi na: www.pompejanska.rosemaria.pl


Cz gru 29, 2011 20:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
agawa napisał(a):
Dlatego jest wysokie niebezpieczeństwo potępienia tych bluźnierców, którzy znają naukę Jezusa a nie żyją tak jak On naucza, wyszydzając ją, albo przechodzą do satanistów albo też wyrzekają się Kościoła Katolickiego i wstępują do heretyckich sekt. Tych jedynie uratować może Boże miłosierdzie przed potępieniem.


heretyckich sekt ? uważasz luteranizm czy kalwinizm za sekty? To chyba już przesada.


Cz gru 29, 2011 20:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 29, 2011 19:33
Posty: 8
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
vulkan napisał(a):
W końcu sam kiedyś mówił że Szatan wstąpi w szeregi kościoła i boję się że mogło się tak nawet stać.

Oj stało się.
Spójrz na agawe i to co soba reprezentuje.
Przecież ona szkodzi waszemu kościołowi, działa na szkode Jezusa dając o nich fatalne świadectwo.
Jeśli juz przyjąć wasz punkt widzenia, jedymym zadowolonym z tego jest Diabeł.
A gdy pomyśleć, że takich agaw jest wiecej...Czorty się radują.


Cz gru 29, 2011 20:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami
"Jak bronić naszej wiary przed bluźniercami" - dlaczego pytasz, skoro nie słuchasz żadnych porad?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz gru 29, 2011 20:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL